:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tek yanında huzur bulduğum kankardeşim :)
KüLKeDiSi
Her rüzgar savuracak bir toz bulur...
Her hayat yaşanacak bir can bulur..
Her umut gerçekleşecek bir düş bulur..
Bulunmayacak tek şey senin senin benzerindir..Kankardeşim can özüm..:k:

Uzun bir aradan sonra tekrardan bu güzel dostluğun sitesindeyim..Bu sitenin benim için öyle güzel anıları varki..kankardeşim ablam olarak sevdiğim can yoldaşım dostumla burada çok güzel günlerimiz oldu..Doğurusu acı ve tatlı günlerimiz desem daha yerinde olacak..Tam 1.5 yıl öyle güzelki bu dostluğun hikayesi..Her zaman diyorum ablam..biz seninle mucizenin doğuşunu yaşıyoruz...Her düştüğümde elimden tuttun omuzunda ağladım ne engelleri aştık ama yılmadık hep benimle ol her düştüğümde elini uzat muhtacım o büyük şefkatine...
Ara
KüLKeDiSi

:k::k::k::k::k::k:[SIZE=6]Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!:k::k::k::k::k::k:[/SIZE]
Ara
sensizlik_ölüm
amanda aman kimler gelmiş kimler..kimleri görüyorum burda.hoşgelmiş kankardeşim..
uzun zaman oldu yazmayalı..çünkü sana küsmüştüm ve bidahada yazmaya tövbe etmiştim..sen bilirsin nedenini..neyse geçmişi açmayalımSmile
canım kardeşim benim.kankam dostum canyoldaşım..
iyiki varsın ve iyiki yanımdasın.artık akıllandın ya bugunleride gördüm çok şükürSmile
bitmesin bu güsel dostluk ellerine yüreğine o güzel sözlerine sağlık
Ara
pu$4+
ALLAH KARDEŞLİÄžİNİZİ,DOSTLUÄžNUZU,SEVGİNİZİ....BOZMASIN
vallah aranıza girmek istemem ama o kadar güzel şeyler yazmışsınız ki birbirinize....HAYRAN KALDIM YANİ bu zamanda böyle güzel dostlar...süper vallah....daha nice mutlu yıllara..
Ara
KüLKeDiSi
15.04.2006 işte o bu tarihte gökten inmiş kanatsız bir iyilik meleği ben ise ona geldiğim bu tarihte ürkek kanadı kırık bir güvercindim,yada boynu bükük baş parmağı dişlerinin arasında kabahat işlemiş çocuklar misali başı eğik utangaç karşısına koydular beni..Sanki Rabbim ona ''Al bakalım bu küçüğü sen büyüteceksin''dedi ve artık onun hayatındaydım...Sıvadı kollarını aldı karşına bir bir başladı anlatmaya...Önceleri mız mız bir velettim...''Ya git banane,senimi dinleyeceğim:x''derdim ...Alışamamıştım daha böylesine sevilmeye ve koruma altına alınmaya...Kızardı çatardı kaşlarını..Hıııı!!:kizgin:yapardı..yine dinlemez sözünü verdiği doğruları bile bile görmezden gelir,kırıp döker,ağlatırdım onu..Tüm yaptığım yanlışları silip doğrularını gösterirdi..o zamanlar hayatımda olan bir yalancı yürek vardı başucumdaydı''Beni hep kandırıyor''diye ağlardım ona..SadOnun ne kadar yalancı düzenbaz biri olduğunu anlatırdı bana gözyaşlarımı silerdi...Hatta kimi zaman o yalancı yüreğinde belki iyi kalpli bir insan olabilir diye savaş verirdi benimle..Çünkü canımdan çok sevdiğimi biliyordu mutluluğumu isterdi..Ama yok gün geçtikçe kötüye gidiyordu..O yalancı yürek hergün ızdırap veriyordu..Kimi zaman iyi kimi zaman kötü davranırdı dengesi bozuk bir yalancıydı..Yine iyi davrandığı bir sonbahar günüydü..09.09.2006..O gün kendimi onun sevigisine kaptırmış onun uyarılarına rağmen onu iyilik meleğimi ezip geçmiştim..Yalancı yürek adına iyilik meleğime YALAN söylemiştim..Bana Dönüp baktığında ise ''Ne yaptın sen sana olan tüm güvenimi sarstın şimdi nasıl güveneceğim sana al bakalım serbest ve özgürsün nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşa!!Cezalısın''demişti..Ve kapının önüne koymuştu beni..Sad
Yalancı yüreğin,yalan sevgisi uzun sürmedi..Kandırdı beni yalnızdım..Onca kalabalığın içinde savunmasız tek başımaydım..hayat zor geliyordu..Korkuyordum..İyilik meleğim diye kapı kapı dolaşır onu arardım..Bir kapıyı daha çaldığımda onu bulmuştum karşımda.. yığılıverecektim sanki karşısında..Ama yüzümde tebessümümde vardı içimi minik yüreğimi tarif edemeyeceğim o güven duygusu sarmıştı..Ama o kaşları çatık;''Ne oldu aradığını bulamadınmı?''diyordu..Çaresizdim...''Senden başka yok kiii hepsi kötü iyilik meleğim oda kötü yalancı yürek,yalancı sevgi onun yüreğindeki'':'(diye hıçkıra hıçkıra ağlıyordum...Dayanamamıştı..Confusedmiley17:Birden kendimi onun sıcacıkk kollarında bulmuştum..''Bir daha yaramazlık yok tamam mı?'' deyip nasihat verirdi bana..Koca bir sırıtmaaayla..Confusedirit:''İyilik meleğim jööj veriyoyyumm jana''diyee çocukluk yapardım masum masum..:hihiHiçbirşeyimi eksik etmez severdi beni tüm yüreğiyle,küçük yarmazlıklarımıda görmezden gelirdi..;Wink
Günlerimiz öyle güzel geçerkeeen bu sefer bir kış günü 15.12.2006..Yine yaramazlığımı yapmıştım fakat bu sefer kabahatim büyüktü..Onun için o çok değerli yüreğini kırmıştım..Değeri paha biçilemez hiçbirşeyle ölçülemezdi..Tekrar bana dönüp baktığında''Nağaptın sen!!!Seni seven yüreğimi paramparça ettin,şimdi nasıl sevip koruyacağım seni?''demişti..Çünkü hatam yine başka bir yalancı yürekti..İlkgözağrım o yalancıyı unutmak için bir başka yürek ararken yine bir zalimin kapısını çalmıştım..Oysa ki bu sefer iyilik meleğim en baştan karşıydı..''O sana göre değil dinle beni üzecek seni oda yalancı hadi gel bana sen daha iyilerine layiksin''derdi..Dinlememiştim...O yalancı zalim yürek uğruna iyilik meleğimi satmıştım..Önceleri ikna etmeye çalışıyordum ama yok diyordu iyilik meleğim..Dayanamamış o zalimin yanında almıştım soluğu..Fakat oda zalimdi oda yalancıydı oda kapının önüne koymuştu...İyilik meleğimin yanına gidecek yüüzüm yoktu..SadNağpacaktım şimdi...Geceler boyu''İyilik meleğim nerdesin?Gel kurtar beni ,gecelerin karanlığında batıyorum üşütüyor beni bu kara geceler,sar yüreğimi,yine koru beni''diye iniiimm iniim inlerdim ama beni duymazdı..
Bir gün sabrım kalmamıştı..Yüreğim açtı sevgisi olmadan yaşayamayacağımı hissettim..Ve ufaklık iyilik meleğine..''ABLAM''diye seslendi..O seslenişimde soğuk ölüm kokusu vardı şunları haykırıyordum: ''HERKES YALAN SENDE OLMA DÜNYADA TEK GERÇEÄžİM SEN,SEVGİNLE BESLENİYOR YÜREÄžİM..SEVGİNLE BÜYÜYOR BU UFAKLIÄžIN,HERBİŞEYİM SENSİN,SENDE GİDERSEN ÖLÜMÜMÜ İMZALARIM''
Ablam duymuştu feryadımı..Yaşlı gözleriyle karanlık gecelerimden aydınlığa çıkarmıştı beni..Işığımdı benim..Elimi tutmuş sarmış beni sıcacık kollarıyla şefkatini altındayım o huzurlu büyük sevigisiyle...Küçücük yüreğimde kocaman bir sevgisi vardı içimde beslediğim..:k:
Ufaklık büyümeye başlamıştı..Fakat hala ablasının küçüğüydü hepte öyle kalacaktı..Ufaklık anlamıştı;
BU YERYÜZÜNDE KÖTÜLERİNDE VAR OLDUÄžU BU DÜNYADA TÜM SAHTE DUYGULARA İNAT..TEK GERÇEK SEVEN ABLASIYDI..Ablası ufaklığının VAZGEÇİLMEZİYDİ..Tüm yaralarını birlikte saracaklarına KARDEŞLİK YEMİNİNİ VERMİŞLERDİ..
Bu büyük gerçek sevgiyle ayaktaysam bunu bana yaşatan sensin..Bu güzel ölümüne kardeşliği yaşattığın için ablacım çok teşekkür ederim...
:k:HERBİŞEYİM..KANKARDEŞİM..:k:

KüLKeDiSi & SeNSiZLiK ÖLüM
Ara
TutkuM
ALLAH AYIRMASIN KANKARDEŞLER
Ara
pu$4+
allah allah...amin
Ara
pu$4+
inanki gözlerim doldu yazıyı okurken.....süper birşey yaa ..sağol yani bizimle paylaştın için kül kedisi
Ara
KüLKeDiSi
Çok teşekkürler arkadaşlar darısı başınıza diyorum Smile

Fakat şuanda o kadar iyi değil aramız..SadBugün bu hikayeyimizi yazarken bile içim acıyordu..hani şöyle iştahlı iştahlı yazar ya insan yazamadım gözlerim doluyordu..Bize nazarmı değdi bilmiyorum ama iyi değiliz..O koruyup kollayan iyilik meleğim hayata yorgun artık..Hayatında ufaklığından daha önemli şeyler var bunları seziyorum okuduğunda belki kızacak fakat artık kendisine açılamıyorum..''ablacım böyle böyle oluyor eskiden böyle değildik'' diyemiyorum..Alevleniyor..SadHaklı yaşadığ şeyler hiç kolay değil..Fakat ben iyi günde değil kötü gün dostuyumda onun..SadBunun farkında değilmi bilmiyorum..O kardeşini deli gibi merak eden başına bişey gelecek diye ürken ablam neredeee..SadNoldu bize iyilik meleğim noldu söyle kankardeşim..SadSeninle ne 24 saatlerimiz geçerdi şimdi onlar nerede gözyaşlarımı silerdin artık kurudular ..SadNeyse yine dolu dolu gözlerim...
Şunu bilsinki benim kankardeşim,sabredicem ama artık gözyaşlarımı mutsuzluğumu o bilmeyecek...O kadar seviyorsan beni HİSSET YÜREÄžİNDE GÖZYAŞLARIMI..Sad
Ara
pu$4+
yaa külkedisi allah nazarlardan saklasın sizi umarım aranız düzelir....siz için de dua edeceğim..yazılarınla ben o kadar etkiledin ki....her neyse aranız düzelir inşallah
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:24 AM