:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İftiracı Ati
YARGIÇ
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya niye konşmuycakmışım ben türkiye cumhuriyeti bayragı altında yaşıyorum
ama yalancı dolandırı vede rüşvetçi yargıça inanmam inandırmamm bee yaaaaa....Big GrinBig Grin

Gerçekler ortaya çıktı az önce gönderdiğin paraları geri gönderdim diye böyle konuşuyosun dimi ama beni satın alamazsınBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Lütfen kötü emellerine dinimizi alet etmeBig GrinBig GrinBig GrinDuygu sömürüsüne yer yokBig Grin

valla duygu sömürüsü yapmıom asıcaksanısda adam asıyosunuz aslanlar gibii
bu ülke millet ve bu forum benim gibisini zor bulur bidaha ülkeme janım feda ama bunu hesabını verceks,inzzz öbür taraftaaa iftiracılarr sizzziiii:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CReATuRE
Yav burda sabahleyn kümeste toplu katliam vardı bütün tavuklar ölmüş...Ati sen buralaradamı uğradın yoksa yazık bu hayvanlara ya:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

hepsini bide çırılçıplak koymuşsun insan elbiselerini tekrar giydirir dimi

sonuncuyu zaten yüzüstü bırakıp gitmişsin Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

tavuk.jpg
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gerçekler ortaya çıktı az önce gönderdiğin paraları geri gönderdim diye böyle konuşuyosun dimi ama beni satın alamazsınBig GrinBig GrinBig Grin

param olsaa senden öncee formu satın alır senide kapı dışarı ederdim pis rüşvetçi yargıç bey kardeşim amcam abi....Big Grin
Ara
CReATuRE
tavuk.jpg

BİNBİR SURAT ATİLLA Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin şahsın en son görüldüğü hali...
GCLRNFNS
[quote=CReATuRE]Yav burda sabahleyn kümeste toplu katliam vardı bütün tavuklar ölmüş...Ati sen buralaradamı uğradın yoksa yazık bu hayvanlara ya:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

hepsini bide çırılçıplak koymuşsun insan elbiselerini tekrar giydirir dimi

sonuncuyu zaten yüzüstü bırakıp gitmişsin Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ah o hindilerin bi dili olsada konuşsa kinler sapık kimler deil ama yokki kardeşim
abi onlar doguştan çıplaktıı satennn yumurta rafadanmış fazla olmamışşş oyüsdennnn......Big GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tavuk.jpg

BİNBİR SURAT ATİLLA Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin şahsın en son görüldüğü hali...

bumuyummm benn yaff harbiden sizden daha karizmaymışımm beeee heyttttt be şu endamam bakınn heleeeee..........:yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:param olsaa senden öncee formu satın alır senide kapı dışarı ederdim pis rüşvetçi yargıç bey kardeşim amcam abi....Big Grin

Bak bak hala konuşuyoBig GrinBu kadarına pes doğrusu sen beni satın alamazsın ben senin karanlık işlerini ortaya çıkardım işteBig GrinSeni vatan haini domdom Ati seniBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
AtiLla aßime ßöLe iftiraLar atamazsınız o ßir meLek qißi insan moderatör feLan dinLemem yıkarım ßurayı :yikildim:
Ara
CReATuRE
029-civciv.jpg

BABASINA ÇEKMİŞ :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

civciv.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:27 AM