:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
üStündeKi üYe iÇin CinayeT pLanı :Pp
~uqqaLa~
Var Mı ßiLmiyorum aMa inŞaLLah yOqTur. duyGuSuzDa ßi iLq GerÇeqLeŞtiririm Big Grin

herKeS üStündeki üye iÇin bi ciNayet pLanı hazırLıyCaq Tongue

ßnden ßaşLıorz Tongue
Ara
iLLeth.!
once kollarını bacaklarını kafanı keser beynini çıkarır içine saman koyar ineklere veriridim Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
~uqqaLa~
Cani oLmayın demiŞtim aMaaa SadSad

Sana da pLan hazırLamama Gerek yOq 1 haFta ÇikiTaMuz dinLetirim Big Grin ondan Soora Sen Kendin öLürSün zaTen Big Grin
Ara
iLLeth.!
bunda canilik yokki dua et sen yasarken gozunu çıkartıp yedirmedim Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
MeTaLLic
tıka basa yiyip içirdikten sonra bir fıçının içine kapatırım, kendi idrarında boğulur
Ara
KoLera
Kafani ayiLara
koLLarini köpekLere
geRi kaLani asLanLara yedirirdim cesetin oRtada kaLmsdi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
KüBBy
Yunus '(saqopa) u Sni öldürmesi için KİRALIK KATİL OLARAK tutarmm...o sni öldürür...sna bundan beteR ÖlüM oLamAz HerLd€Big Grin
Ara
SECO_UA22
amaaaaan koloyu en ağır yerinden vurdun Big Grin
Ara
KüBBy
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amaaaaan koloyu en ağır yerinden vurdun Big Grin

Big GrinBig GrinBig Grinokuyunca n tepki vericeq çooook merak ediyorm...Big Grin
Ara
SECO_UA22
bence hemen sayfa atlayalım okumasın o zaman sana cinayet planını harbi hazırlar Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde Oturuyorsunuz Ve Azrail Geldi Dediki Senin IÇin Geldim Ne Dersiniz..? €BeRimSin 257 9,796 04-03-2022, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: wildfang
  ♥ Benim Icin Napardın? ♥ tatlı_cadı 887 19,216 06-06-2012, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: adyge55
  üstündeki kişiyi yolda görsen ilk ne dersin?? Melek06 38 2,496 03-28-2012, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: history
  BiR GüN İçiN İstediğin HeRŞeY Olsaydı ne yapardın ??? _eRen_ 38 2,178 03-23-2011, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Şu anda mutlu olmak için neye ihtiyacın var ? acemhe 71 3,559 02-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: tugfan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 09:35 AM