:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degerlilerim Için Için(siz Biliyosunuzz Zaten)
ÇiLeK
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu ne sevda , ne şiddet ne celal . Saygımız gayri sonsuz ola ...

Sevg ...

Tşkler firari fırtınaa bu sevgi çook farklııı....
SENİ BURDA KVE KONUMDA GÖRMEK ÇOOK GÜZELL..HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN....

SEVGİLEİRM VE SAYGILARIMLA....
Ara
Firari Fırtına
Sevgine inancım sonsuzdur . Umarım bu sevgi hep yaşar . Yüreğini çok ama çok güzel bir dille sermişsin beyaz sayfalara . İnşallah gözlerinden akan bir damla yokdur bu sayfayı ıslatan .

Sevg ...
Ara
ÇiLeK
[YT]wtsmHkHdb8Q&mode[/YT]

SEN BENİM İÇİN TEKSİN BU DÜNYADAA MELEKSİN,GÜLSÜN CANSIN HERŞEYSİN SENN...
Ara
ÇiLeK
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgine inancım sonsuzdur . Umarım bu sevgi hep yaşar . Yüreğini çok ama çok güzel bir dille sermişsin beyaz sayfalara . İnşallah gözlerinden akan bir damla yokdur bu sayfayı ıslatan .

Sevg ...

Tşk ederim bianda içimden geleni yaptm belki gördüklerinde bana kızacaklar ama olsun şuanki halimlee yaptım.....

"Gözyaşlarıı akman içindir bazen mutluluktan akar bazende hüzünden..ama o gözyaşları gözünden süzülür engel olamazsın akarr çünkü gözyaşlarıı temizdir..."

"yüreginden mutluluk eksilmesin gözünden yaş bile aksa bu mutlulukdan olsun"
sonsuz sevgilerimle ve saygılarımla..

Ara
Firari Fırtına
Fırtına sadece sen gibilerinin üzülmemesini ister , gerisi boş boş boş ...

Sevg ...
Ara
ÇiLeK
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Fırtına sadece sen gibilerinin üzülmemesini ister , gerisi boş boş boş ...

Sevg ...

sagol fırtınaa....Smile
Ara
ÇiLeK
[YT]Uyf6wdHF2X8[/YT]

[INDENT]
Yürümeyi hayata durmayı gülerken gözlerinin içinin gülmesinide siz ögrettiniz bu öyle büüyk bi sevgi bir ömür boyu sürücek bi gün yollaırmız ayrılsa bile içimdeki sevgi hep var olucak kimse ama hiç kimse erinzi dolduramzz farkılısınız cansınız herşeysinizzzz

Bu kalp sizi çook seviyoooo hepde sevicekkk

[/INDENT]
Ara
*fahriye*
wayyy hepsi süppperrr olmuss emeğine wee yüreğine sağlık cnmm
Ara
volki
evett benim içinde kıymetli tşklerr ablasııı onalrrr bitaneee ve kıymetliiiii ÇOOKKK SEVİYORUMMM
Ara
TutkuM
valla hilalcim süper emeğine yüreğine sağlık sevda yüreğe sığmayınca böyle kalemi eline aldırıp yazdırıyor teşekkürler canım yüzünden gülücükler eksik olmasın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 849 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 423 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 417 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,585 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 255 04-12-2022, Saat: 08:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:29 AM