:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Annenizden En Çok Duyduqunuz CümLeLer
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
ßn annemden qeneLde aşaqıdaki cümLeLeri duyuyorum. Siz annenizden en çok neLer duyuyosunuz Big Grin

-hiçmi sıkıLmadın o pcden saßahtan ßeri ßaşındasın.
-yaptığın banaysa öğrendiğin sana

-yemek yapmayı öqretcem sana qeL ßuraya:kop::yikildim:
sabahtan beri pc başındasın
gel biraz bulaşık yıka
okumazsan okuma banamı okican
git odana sinir etme beni
kapat artık pcyi
gözlerine bak eroin komasına girmiş gibisin uyu artık kırıcam kafanı gözünü dio hep...
annem çarşıdan bişiler alır bana "nasıl" die sorar: "tabi ki iğrenç" derim
oda bana : "eşek oşaftan ne anlar" der
Bana Hiç Bişi Diemiyorlar .. Onlarla Yaşamiom. Ama Eskiden Hep Annem Kizim Saaat 10 Haberin Var Mi Allah Allah Uyan Artik Bakkala Git Zaten Sabaha Kadar Pc Başindasin Kirdirtma Kafani . Derdi şimdi De Onlara Gittiğimde öyle Kizim Neden Böyle Topuklu Ayyakkabi Giyiyion Der
mérrrrrrrrtttt kapat artık yeter Big Grin
annem her gün takvimden bir sayfa kopartır okur ve-eften püften bir yazıyı-al sende oku diye bana verir,bende-anne ben ne kitaplar devirmişim bu nedirki-diye aynen geri iade ederim:Smile
Big Grin oda qüseL
gecenin 4 ü uyku semesi..Big Grin
-kızım kalk yat hadi hadi
uykudan gözlerim yanmış ben
-tamam anne yatcam
annem
-kalk yat demedimmi ben sana saat kaç
_daa saat 12 aaaaa

böööle dewam eder sabahın köründede acımadan odamda temizlik sesleri duyulurBig Grin
sende yine temizLik sesLeri duyuLuyomuş o temizLiqi ewde yapan ßen oLuyorumBig Grin şükkretmeLisiniz haLinize Big Grin

Annem saat kaç haLa ßunun ßaşındasın dio anne qece yeni ßaşLıyo diyorum :yikildim:
Sayfalar: 1 2 3 4