:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tek yanında huzur bulduğum kankardeşim :)
sensizlik_ölüm
yine değişmeye başladın kulkedisi..yine aşk derdine düştün..yine bana ters ters konuşmaya başladın
Ara
K€$K!NßI¢@K
Ne guzel bir dostluk..

Kiymetini bilmek lazim, malesef herzaman karsimiza gercek dostlar cikmiyor...

Allah doslugunuzu ve gonul yolunuzu daim kilsin..(1 elmada bize dussun)

SmileSmileSmile
Ara
KüLKeDiSi
sensizlik_ölüm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yine değişmeye başladın kulkedisi..yine aşk derdine düştün..yine bana ters ters konuşmaya başladın

Aşk derdine falan düşmedim...Eski külkedisini desen evet haklısın derdim...Tıpkı hikayemizdeki gibi ama öyle değilim sen yanılıyorsun sadece içimdekileri paylaşıyorum seninle..Ve senin fikirlerin ve yorumların benim için öyle önemliki...Ama sennn uzun zamandır o sııcaklığın yok..Ne oldu bize artık yolladığım postalar bile sana etki yapmıyor...Eskiden onlarla içindeki acıyı örterdin,onlarla mutlu olurdun ama şimdi olmuyorsun..Agresifsin..Ne olursun düzelelim git gide kopuyoruz farkında değilmisinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnSad
Ara
KüLKeDiSi
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne guzel bir dostluk..

Kiymetini bilmek lazim, malesef herzaman karsimiza gercek dostlar cikmiyor...

Allah doslugunuzu ve gonul yolunuzu daim kilsin..(1 elmada bize dussun)

SmileSmileSmile

Amin canım benim..Bazen keşke diyorum ona''Seneler önce neredeydin sen'' kader iştee..Darısı başına böylesine bir güzel dostluk KARDEŞLİK yaşaman dileğiyle Confusedmiley17:
Ara
KüLKeDiSi
Evet sonunda oldu ara verdik..bugün benimle konuşmasa bile siteye uğrar dedim ama onuda yapmamış...Bir buzdolabından farkı yok dün gece ne kadar güzel konuştuk bu sabah buz kesmiş..ne diyimm uçurum kenarındayız düzelene kadarr uğrayamicam buralara daha çok aklıma geliyor bu halleri Herşey onun gönlünce olsun...hoşçakalın..
Ara
sensizlik_ölüm
bak bak bakSmile
hemende kızmış..
ah be kankardeşim..
sen cok agresif ve huysuz bir kedi oldun..benide son 4 gün öylesine kırdınki..
işte bu kırgınlıklar hep birkiyor..her seferind edahada kırıyorsun beni..bende en dogrusuna karar verdim..farkında olmasanda..
sen beni her kırışın birikir her kırısında biraz daha ip kopar ve en sonunda biter koparız..bunun olmasını istemediğim için bir süre uzak kalalım dedim..
çünkü fakrınd aolmadan bana zarar veriorsun kendine zarar veriosun kırıyorsun bizi..
hiç deilse birikmiş kırgınlıklarımı yok edeyim biraz izin ver ..
Ara
KüLKeDiSi
Rüyalarımı hicran alır her gece gelmezsin
Çağrılarım isyan olur her gece bilmezsin
Sevdasını yüreğime taht kurduğum nerdesin
Bir sen yoksun bir sen bilmiyorsun bitanem
Bil ki hep sana aktım bu sevdalı nehirlerde
Hep seni bekledim bu düştüğüm yerlerde
Umut kervanları bir bir gelip giderler de
Bir sen gittin bir sen gelmiyorsun bitanem...
Sad
Ara
sensizlik_ölüm
canım can yoldaşım kankardeşim..seni cok seviyorum ve affettim yine..
Ara
angel_n
Slm Cnmm Yine çok Güzel Yüreğinizi Dökmüşsünüz.ama Son Yazdiğin Içimi Acitti.hani Herşey çok Güzel Gidiyodu.aranizi Düzeltmek Için Geçen Seferki Gibi Elimden Geleni Yapicam Bunu Unutma!!!sizin Gibi Gerçek Dostlar Bulunmaz çünkü...değerinizi Bilin Ve Birbirinizi Kaybetmeyin...
Ara
angel_n
Aaa Barişmişsinizzzzz SmileSmileSmileSmileSmile Ben Yazsinin Sonunu Kaçirmişim çok Sevindimmmmmmm
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:17 AM