:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alın bendende uyuzluk birşey
SECO_UA22
Atatürkçüyüm diyen kişinin Avrupa birliğine girmek için köpek gibi yalvarmasına ve hala Atatürkçü olduğunu iddia etmesine uyuz oluyorum...

1186550408.jpg
Ara
bebiS
yaniiiiiiiiiiiii
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]yaw konuşmayayım diyorum ama zorla söyletiyorsunuz...
madem avrupa birliğine girmek istemiyorsunuz neden avrupalılar gibi davranıyorsunuz
nedir bu özenti...bende bi Atatürkçüyüm ama senin gibi düşünmüyorum...siz işin aslını bilmeden getirip konuyu koyuyorsunuz buraya...
[/COLOR]
Ara
KoLera
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw konuşmayayım diyorum ama zorla söyletiyorsunuz...
madem avrupa birliğine girmek istemiyorsunuz neden avrupalılar gibi davranıyorsunuz
nedir bu özenti...bende bi Atatürkçüyüm ama senin gibi düşünmüyorum...siz işin aslını bilmeden getirip konuyu koyuyorsunuz buraya...

bu cümLe warya HARIKA ! Wink
Ara
SECO_UA22
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw konuşmayayım diyorum ama zorla söyletiyorsunuz...
Peki bende büyüğüme karşılık vermek istemiyorum ama neden buna isterik davranıyorsun. PEKİ AL O ZAMAN:

1- Benim Avrupalıları özendiğimi nerden çıkarıyorsun ? Tanıyor musun beni?

2- Eğer gerçekten Atatürkçüysen git resme bir daha bak !!!

3- Öyle tavır yaparak ve bilmeden konuşarak bazı düşüncelerini doğruymuş gibi yansıtma !!!

4- O harika cümleye bende katılıyorum ama kimlere söylediğine dikkat et !!!

5- Esrarengiz cümleler kullanıp kendini konu uzmanı gibi tanıtma !!! Bilgiye bu kadar aç bir şekilde de konuşma !!!

6- Senin sözün beni hiç ilgilendirmiyor. Ben Atamın dediğine bakarım...

BAZI CÜMLELER AÄžRINA GİDEBİLİR AMA SENİN YAZDIÄžIN CÜMLELER BUNU GEREKTİRİYORDU…

ABİCİÄžİM HADİ KENDİNE İYİ BAK, İMZAYADA BAK...
Ara
KoLera
ßen senden icin söyLemedim o cümLe haRika diye.
qeneL oLarak konu$tum, yanLi$ anLama :S
Ara
SECO_UA22
KoLera Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßen senden icin söyLemedim o cümLe haRika diye.
qeneL oLarak konu$tum, yanLi$ anLama :S

yok kolo sen haklısın o cümle haklı bir söyleyiş ama o bana söylüyor senin dediğini yanlış anlamadımSmile ayrıca sağol bu kadar ilgilendiğin için Smile
Ara
Qetesh
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peki bende büyüğüme karşılık vermek istemiyorum ama neden buna isterik davranıyorsun. PEKİ AL O ZAMAN:

3- Öyle tavır yaparak ve bilmeden konuşarak bazı düşüncelerini doğruymuş gibi yansıtma !!!

5- Esrarengiz cümleler kullanıp kendini konu uzmanı gibi tanıtma !!! Bilgiye bu kadar aç bir şekilde de konuşma !!!

BAZI CÜMLELER AÄžRINA GİDEBİLİR AMA SENİN YAZDIÄžIN CÜMLELER BUNU GEREKTİRİYORDU…

yarın gelicek kardeşim cevabın...
şuanda işe yetişmem gerekiyor kusura kalma...Smile
Alıntı:yok kolo sen haklısın o cümle haklı bir söyleyiş ama o bana söylüyor senin dediğini yanlış anlamadım ayrıca sağol bu kadar ilgilendiğin için

kesinlikle bir genelleme yapmadım...özellikle senin konu üstündeki hassasiyetini biliyorum ama sende yanlış anlama beni...
onu yapanlar o resmi koyanlar olayı saptırıyor, tek sorun o...
Ara
SECO_UA22
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yarın gelicek kardeşim cevabın...
şuanda işe yetişmem gerekiyor kusura kalma...Smile

tamam abi sen işine bak ben merakla bekliyorum Smile
Ara
Qetesh
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peki bende büyüğüme karşılık vermek istemiyorum ama neden buna isterik davranıyorsun. PEKİ AL O ZAMAN:

[COLOR="Black"]1-kesinlikle bir genelleme yapmadım ben.senide tanımıyorum ama iyi bir insan olduğun belli...

2-o resme baktım, Atatürk şuan yaşıyor olsaydı emin olki oda avrupa birliğine girmek isterdi...ayrıca ortada avrupa birliğine girmek için yalvarma felan yok, hele köpek gibi yalvarmak hiç yok ben hiç görmedim...sadece avrupa kriterlerine uyum sağlanmaya çalışılıyor...

3-işte bu lafın bana çok dokundu, tavır yaparak bilmeden konuşarak gelip buraya konuyu açan sensin...ayrıca düşüncelerim doğru veya değil, bundan sonra yorum yapacak olan arkadaşlar versinler o kararı...hem diyorsunuz avrupalılar gibi yaşayalım hemde avrupa birliğine girmeye karşı çıkıyorsunuz...bu vatan bir bütündür, din, dil, ırk hiç farketmez...bizim neyimiz eksik avrupalılardan...bizim yollarımız neden kötü olsun onlarınkinden, bizim yaşam standardımız neden onlardan geride kalsınki...eğer onlarla aynı yaşam kalitesine sahip olmak suçsa ben başka bişey demiyorum...gerçi hoş bazı kötü yanları var ama gülü seven dikenine katlanır...

4-o söylediğim cümleye taktın zaten...tekrar diyorum genelleme yapmadım.

5-sana şunu söylim insanları fikirleri yüzünden küçük düşüremezsin tamammı? bu konuda belki sende haklı olabilirsin ama kimseyle bu şekilde konuşamazsın...bilgiye kimin ihtiyacının olduğu kurduğun cümlelerden belli oluyor...hep aynı yerleri tekrarlayıp tekrarlayıp yazmışsın...

6-yalnız senin Atan değil TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN ve MİLLETİNİN Atasıdır. benim sözümdede bu kadar alınacak bu kadar darılacak ne var anlamadım...yarası olan gocunurmuş, eğer sen çağ dışı yaşamak istiyorsan bu senin sorunun...

benim cümlelerimde senin ağırına gidecek bişey yok sanırım. Varsa söyle düzelteyim...
Avrupalı olmak bunu gerektiriyor...medenice
[/COLOR]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:59 AM