:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İftiracı Ati
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dikkat dikkat duygusuz.com üyeleriBig GrinGecelerin Efendisi Atilla kendi suçlarını PcKopat kardeşimize yükleyerek gizliden gizliye karanlık kara vede bilumum acaip işler çevirmektedir.Duygusuz com anahaber bülteninin bu son dakika gelişmesini dikkatle izlemenizi ve bu caninin bir an önce zararsız hale getirilmesi için şikayetlerinizi bildirmenizi rica ediyoruz.Big GrinBig Grin
Sevgiler...Hain AtiBig GrinBig GrinBig Grin
ßigün ßunu AnLayaCaaınıSı ßiLiodum Big GrinBig Grin
Geç oldu ama gerçekler ortaya çıkacakBig GrinBig Grin
ahhahaBig Grin kanundan kaçıLmaSBig GrinBig Grin
Saman altında su yürtme böyle olsa gerek bende bu çetenin arkasında ki karanlık şahı kim diyodum ...Vay alçak Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

VURUN ACIMAYIN VATAN HAİNİ:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: harcatmam pckopatımı kimselere:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Kanun yakalarBig GrinBig GrinBenim adım Yargıç benden kaçamazsın Atilla ensendeyimBig GrinPcKo ya yaptıklarını kabul edemeyizBig Grin
Ati aßi kaLpten gitCekBig GrinBig Grin
ßaŞındaN ßeLliydi zateN pCkom SuçSuzzz :o ßüütün kirLi çamaşırLarın döküLücek atiLLa aßi yaptıkLarın yanına kaLmıycak Big Grin kaLsa biLe kaLmıycak görüŞürsss Big Grin
Gerçekler acıdır bende böyle olduğunu kabul edemedim ama Big GrinBig GrinOf off Ati nasıl yaparsın böyle birşeyi senBig Grin
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ati aßi kaLpten gitCekBig GrinBig Grin

keSin iÇindeN ßi SeS ßu koNuya GirmeSiini söyLüodur ama deMiN SuSmuŞtur :yikildim:
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9