:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tek yanında huzur bulduğum kankardeşim :)
KüLKeDiSi
Dua eden yüreğine sağlık arkadaşım çok sağol desteğin için...İnşallah en yakın zamanda ilk günlerimize dönerizz Sad
Ara
pu$4+
BiLiRMiSiN BiZdé KâRdéŞliK NéDiR ??NéFésiN KéSiLiRSé AL Bu CaN SéNiNDiR..YoLuN SoNu UçuRumSâ KaRdéŞiM Gérİ ÇéKiLİLK aDıM BéNiMDiR!!!!
Ara
pu$4+
inşallah döersiniz....
Ara
KüLKeDiSi
Paylaşımın için çook t.ederim Smile bu sözü ona yolladığım mektupta yazmıştım bayılmıştıııı Smile
Ara
pu$4+
bişi değil yaa...tek aranız iyi olsunda biz öyle şeyleri yazmaya devam ederiz...cnm
Ara
pu$4+
DOSTLUK GÜNAH OLMAYACAK KADAR MASUM, KÖLE OLMAYACAK KADAR ÖZGÜR, UMULMAYACAK KADAR YAKIN, UNUTULMAYACAK KADAR DERİN, TEK BAŞINA YAŞANMAYACAK KADAR ZORDUR......cnm
Ara
sensizlik_ölüm
cnaım kankardeşim kardeşim candostum...
okudum buraya yazdıklarını...
öncelikle o güzel hikayen için tşk ederim..bitnaesin sen..
hatırlarsan bi zamanlarda ben buraya yazardım kankardeşim beni üzdü diye..hatırlayanlar var...CANDOSTUM BUGUN BENİ AÄžLATTI başlıklı yazı bana ait olan yazı...
belkide nazardır belkide dediğin gibi yorgunum ondandır..
evet kolay deil yaşadıgım şey..

şöyle diyeyim..

ilk aşkım dediğim bi insan vardı cok sevmiştim ama ihanetiyle bitrmiştim.yıllar sonra tekrar karşıma cıktı..inanmaya basladım ona,tam güvenimi kazanacakken işte kankardeşime aşık oldu yalancı..şuan ona asık..kardeşim deil tabiki..ama o adam kankardeşime bitaneme aşık oldu..Sad bilirmisiniz nasıl bir acıdır bu...

kardeşim beni anlamıyor..kızıyor sürekli..ama bu agırdır..sana değilki sitemim..hayata kendime..küstüm ben..
ve kendi içimde okadra yorgunumki ablacım senn dertlerinle bile ilgilenemiyorum artık farkındayım ama bukez sne yap ablalık...ablan izne cıktı artık...Sad

sitem etme ablasının herşeyi..ablasıyım bakmayın 1 yaş var armaızda gerçi Smile ama öyle bir kuvvet varki öz abla kardeş gibiyiz..
ölene dekte tek kankam kardeşim candostum sen olacaksın külkedisi..

ama nolur anla beniş...yorgunum bunalımdayım..yüküm ağır..zor ilerliyorum...
sadece aşk deil tabiki derdim..çok iyi bilirsin beni...
canımın yarısı..
Ara
KüLKeDiSi
sensizlik_ölüm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cnaım kankardeşim kardeşim candostum...
okudum buraya yazdıklarını...
öncelikle o güzel hikayen için tşk ederim..bitnaesin sen..
hatırlarsan bi zamanlarda ben buraya yazardım kankardeşim beni üzdü diye..hatırlayanlar var...CANDOSTUM BUGUN BENİ AÄžLATTI başlıklı yazı bana ait olan yazı...
belkide nazardır belkide dediğin gibi yorgunum ondandır..
evet kolay deil yaşadıgım şey..

şöyle diyeyim..

ilk aşkım dediğim bi insan vardı cok sevmiştim ama ihanetiyle bitrmiştim.yıllar sonra tekrar karşıma cıktı..inanmaya basladım ona,tam güvenimi kazanacakken işte kankardeşime aşık oldu yalancı..şuan ona asık..kardeşim deil tabiki..ama o adam kankardeşime bitaneme aşık oldu..Sad bilirmisiniz nasıl bir acıdır bu...

kardeşim beni anlamıyor..kızıyor sürekli..ama bu agırdır..sana değilki sitemim..hayata kendime..küstüm ben..
ve kendi içimde okadra yorgunumki ablacım senn dertlerinle bile ilgilenemiyorum artık farkındayım ama bukez sne yap ablalık...ablan izne cıktı artık...Sad

sitem etme ablasının herşeyi..ablasıyım bakmayın 1 yaş var armaızda gerçi Smile ama öyle bir kuvvet varki öz abla kardeş gibiyiz..
ölene dekte tek kankam kardeşim candostum sen olacaksın külkedisi..

ama nolur anla beniş...yorgunum bunalımdayım..yüküm ağır..zor ilerliyorum...
sadece aşk deil tabiki derdim..çok iyi bilirsin beni...
canımın yarısı..

Sen beni uyuyor biliyorsun ama ben sana yazmadan bana böyle içini dökmüşken nasıl uyku girer gözüme canımıniçi ablam..iyilik meleğim..Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Seni anlıyorum bitanem bilmezmiyim ihanetin ağırlığını..Heleki o adamın bu oyunda böyle bir yanlış yapması yıktı seni..Ama her o cümleyi yazdığında içim yanıyor..SadBugünlerde geçicek ablam..Biz neler atlattık seninle bununda üstesinden geleceğiz yeterki yüreklerimiz bir olsun..Hep derim ya sana her nefes alışında,yürüdüğün hr adımda,kalbinin her atışındayım ben elini yüreğine koy beni hisset..
Diğer yarım öz ablam kıymetlim..
Ara
KüLKeDiSi
pu$4+ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:DOSTLUK GÜNAH OLMAYACAK KADAR MASUM, KÖLE OLMAYACAK KADAR ÖZGÜR, UMULMAYACAK KADAR YAKIN, UNUTULMAYACAK KADAR DERİN, TEK BAŞINA YAŞANMAYACAK KADAR ZORDUR......cnm

Dostluk adına yazılan her sözün kelimesi kelimesine değerlidir benim için..Desteğin mutlu etti..Sonsuz teşekkürler..Confusedmiley17:
Ara
pu$4+
herzaman külkedisi...ne zaman kafan bozulursa bir msj at dinlerim seni....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:44 AM