:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Annenizden En Çok Duyduqunuz CümLeLer
sudenaz
pcyi sattırıcam babana sonra görücen pcmi yaman benmiTongueTongueBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
ßana demediqi kaLmıyo :yikildim:
ßuqünde deLi dedi hep dikine qidiosun dedi inatçı dedi Big Grin dedide dedi Big Grin
Ara
sen_ben
öf anam öff...................................................
Ara
rocker_nergiz
bıktım senın şu siyah makyajından siyah giyinmenden bıraz yuzunu gozunu acıcak renkler gıy ole sıyah sıyah annem dıyorrrr her Smile
Ara
EndLess
az kapat su pc yı de cık dısarı gez dolas ( dısarı cıkıncada cabuk eve gel der kafayı yıcem yakında :S:S:SSmile

bıde telle aradımı hangı kafe köselşerınde surtuyosun cabuk eve gel dıyo :S:S:S:S:S:S
Ara
Rüya Güzeli
ahahahaha Big Grin ßanada çık qez dio önceden çıkardım koca kız oLdunuz çaqır arkadaşını içerde konuşun derdi :yikildim:
ßn utanmasam çıkar ßisikLet sürerim çık az ßisikLet sür ßacakLarınada ii qeLir spor yap yemeqini ye kaLk iLaç iç kardeşLerine kahvaLtı hazırLa Big GrinBig Grin
oufff ouffff ßitmiyo isteqi roßot oLsam ßu kdr oLmaz Big Grin
Ara
EndLess
en cok karısıtıgı seyde telefonumdur

her caldıgında benımle beraber telefona bakar :S:S:S:S ıcınden sölenır yıne hangı zıllı arıyo kımbılır dıye :yikildim::yikildim::yikildimSad halbukı uzun zamandır kızlar aramıyo ) Big Grin

bende gıcık bı zıl sesı koydum sımdı caldım mı fazla karısmıyo Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
:yikildim: şimdi annemin yeni moda Lafı çıktı ßana kızdımı sni suzan teyzene söLicem ona wercem dio :yikildim:

suzi teyze karşı apartmanda her sn ßni izLiyo oqLuna aLcakmış :yikildim: ewimde ßiLe rahat edemiyorum ßni izLiyomudur die :Yikildim:
Ara
EndLess
benım evde musık dınlerken annem odaya gırmısse

genelde cıkarken söle bı ses duyulur Allah belanı versın bunlar hep kufredıyo sende edıyomusun böle kufur

aaaaaaaaa ayıp anne ben kufredermıyım sen benı bılmıyomusun

bu muhabbet hergun yasanır :S:S:S::S:S
Ara
sen_ben
hımmmmmmmmmmmmmmmmm...............
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Google' da Aranan İlginç Cümleler MaSaL 0 433 03-27-2010, Saat: 12:19 AM
Son Yorum: MaSaL
  laf olsun cümleler... TutkuM 11 694 09-25-2007, Saat: 12:48 PM
Son Yorum: TutkuM