:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
keremcem hayranlar? lutfen buraya keremceminiz art?k ask oyunundan c?km??t?r.........
busemm
KLAS?K T?RK M?Z???’N?N EFSANEV? ?SM? M?ZEYYEN SENAR’DAN ?OK A?IKLAMALAR!... ‘BEN? SIRTIMDAN BI?AKLADILAR!...” D?YEN SENAR K?MLERE ATE? P?SK?RD??... TIKLAYIN!... 6/9/2006 19:26 muzeyyen.senar.jpg P { margin: 0px; }
Efsane ?ark?c? M?zeyyen Senar’?n d?n yap?lan ve bir ?ok ?nl?n?n kat?ld??? konserinde, organizasyonu yapan firma taraf?ndan bas?na “M?zeyyen Senar’?n veda konseri” diye bir a??klama yap?ld?!..

[SIZE=4]“M?zeyyen Senar bu geceki konseriyle dinleyicilerine veda edecek’ denilen bas?n b?ltenini okuyan Senar beyninden vurulmu?a d?nm??!.. [/SIZE]

[SIZE=4][/SIZE]

[SIZE=4]Senar; b?yle bir ?ey olmad???n?, sahnelere veda etmedi?ini a??klad? ve “Beni s?rt?mdan han?erliyorlar. Ben ?lmeden sahnelere veda etmeyece?im” dedi!.. [/SIZE]
Ara
sensizlik_ölüm
saol arkada??m ask oyunu haberi i?in..malesef garip oldu dizi..yar?n? beklioruss bakal?mSmile
Ara
busemm
sensizlik_?l?m Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol arkada??m ask oyunu haberi i?in..malesef garip oldu dizi..yar?n? beklioruss bakal?mSmile

rica ederim ne demek atv kanal?na devaml? bak reklamlarda falan a?k oyunuyla ilgili bir ?ey c?k?yor keremcem yok ama yer?n? b?r yak?s?kl? tatl? b?r? ald? keremcemden daha guzel oyuncu hepiniz tan?rs?n?z cok yak?ndan biri bak bakal?m bye
Ara
angel..!
ewet ya dün reklamında gördüm ama bence bi dizi kimle başladıysa onla bitmeli...
Ara
sensizlik_ölüm
dizi başka isim altında olmalıydı..ben beğendim güzel alsında ama adı aşk oyunu olmasın yaa..ne bileyim ben aşk oyununu hep sarp ekin büyük aşkıyla bilmek istiorum..dizinin adı değişmeli..ve ayrıca keremcem en azından hayranlarına saygı gereği son bir bölüm çekip gideblirdi..birden değişmiş ya dizi..garip oldum ama güzel olacak gibi..
Ara
busemm
evet ama arkadaslar keremcemi ben pek sevmedim cunku böle yapıcagını bılıyordum ne mı lazım söhret olmak o kadar kolay mı öyle hemen dusmek neyse canı sag olsun ama hayranlarına burdan buyuk gecmiş olsun dıyorum SmileSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  keremcem'i o kapt?!... genc k?zlar?n sevgilisi keremcem hangi guzele " sar?larak".... busemm 1 4,623 08-13-2006, Saat: 03:28 PM
Son Yorum: busemm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 01:43 AM