:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tek yanında huzur bulduğum kankardeşim :)
pu$4+
haa işte böyle olun yaa....
Ara
cAn_DosTu
hakkaten süper yazmışsn gözlerim doldu allah ayırmasın Smile
Ara
sensizlik_ölüm
teşekkürler arkadşalar..yorumlarıınız için hepinizeSmile
Ara
sensizlik_ölüm
angel_n saol ablacımm..Allaha şükür herşey oylunda artık..mutlu olman dileğiyle öptSmile
Ara
KüLKeDiSi
Ayy ayy bu ne güzeeell yorumlarr canlarım benimConfusedmiley17: yaa siz böylee destek oldukça biz daha çok güç alıyoruz..:kucak:

Çok şükür angel,herşey yolunda o benim kader dostum ablam kankardeşim herbişeyimm sevgimi anlatamamaki ona kelimeelerlee..... öyle sonsuzkii içimdeeee :k: :kiyamam:

Hepinizee teşekkürlerrr sevgilerrrr... Confusedmiley17:
Ara
KüLKeDiSi
cAn_DosTu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hakkaten süper yazmışsn gözlerim doldu allah ayırmasın Smile

Amin arkadaşım amiiinnn okuyan gözlerine yüreğine sağlık Confusedmiley17:
Ara
angel_n
Herzaman Böle Olun Mutlu Sevecen Allah Sizi Ayrimasin Dostluğunuzun Kiymetini Bilin
Ara
KüLKeDiSi
Canın gibi sevdiğinin seni eski değerinde sevmediğini hissettiğinde uçurumun kenarında bulursun kendini..Ben haketmedim bunu..Ben her zaman saygı duydum senin için değerli insanlara ama sen bana öyle konuşmayacaktın..Gözyaşım dondu damlamıyor artık akıyor yüreğime damla damla her damlasında ben ölüyorum...Hoşçakalın :'(
Ara
sensizlik_ölüm
cok kez affettim seni ..(o kendini bilir)
çok kez hata yaptın yıktın ağlattın kırdın..
her seferinde gözyaşına ve yalvarışına kıyamadan affettim seni..
cok büyük 2 hata yapmıştın bize..ve bitmiştik..
ama düzeldim akıllandım birdaha olmaz dedin bana sözler verdin..
dostlugu ben öğretmiştim sana..dost herzaman bulunmaz ama aşk hep bulunur demiştim..
öğrendim demiştin..yazıklar olsun banaki demekki cok ii öğretememişim..
yada sana yazıklar olsunki hala aynı insansın..değişmemişsin..öğrenmek istememişssin kardeşliği..

bu en son yaptıgın gururumu kırdı..bi öncekilerinde affettim ama bukez cok beklersin..
erkek arkadaşına bana laf söylettirdin..
senle aramızdaki sırrımızı ona söyledin.herşeye burnunu sokmasına musade ettin..
mailimi gidip ona okuttun ..
ve oda haddine düşmeyerek bana ağır bir mail attı.. sen hala anlamazsın o mailde birşey yok dersin.gözlerin kör olmuş aşktan..o maili sen anlayamazsın..agır eleştiriler iğneleyici laflar ve ufak ufak tehditler vardı..senle beni ilerde görüştürmeyeceğinin sinyalini veriyordu o mailde.ama sen melek gördüğün için onu dün bana savundun resmen..ve bittik..
sen nasıl bir kardeşsin be..defol git artık hayatımdan..
bu son hatandı yaptıgın ve en ağırıydı..
elin adamına laf söylettirdin..
sen ağladın diye oda beni ağlattı..
seni gerçekten seviyor olsa sana melek görünüp şeytanlık yapmaz..
umarım mutlu olursun..
banane artık senden hayatından aşklarından..
sevgilinde sen gibi zaten.tencere kapak misali.
haa sen şimdi bu yazıyıda okutursun ona.dogru yaparsn.yap güzelim yap..
geleceği ileriyi görmüosun..

ya hala hazmedemiorum o maili...
sen gittin kendini mükemmel eşsiz dost gösterip ,beni o sevgilin olacak adama kötüledin.
o adam bana dostlugun nasıl oldugunu anlatan agır iğneleyici bir dille yazılmış haddine düşmeyen bir mail attı..

senle kardeşliğimizi, (beni ona kötülediğin,o sevgilin olacak adam) ,ilerde siz evlendiğinizde zaten bitirecek..görüştürmeyecek göreceksin..farkında deilsin.yaptıgın her kötüleyiş ilerde duvar olarak gelcek sana..ozaman yıkılacaksın..

seni çok uyardım..melek görünür şimdi susar bişey demezzz ama ilerde cekersin dedim..
ama sen gittin sevgilin olacak adama beni kötüledin..içten içe o insan benden nefret etmiş be..tanımadıgım bi insan bendne nefret edior ya..sayende işte nasıl dostsan artık..

sevgilin olacak adamın bana attığı o maili hiç silmeyeceğim..
her okuyuşumda kardeşim dediğim insanın bıçagını hissedeceğim..

sevgilinin dostun yeri ayrıdır kızım..
sen bunu beceremiosun..
ve bana yalan söyledin yine..
benki sana hiç yalan söylememiştim bugune kadar..gözümden öyle bi düştünki..
artık sensiz devam edeceğm hayatıma..
beni çok çok seven bikaç insan var hayatımda cok şükür..onlar bu agır darbeyi vurmazlar bana hiçbrzaman..

hem bana yalan söyleyip hemde erkek arkadışınla beni muhattap etmen dostluga sıgmaz..
o erkek arkadaşın bana deilde oturup sana anlatsın dostluk neymiş..
gerek yok ya aslında..
senin dostunda aşkında o sevgilin deilmi zaten..
neyse 3 ay tanıdıgın adama çok güvenme tamammı..
çok ağlarsın çooooooooooooooooookkkkkkkk..

zaten gördüğüm rüya herşeyi anlatırodu bana..bugun bu darbeyi vuracagını biliodum..ruyamda gördüm tıpkı öncekiler gibi..

bana yalan söylemeni affedebilirdim.armaızda bir meseleydi konuşur kızışır ama yine barışırdık.ama o adamın burnunu sokması ve senin buna izin vermen ve daha acısı onu desteklemen savunman işte herşeyin sonu oldu..
kardeşliğimizin bitme sebebi SEVGİLİN olacak adamın saygısızlığı yüzündendir..

BANA YALAN SÖYLEMENİN CEZASI, BENSİZLİKTİR..
ve şimdi cezanı çek..

VE SIRRIMI BAŞKASINA ANLATMANIN ,MAİLİMİ BAŞKASINA OKUTMANIN CEZASIDA EBEDİ BENSİZLİKTİR NEFRETİMDİR..

şimdi oturda nefretimden kork...çünkü artık bende yerin yokk bundan sonra..

ŞİMDİ SORUORUM BURDAKİ HERKESE....
sizce bu dostlukmudurrrrr..affedilmeyi hakeden bir davranışmıdır...
söyleyin..bnm gibi kardeşi için her şeyi göze alan bir insana yapılacak şeymidir..
Ara
lilyy
Herşey değişti artık biz yokuz...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:09 AM