:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İftiracı Ati
YARGIÇ
Hindilerin lideri az önce şikayetteydi karısı hindi pakizeyi arıyodu söyle Ati nerde ooBig Grin
Ara
GCLRNFNS
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bizim buralarda dolanan horoz da zaten sekiyordu iki gündür şimdi anladım

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ulan manyak o senin dedigin gazoz agacı oda burda yetişmiyoo be......Big GrinBig Grin
Ara
~uqqaLa~
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya hepinizin aklını alırımm haaa ben kimseye salça olmadımmmm

hem ben namuslu bi bakirimm iftira herşeyy uydurmaaa

yargıç bey kardeşimmm hakimimm......Big GrinBig Grin

aahh aahh keŞke saLça oLsaydın da bunLar oLmasaydıııııı:yikildim:
Ara
PCKoPaT
Ati aßi konu$ma aßi konu$tukCa ßatıoSunBig Grin ahhaha
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hindilerin lideri az önce şikayetteydi karısı hindi pakizeyi arıyodu söyle Ati nerde ooBig Grin

ya yılmasımm doru bi yalan sölede iki müslüman yüsüne dua etsin senin yaff.....Big GrinBig Grin
Ara
~uqqaLa~
GerçekLer acı kabuLLenemiosun dimi dimi dimiiiiiiBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ati aßi konu$ma aßi konu$tukCa ßatıoSunBig Grin ahhaha

ya niye konşmuycakmışım ben türkiye cumhuriyeti bayragı altında yaşıyorum
ama yalancı dolandırı vede rüşvetçi yargıça inanmam inandırmamm bee yaaaaa....Big GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya yılmasımm doru bi yalan sölede iki müslüman yüsüne dua etsin senin yaff.....Big GrinBig Grin

Lütfen kötü emellerine dinimizi alet etmeBig GrinBig GrinBig GrinDuygu sömürüsüne yer yokBig Grin
Ara
GCLRNFNS
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GerçekLer acı kabuLLenemiosun dimi dimi dimiiiiiiBig GrinBig Grin

ah janım benim cinsiyetini bilsemde seninle öyle konuşurdumm
yanlış anlama ugglaa sevdim seni vallaa ondan diyomm
avatar kıs ama genede sormak lasımm öle resim koyan çok oluyo.......SmileSmileSmile
Ara
PCKoPaT
ahhaha Ati aßiyi ßiri tutSun ßæyıLCak Big Grin
Âh be.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:25 AM