:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alın bendende uyuzluk birşey
SECO_UA22
PEKİ BENİMDE CEVABIMI BEKLE ABİ TAMAM MI ?
DÜŞÜNCENE EMİN OL Kİ SAYGIM SONSUZ... KUSURA BAKMA Kİ BEN CÜMLENİ YANLIŞ ANLAMIŞIM VE ÖNCEKİ CÜMLELERİ BUNUN SİNİRİ İLE YAZMIŞIM.
FİKRİMİ SORARSAN BEN HALA AYNI FİKİRDEYİM. BATILILAŞMAYA KARŞIYIM. İSTER GERİLİK DENİLSİN, İSTER BAŞKA BİR KULP TAKILSIN AMA BEN KARŞIYIM. AÇIKLAMAMI YARIN YAPICAÄžIM DİZİM BAŞLIYOR DA Big Grin
İlgin için sağol...
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]rica ederim kardeşBig Grin...bence uzatma istersenBig Grin...
boşwer ülke meseleleri ne halleri varsa görsünler ama ihanet etmesinler...sonuşta bu vatan hepimizin ve kazanmak için az canlar feda edilmedi...Smile...
ben sana tşk ederim ilgin içinSmile
[/COLOR]
Ara
SECO_UA22
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rica ederim kardeşBig Grin...bence uzatma istersenBig Grin...
boşwer ülke meseleleri ne halleri varsa görsünler ama ihanet etmesinler...sonuşta bu vatan hepimizin ve kazanmak için az canlar feda edilmedi...Smile...
ben sana tşk ederim ilgin içinSmile

tmm uzatmayacağım konuyu kapatalım Big Grin cevap falanda yazmayacağım Big Grin düşünceler farklı olsa ne olur ki sen benim abimsin bende kardeşinim Big Grin
Ara
Qetesh
[i]aferin uleyn kerata seniBig GrinBig Grin[/i]
Ara
iLLeth.!
nan seco adamımsın diorm sadeceWinkWinkWinkWinkWink
Ara
SECO_UA22
herkese eyw. sağolun varolun

beni sizler yarattınız Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
iLLeth.!
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkese eyw. sağolun varolun

beni sizler yarattınız Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

one demek nan yaratmak ALLAH'a mahsustur!!!!!:!:!:!

biz kimizki aciz kullarız WinkWinkWink
Ara
SECO_UA22
lan yuh yaw o lafın gelişi Big Grin
Ara
nry8
ff nlmş bu konu yhaConfused
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:35 AM