:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
üStündeKi üYe iÇin CinayeT pLanı :Pp
KoLera
KüBBy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yunus '(saqopa) u Sni öldürmesi için KİRALIK KATİL OLARAK tutarmm...o sni öldürür...sna bundan beteR ÖlüM oLamAz HerLd€Big Grin

öLümüm Saqopamin eLLerinden oLsun :$
asLinda cok romantik oLdu euheuee Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
GAZAP ATESI
yaw kusura bakmayın ama ısınız gucunuz yokmu ... cınayet planı ... alone bacı cok mu aradın bunu... burdakı tek cınyate kurban gıdeck kısı sensın o da bu konuyu actıgın ıcın ... yemegıne zehır katardım olmadı ... sana bı tragık kazası gecıtrırdım .. olmadı demır yolunun yanında yururken ve tam tren gecerken senı raylara ıterdım .. olmadı ... senı sıgarya alıstırıdım .. ama bu ıcene gore en zevklı olum olurdu ... olmadı uyusturucuya alıstırır onumuzdekı hafta sana dırek golden shock(altın vurus) verırdım... olmadı kaza kursununa kurban edrdım ...olmadı bır gece evıne donerken bır kac kısı tarafından once bıııp uğratıp sonra tahtalı koye yollardım ... heheheh noldu bence artık korkmaya basladın ... merak etme ben serı katıl degılım sımdılık sadece amatorce calısıyorum ..ama en ıyı sı snıper la uzaktan vurmak ... amerıkada cok tutmustu bu ... ısın bıttı guzelıum... mezar tasın memer mı olsun yoksa oyle ucuz yollu olsada olur mu.. ben gelene kadar sağlıgına dıkkat et ben ıyı kalplı bı amator serı katılım ç......bence varya artık kesın korkudan ölmüşündür ...
~uqqaLa~
bi oyun oynattırmadn saoL adı üstünde oyun :S . uyguLaNmıo merak etme. ama bnce tam senin oyununmuşş ki saydırmışsın tüm oLasıLıkLarı..
Ara
KoLera
GAZAP ATESI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw kusura bakmayın ama ısınız gucunuz yokmu ... cınayet planı ... alone bacı cok mu aradın bunu... burdakı tek cınyate kurban gıdeck kısı sensın o da bu konuyu actıgın ıcın ... yemegıne zehır katardım olmadı ... sana bı tragık kazası gecıtrırdım .. olmadı demır yolunun yanında yururken ve tam tren gecerken senı raylara ıterdım .. olmadı ... senı sıgarya alıstırıdım .. ama bu ıcene gore en zevklı olum olurdu ... olmadı uyusturucuya alıstırır onumuzdekı hafta sana dırek golden shock(altın vurus) verırdım... olmadı kaza kursununa kurban edrdım ...olmadı bır gece evıne donerken bır kac kısı tarafından once bıııp uğratıp sonra tahtalı koye yollardım ... heheheh noldu bence artık korkmaya basladın ... merak etme ben serı katıl degılım sımdılık sadece amatorce calısıyorum ..ama en ıyı sı snıper la uzaktan vurmak ... amerıkada cok tutmustu bu ... ısın bıttı guzelıum... mezar tasın memer mı olsun yoksa oyle ucuz yollu olsada olur mu.. ben gelene kadar sağlıgına dıkkat et ben ıyı kalplı bı amator serı katılım ç......bence varya artık kesın korkudan ölmüşündür ...

ßiR mannaqimiz eksikti ho$ qeLmi$sin :??
qeLirken bi kac siLahta qetiReydin ßize Lazim oLaRdi Big GrinBig Grin:Big GrinD
Ara
GAZAP ATESI
oo rıca ederım ... benım ıcın bı zevktı hehehheheh..Big Grin
KoLera
aLoNé Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi oyun oynattırmadn saoL adı üstünde oyun :S . uyguLaNmıo merak etme. ama bnce tam senin oyununmuşş ki saydırmışsın tüm oLasıLıkLarı..

Eueheuheue katiLiyoRum caném Big GrinBig Grin:Big Grin
Ara
GAZAP ATESI
sen nedıyon kolera arka depoda bır orduya yetecek kadar cephanelık var ... yalnız sana bı kıyak gecıp % 10 komısyon almıcam ... ve varya hepsı amerekıdan ıthal ...calısmayan sılah olursa onu alıp yerıne 2 tane verıyoruz paranıda ıade edıyozu....bu ıs super mıs ya....
~uqqaLa~
waLLa hiç şaşmadm siLah deponuz oLduuna Tongue
Ara
GAZAP ATESI
saka bı yana ... hayat ta bı oyundur ... rolun bıtınce senı yollarlar
KoLera
GAZAP ATESI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen nedıyon kolera arka depoda bır orduya yetecek kadar cephanelık var ... yalnız sana bı kıyak gecıp % 10 komısyon almıcam ... ve varya hepsı amerekıdan ıthal ...calısmayan sılah olursa onu alıp yerıne 2 tane verıyoruz paranıda ıade edıyozu....bu ıs super mıs ya....

ZuHaHhAhaAhaHAahAha :kop::kop::kop::kop::kop:
iimi$ yoLLa 5-6 kamyon Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde Oturuyorsunuz Ve Azrail Geldi Dediki Senin IÇin Geldim Ne Dersiniz..? €BeRimSin 257 9,796 04-03-2022, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: wildfang
  ♥ Benim Icin Napardın? ♥ tatlı_cadı 887 19,216 06-06-2012, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: adyge55
  üstündeki kişiyi yolda görsen ilk ne dersin?? Melek06 38 2,496 03-28-2012, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: history
  BiR GüN İçiN İstediğin HeRŞeY Olsaydı ne yapardın ??? _eRen_ 38 2,178 03-23-2011, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Şu anda mutlu olmak için neye ihtiyacın var ? acemhe 71 3,559 02-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: tugfan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:08 AM