:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degerlilerim Için Için(siz Biliyosunuzz Zaten)
ÇiLeK
seviyorumseniistemesendif1.jpg
Ara
ÇiLeK
senvarsinps8.jpg
Ara
ÇiLeK
sevgi1006419ce.jpg

sevgi1006515ed.jpg

sevgi1006611ai.jpg
Ara
ÇiLeK
0047fdns0.jpg

Sen bu yazıyı okurken ben çoktan bu şehirden gitmiş olacağım..Artık ne özlemlerimi duyacaksın bıçak yarası,ne de telefonların çalacak gece yarısı !! Ve bu zavallı yüreğim olmayacak artık kaprislerinin hedef tahtası... SENİ SANA KENDİMİDE Bİ AKIL HASTAHANESİNE BIRAKIP GİDECEÄžİM BU ŞEHİRDEN !! Nasılsa kavuşamadım sana,, Nasılsa dudaklarının kıyısına varamadım..Nedense bütün çıkmaz sokaklar adresim oldu.Ve nedense bütün kırmızı ışıkları üzerime yaktın ne yaptımsa bir türlü sana yaranamadım ..

Artık adressiz
Işıksız
Ve öylesine ıssızım

Dünlerin kadar eskiyim verdiğin acılar kadar paslıyım!! İşte çıkıp gidiyorum hayatından nasılsa fark etmez senin için.. belki çok şanslı Belki de en yaşlıyım...

Artık
Pusulam hasreti
Saatim yalnızlığı
Ve takvimler sensizliği gösteriyor bana

Neylersin ...... Yolcu yolunda gerek, belki bundan sonra Belki senden sonra Adam olur bu “asi yürek” Ve dersini alır da bu sevdadan bir daha boyundan büyük denizlere asılmaz kürek..

Yarın bu saatlerde ben yollarda olacağım ; Sen kimbilir kaçıncı uykunda Masal mavisi bir rüyada Ve elbette o korsan yüreğin yine pusuda ...

Oysa ;

İlk defa sesimi duymayacaksın,Sitemlerin sahipsiz,Soruların cevapsız kalacak !!Belki ilk defa içini kemirecek yokluğum.. Tanımadığın bir korku içini saracak .Ve ilk defa kendinle hesaplaşacaksın ...

Ne oldu?
Ne oluyor?
Ne olacak?

Sonra ; Bir gözün kör,,Bir kulağın sağır ,,Bir ayağın kırık ,,Bir kolun kesik Düşeceksin yollara !! Yani baştan başa yarım, yani baştan başa eksik !!! Bütün duvarlar üstüne yıkılacak belki ilk defa “Unutuldum” diyerek için sızlayacak..Ve sen bunu okurken ayrılığımız çoktan başlamış olacak ..Belki de son tesellin Sana yazdığım “bu son yazı” olacak !!

Ve kimbilir ;

Unutulmuş bir gecenin tam ortasında başucundaki bir radyoda, uykusuz bir şair yüreğini çınlatacak Ve bir daha fısıldayacak kulaklarına sana adanmış bu satırları ...

Bütün şehirler uyur
İstanbul uyumaz
Ve birgün
Bütün sevenler unutur seni
Ama bu “asi yürek”
ASLA UNUTMAZ...”

" SENİ SANA ;KENDİMİDE Bİ AKIL HASTAHANESİNE BIRAKIP

GİDECEÄžİM BU ŞEHİRDEN !! "
Ara
korkusuz
teşekurler ellerine saglık guzel olmuş ama mailni açarmsın
Ara
ÇiLeK
sen gittin gideli bu şehirdee nefes almak bile zor oldu.sana el salladıgım o gün içimden bi parça gitti bunu hissettim sanki canımdan can kopuyodu...ama gitmelydinn...

Vedaları hiç sevmedim yine sevmiyorum işte...gittin beni orda nefessiz bıraktın hayalini yanımda bırakıp gittinn...

Gittigin an bana el salladıgın zaman içimden çook acı bişey gitti sankii kalbimi aldın bikez daha sen benim canımın canısın her bi parçamm sendee....

Ben sensizz nefes alamamm CANIMINİÇİ........

(ÇİLEK)
Ara
ROSE
yanımda, yöremde yoksun. dokunmak, tutunmak istesem... başımda kavak yelleri eserken geldin. bu süt liman gecelerde sanadır, bunca sitem...bahçede bir kaç dal titrer, yüreğimde bütün bir sen.
seni nasıl özlediğimi bir bilsen...
yokuşlar çıkar karşıma birden, duvarlar yükselir, inceden. mesafeler uzar, zaman daralır, ufukta ufalır, ne kaldıysa önceden...salkım söğütlerden bir yaprak düşer, yüreğimden bütün bir sen.
miadını dolduruyor, yaşanmamış sevdalar. bir daha yaşanmayacaklar. hasretlerini savuruyor, yüreğimde tüm ağaçlar. bil ki, sensizliği asla kuşanmayacaklar. ..gözlerimde iki damla yaş kalır, yüreğimde bütün bir sen...aahh, seni nasıl özlediğimi bir bilsen;
ikindi yağmurları yağmakta yine; kuşlar, ıslak toprak kokusuyla mest...peykelere sığınır, sırılsıklam anılar. ben anıların pençesinde derdest...çatı arasından sular damlar, parkelere; yüreğime bütün bir sen.
gecenin bir yarısı... orda, eski köprüde oturmuş, nehrin hareli akıntısına dalıp gitmişim. aynı nehrin kıyısında bir ev; hafifçe sıyrılmış perdeler. pencere kenarında sen olsan da, iki adımlık yerde ben kaybolmuş, yitmişim...
köprü altından Göksu akar gider, yüreğimden bütün bir sen.
titrek bir nağmede dalgalandı yüreğim. kulaklarımda, uzaklardan tatlı bir gülüş... tebessümlerde donup kalsaydı keşke yaşam; ama ne mümkün! alnımda kıvrım kıvrım kederler, her biri ayrı bükülmüş...
bir acı tebessüm çökmüş yüzüme, içime bütün bir sen.
gurbet, gurbetlikten çıkmadan gel! bak alışacağımdan korkuyorum, seni göstermeyen semtlere, saatlere... yarın deme; yarını yok aşkın, yarını çok... takatim kalmadı artık, ufku belirsiz vaatlere...gel; gurbetlerde garipliğim kalsın yine, yüreğimde bütün bir sen.
hep yakamıza yapışan dargınlıklar... bizi böyle ayıran akşamlara ne desem, fayda etmiyor. parçalanmış bir sevdanın kırıntıları mı kalacak ellerimizde hep. isyan edemiyorum ya; ağlamak istesem göz yaşlarım yetmiyor...
neylesin gönül; dağlara kızıllık vurmuş, yüreğime en hazin sen...
ahh, seni nasıl özlediğimi bir bilsen
...
----------------------------------
SEVİLENİN SEVGİSİ BENİM KALBİMDE EN DERİNLERİNDE ..VEDALARI KİM SEVDİKİ BİZ SEVELİM CANIM BENİM ..SENDE BIRAKTIÄžIM YÜREÄžİME İYİ BAK O DA SENİNLE GÜLÜYOR SENİ ÇOK SEVİYORUM ABLASININ GÜLÜ İYİKİ VARSIN ...BU GÜZEL SAYFANI YENİ GÖRDÜM YORUMA GEREK YOK BEN GÖZLERİNDE GÖRDÜM TEMİZ YÜREÄžİNİ ...
Ara
ROSE
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Çoook güzel bi rüya gördüm...herşey okadar güzeldi ki!!rüyanın içinde kayboldum...

İlk kez bukadar güzel bi rüyaa gördüm hemde çook güzeldii...

Gülüşünü gördüm,anlamlı bakışalrını gördüm en güzel analrı yaşadım mükemmeliign beni büyüledi ve bikezdaha anladım SENİ NEKADAR SEVDİGİMİ...

sadece sana baktım rüya biticekti çünkü bitmesini istemesemde biticekti herşeyim...

Bitmesin en güzel rüyamm bitmesin herşeyimm....
Gülüm Smile benim sana olan sevgim anlatılmazdı yanına gelince umarım anlatabilmişimdir ...ailemden biri canımdan biri gibisin ..Belki buna şaşıran olabilir ama öyle SEVDİM seni hemde çok ..
EN GÜZEL RÜYALAR ASLA BİTMEZ HİLALİM DEVAMINDA HEP GÖRÜŞÜCEZ Smile
SENİ SEVİYORUM ..
Ara
ÇiLeK
ROSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
yanımda, yöremde yoksun. dokunmak, tutunmak istesem... başımda kavak yelleri eserken geldin. bu süt liman gecelerde sanadır, bunca sitem...bahçede bir kaç dal titrer, yüreğimde bütün bir sen.

yokuşlar çıkar karşıma birden, duvarlar yükselir, inceden. mesafeler uzar, zaman daralır, ufukta ufalır, ne kaldıysa önceden...salkım söğütlerden bir yaprak düşer, yüreğimden bütün bir sen.
miadını dolduruyor, yaşanmamış sevdalar. bir daha yaşanmayacaklar. hasretlerini savuruyor, yüreğimde tüm ağaçlar. bil ki, sensizliği asla kuşanmayacaklar. ..gözlerimde iki damla yaş kalır, yüreğimde bütün bir sen...aahh, seni nasıl özlediğimi bir bilsen;
ikindi yağmurları yağmakta yine; kuşlar, ıslak toprak kokusuyla mest...peykelere sığınır, sırılsıklam anılar. ben anıların pençesinde derdest...çatı arasından sular damlar, parkelere; yüreğime bütün bir sen.
gecenin bir yarısı... orda, eski köprüde oturmuş, nehrin hareli akıntısına dalıp gitmişim. aynı nehrin kıyısında bir ev; hafifçe sıyrılmış perdeler. pencere kenarında sen olsan da, iki adımlık yerde ben kaybolmuş, yitmişim...
köprü altından Göksu akar gider, yüreğimden bütün bir sen.
titrek bir nağmede dalgalandı yüreğim. kulaklarımda, uzaklardan tatlı bir gülüş... tebessümlerde donup kalsaydı keşke yaşam; ama ne mümkün! alnımda kıvrım kıvrım kederler, her biri ayrı bükülmüş...
bir acı tebessüm çökmüş yüzüme, içime bütün bir sen.
gurbet, gurbetlikten çıkmadan gel! bak alışacağımdan korkuyorum, seni göstermeyen semtlere, saatlere... yarın deme; yarını yok aşkın, yarını çok... takatim kalmadı artık, ufku belirsiz vaatlere...gel; gurbetlerde garipliğim kalsın yine, yüreğimde bütün bir sen.
hep yakamıza yapışan dargınlıklar... bizi böyle ayıran akşamlara ne desem, fayda etmiyor. parçalanmış bir sevdanın kırıntıları mı kalacak ellerimizde hep. isyan edemiyorum ya; ağlamak istesem göz yaşlarım yetmiyor...
neylesin gönül; dağlara kızıllık vurmuş, yüreğime en hazin sen...
ahh, seni nasıl özlediğimi bir bilsen
...
----------------------------------

SEVİLENİN SEVGİSİ BENİM KALBİMDE EN DERİNLERİNDE ..VEDALARI KİM SEVDİKİ BİZ SEVELİM CANIM BENİM ..SENDE BIRAKTIÄžIM YÜREÄžİME İYİ BAK O DA SENİNLE GÜLÜYOR SENİ ÇOK SEVİYORUM ABLASININ GÜLÜ İYİKİ VARSIN ...BU GÜZEL SAYFANI YENİ GÖRDÜM YORUMA GEREK YOK BEN GÖZLERİNDE GÖRDÜM TEMİZ YÜREÄžİNİ ...

TŞKLERR HERŞEYİM ÇOOKK GÜZEL Bİ YAZIYDI ANLAMLIYDI..
BENDEE BIRAKTIGIN O YÜREGE ÇOOKK İYİ BAKICAM ÇÜNKÜ BENİM YÜREGİM O HERŞEYİM O YÜREK.....
SENDE İYİKİ VARSIN ABLAMM GÜZEL KOKULU GÜLÜM SENİN KALBİN HERŞEYDEN GÜZEL......
Ara
ÇiLeK
ROSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gülüm Smile benim sana olan sevgim anlatılmazdı yanına gelince umarım anlatabilmişimdir ...ailemden biri canımdan biri gibisin ..Belki buna şaşıran olabilir ama öyle SEVDİM seni hemde çok ..
EN GÜZEL RÜYALAR ASLA BİTMEZ HİLALİM DEVAMINDA HEP GÖRÜŞÜCEZ Smile
SENİ SEVİYORUM ..

BİLİYORUM HERŞEYİM YANIMA GELSENMESENDE BİLİYODUM UMARIM SENDE ANLAMIŞSINDIR HİSSETMİŞSİNDİR BENİM SANA OLAN SEVGİMİ HAYATIMDAKİ EN ÖNEMLİ ANLAMINI......
SEN ZATEN BENİM AİLEMSİNN....
BİTMİCEK GÜLÜMMM BUNA İZİN VERMİCEM BU RÜYAA HİÇ BİTMİCEKK KALBİMSİN SEN......

SENİ ÇOOKKKK SEVİYORUMM GÜLLLERİN BİTANESİİ
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 849 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 423 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 417 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,585 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 255 04-12-2022, Saat: 08:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:16 PM