:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degerlilerim Için Için(siz Biliyosunuzz Zaten)
ÇiLeK
(Biliyorum şuanda bunları göremiceksinizz ama şuan sadece yazmak istiyorum...)

Hayatımdaki en degerli kişisiniz bunu bikez daha çook iyi anladım..hayat bize bazen oyunlar oynar bizde bu oyunlar içinde sürüklenir giderizz...
Hiç beklemedigim andaa hayatımın en güzel yerindesiniz belki saçmaa ama benim ailem herşeyim canımsınızz.....

Bugün nefes alamıyorum içimden bişeyler kopuyoo neyse yaa....

Güneşimsin bazen bana hayat veren,pembe bulutlarımsın,hayallerimsin.
Bakışlarıyla kalbimi eriten,bembeyaz atın kılıcınla beni kötülüklerden koruyansın.
Hayat işte bu güneşin nefesin bi anda herşeyim oldunuzz sevgi anlattılmaz biliyorum antamamda...

Dünyaa küçükkmüş bu anladım sadece şunu bilin bu SEVGİM SONSUZZ...
Her geçen gün biraz daha büyüyoo büyümeye devam edicekk BİTANESİİ.....HERŞEYİMMM...

YAŞADIGIM SÜRECEE HEP SİZİNLEYİMM...

[SIZE=2]İçimde garip bir telaş, yüreğimde tuhaf bir hüzün var bugün...
Ellerimi buldum diyeyim, gözlerim kayboluyor; gözlerimi
anladım diyeyim sözlerim karışıyor...
Kime kızıyorum, kime kırılıyorum, bilmiyorum!!!

Sus pus bilgisayarın başına oturdum, yazıyorum yine...
Düşünüyorum niye yanımda değil, niye, niye, niye...
Bazen de düşünüyorum herşeyi, bir kişiye bağlayıp sevdadan
deli divane olmak değil ki benimkisi, güzeli özlemek
iyiyi sevmek aslında kimsenin bilmediği...

Beni anlayacak mı bir gün, hiç bilmiyorum...
Anlamayanları da bilmiyordu ki anlasın, o sadece küçük bir
zaman diliminde kuşandığım sevdaydı, ben bilemedim bunu,
belki de o biliyor, olmayacağını, olamayacakları,
inadımın sonunun hayıra alamet olmadığını...

Öfkem belki de ona değil, onsuz hayatın bana sunduğu sahnelere...
O yok mu??? Yok!!! Zaten öyle biri de yok, demi???
Cevabım yok!!! Cevabım yok, yok, yok!!!

Gelecekte olacak mı, olmayacak biliyorum!!!

Ama sevdanı öyle bir kuşanmışım ki üzerime, hayata karşı zırhım,
insanlara karşı inadım, kötü ve çirkin olan herşeye karşı
mücadelemi içimde sevdan dediğim
kuşanmışlığımla sağlıyorum!...

Sen bunu nerden bileceksin ki, zaten bilseydin de
bilemezdin, anlayamazdın beni...

Sen benim vazgeçemediğim
MASUM yanımsın!!!...

Belki de iki dünya bir araya gelse, beni dar ağacına
götürseler vazgeçemediğim masum yanım...
Bazen hayatın karanlığı ve zorlukları öyle yoruyor ki sana
kaçıyorum ben de, yani masum yanıma... Kimi sevda diyor,
kimi aşk, kimi özlem, kimi iyi olmuş, kimi güzel yazı...

AMA BİLMİYORLAR Kİ BEN MASUM YANIMLA
KONUŞUYOR, ONU ÖZLÜYORUM!...

Belki de konuştuğum kendimim,
bunu bile bilmiyorum...

Sen bilirsin, kimi sevsem yanlıştı...
"AŞK YANLIŞ SEVER "
demiştim ya tıpkı öyle...

Yokluğuna alıştım, en çok korktuğum da buydu,
yokluğuna alışmak... Ama yokluğunda
yaşadıklarıma hala alışamadım...
Bir yokluk ancak bu kadar yokluk olabilirdi...

SEN BİLMİYORSUN AMA O YOKLUKLA
GELEN KİMSELERDE YOK ARTIK HAYATIMDA,
KİMSEYİ İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ...

Seni özlüyor muyum, özlüyorum, tıpkı çocukluğumda
oynadığım sokakları özler gibi, tıpkı ağlayarak
annemden pamuk şeker ister gibi....
MASUMCA VE HALA BU YAŞA
RAÄžMEN ÇOCUKCA!...
[/SIZE]

c5aw.gifa8ol.gifn6mr.gifi1dl.gifm3xm.gif

iyi ve güzel olanı seviyorum...
Her şeye, istediğimiz her şeye sahip olamadığımız bir dünyadayız, istemek önemli olmuyor gösterdiğimiz çaba da önemli ve en önemlisi de arayıp kaybetmek var, ben bu kadar karışık ve sessiz yaşamdan sonra senin kaybına dayanabileceğimi sanmıyorum, seni kaybetmemek için artık seni aramamalımıyım onu da bilemiyorum. Bildiğim tek şey insanların sevgilerini kaybetmemek için pek uğraş verdikleri yok, benim bu uğraşların içerisine girebilmem için önce seni bulmam gerekiyor. Öyle ahım şahım şeylerim yok, şapkadan sevgi çıkaramam, parmaklarımın arasından aşkı ispatlayacak şeyleri yoktan var edemem ama sevgimi hiç unutmaman için dudaklarımdaki sevgi cümlelerini birer çiçek demeti gibi kulağına kondurabilirim, hayatındaki bütün güzellikleri yaşayabilmen için gözlerimi gözlerine verebilirim. Önemli olan hayatı seninle, sevgimle devam ettirmek, yaşamın içerisinde çok başarılı olmasam da bunun için de mutlaka yapabilecek bir şeyler bulabilirim. Sevmek acı çekmek diyenlere kızmıyorum, acı çekeceğim diye de öznesiz yaşama sarılamıyorum, eğer acıdan ve yaşamın kendisinden bir korunma şekli arasaydım duygularımı zaptedebilmek için bir zırhla dolaşmak gerekirdi ama birgün mutlaka seni yanıbaşımda görecek o zırhı çıkarmam gerekecek, yaşamın sonunda acılarım ve zırhımla baş başa kalmak istemiyorum. Yüreğimde ki mutluluğu ve hayatımın daha yaşanmamış bölümlerini tek bir şeye bağlamasam da, bir kadına duyabileceğim aşkı bir tek sana bağlayabiliyorum, bu beni hiç üzmeyecek, seni de üzmeyecek başkasını da. Bunun için her zaman elimden geleni yapacağıma emin olabilirsin, benim gibi aşka sahip çıkanlar dünyanın her yerini bir sevgi vadisine dönüştürebiliriz, duyguların en güzelini yaşadığımız gibi bir başkasına da yaşatabiliriz. Ben şimdi yapabileceklerimin en güzelini yapıyorum, iyi ve güzel olanı seviyorum, seni seviyorum, sevgi gerçek değeriyle senin temiz yüreğinde de hep var olsun, bir köşesinde de ben olayım.

"HER ŞEYİN EN GÜZELİ "
HAYATIMIN EN GÜZEL ANLAMI,MUTLULUGUMM......

[yt]duvZGeViR4k&mode[/yt]
Ara
korkusuz
TEŞEKURLER ELLERİNE SAGLIK GUZEL OLMUŞSadSadSad
Ara
ÇiLeK
Tek sen varsın bu kalpde...heryerde senin hayalin varr gözlerin,gülüşünn,kokun var bütün odalardaa..

Senin gittigin gün ben yarım kaldım herşey bianlık rüyaydı okadar güzel rüya gördüm ki!!keşke hiç bitmesydi hiç uyanmasaydımm SEN VARSIN BİTANEM..

Kimse senin giib olmıcak olamazda zaten sen benim herşeyimm..

Adın kalbim en derin yerinde sen güldügnde bende gülücemm herşeyimm....
Ara
ÇiLeK
Çoook güzel bi rüya gördüm...herşey okadar güzeldi ki!!rüyanın içinde kayboldum...
İlk kez bukadar güzel bi rüyaa gördüm hemde çook güzeldii...

Gülüşünü gördüm,anlamlı bakışalrını gördüm en güzel analrı yaşadım mükemmeliign beni büyüledi ve bikezdaha anladım SENİ NEKADAR SEVDİGİMİ...

sadece sana baktım rüya biticekti çünkü bitmesini istemesemde biticekti herşeyim...

Bitmesin en güzel rüyamm bitmesin herşeyimm....
Ara
korkusuz
Teşekurler Mailini Açsana
Ara
ÇiLeK
Yollar girer arayaa,bazen bitmek bilmez olur yollar ..Ama bazendee biterr seven kalpler varsa ortada ne yol kalır nede başka bişey...

Yani sevmeye engel degildirrr..Yeter ki o kalpler birlikte olsunnn....

eger birini gerçektenn çook seviyosan o yollar biticektirr zatenn..

Ara
rocker_nergiz
tessekurler guzelmııs canım ellerıne saglıkSmile
Ara
ÇiLeK
sagol Canim Begenmene Sevindimm..
(uamrim Sahibide Begenirr)
herşey Gönlünce Oslun..
Ara
Firari Fırtına
Bu ne sevda , ne şiddet ne celal . Saygımız gayri sonsuz ola ...

Sevg ...
Ara
ÇiLeK
Senden önceki hiçbir mutluluk senin gözlerin kadar anlamlı değilmiş meğer...”

Sende yaşıyorum...
Hayatta yüreğim.
Önümde gözlerin, arkamda benliğim..Biletsiz bindiğim yolculuğun son durağındayım....Sana gelirken aynı gökyüzünün altında sensiz tüm kaldırımları ateşe verdim..Sonra da sensiz tüm kelimeleri söktüm dudaklarımdan..Bir sen kaldın avuçlarımda bir de geceye serdiğimiz yıldızlar..Sen uyanmadan tüm ceylanları emzirdim ben..Sonra da başucunda bekleyen Melek’lerin uykusuz gözlerine Cenneti karaladım...

Ah adını gökyüzüne sığdıramadığım,
Ah gözlerine sığındığım,
Ah bir gözyaşında ölümü şakağı dayadığım.
Sol yanımdasın / yaşamaktasın dua dua..
Hayatımdasın...
Sen susuz dudaklarıma sunulan ab- ı hayat...
Sen çöllerimin serabı,
Sen yüreğimin tek sevabı...

Boşluklarımı doldurduğum kelime, karanlığın üzerine örttüğüm gecemsin sen..Sen yaşama sebebimsin..Sen benim ellerimle sıkıca tuttuğum düşlerimsin..Sen uçurum kenarında sadece ölümü düşünen bir adama hayata dair bir şey öğreten kadınımsın.Şimdi ucurum kenarlarında cicekler toplamaktayım sana...Kalabalıkların arasında yanıbaşımda sen varsın beraber yürüdüğümüz..Ateşe verilmiş dikenlerin arasında iki ciceğiz biz hayata delice gülümsediğimiz..

Sen zamansızlığımsın..Sen kendime anlatmaya kalkıp anlatmakta aciz kaldığım bensin...Sende kendimi arayıp bir türlü bulamadığım bensin sen aslında..Gökyüzüne her baktığımda bulut bulut hayatı gördüğüm ansın sen...Sen benim yaşamaya kıyamadığım cümlemsin....Öznesi sen, yüklemi ben.Aydınlığımsın karanlığımdan ayıkladığım.. Mutluluğumsun acıların uykularında dua dua adını saydıkladığım..Sen hava, sen hayat sen nefes aldığımsın...Nefesinden mahrum etme beni...Sesini esirgeme ne olur..Gülüşlerini savur yüzüme..Göğsümün buzdan sarkıtlarına sür sıcak sözlerini..Üşümüşlüğüme düşür gözlerindeki baharları..Bırakma beni yalnızlığın ayak dibine..Üşürüm avuçlarında...Ölürüm ayakuçlarında.....Kalakalırım yüreğimin yıkım çalışmalarında..Gitme, kal öylece.

Uzaklığını unut..Ellerini uzat sadece...Zamansızlığını bırak..Kal bende..Gitme...Tut ellerimi..Topal olsa da yürüdüğümüz yollar yanımda kal..Gölgelerin yeter bana..Yüzü kirli, yüreği yaralı cocuğum ben.Şefkatine al beni..İçine çek beni..Sonra da hiç bırakma..Kanatlarımı salma uçurumlara....Bırakma beni “ bana “ ..Hep sende kalayım...

Bir fincan huzur,
Bir dirhem mutluluk yolla iç ceplerinde demlediğin...
Beni “ sende “ sakla...
Ben seninim...Nefesimdir yüreğim....
Beni “ bende “ sildim
Sende varolmak için...
Hasretini ektim dudaklarıma
Sende tamamlanmak için....

Suyum ol,
Soframda azık...
Yüzümde tebessüm...
Yüreğimde nefes...
Ben ol....
Ya ben sen olayım...

Sakın bırakma beni...
Yoksa düşerim adressiz coğrafyalara...

Gözlerimi yıldız sermek için gündüzü bekleme...
Her an sendeyim çünkü.....

Gözlerinde sakla beni....
Hayatın ta kendisi sensin çünki..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 849 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 423 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 417 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,585 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 257 04-12-2022, Saat: 08:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:13 PM