:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sewgiLi a?Hk !!
PunisheR
ellerine sağlık Wink
Ara
CeYceYY
sewgiLi aşHk !!
Tamam dedim artık yazmıyorum
… Artık aşhkın peşini bıraktım oda beni aramıyo zaten kurtulduğum an bu andır dedim… Ama şimdi bakıyorumda halime:elimde kalem önümde defter karalıyorum gene bir şeyler....Ona yazmak istiyorum....Hemde çok yazmak istiyorum...Haketmiyo ki...Yorulmamışım....soluklanmışım sadece....Şimdide izin wermiyolarki yazmama etrafımı sarmış cadılar saçımı başımı yol
[SIZE=2]uyorlar...kalemimi elimden çekiyorlar...YAZMAA....Yazamassınnn die bağırıyorlar...Çok korkuyorum.....çook canım acıyo....kalbim çok ağrı çekiyor...Çok kırıldı tamiri war mı die düşünüyorum...yorum yapamadıklarımdan buda....

[i][SIZE=2]Kelimeler düğümleniyor elim yazmak yüreğim çaresizliğini haykırmak istiyor ama mühürlenmiş sanki bazı şeyler yapamıyorum hiç bir şeyi....Bağırmak istiyorum delicesine AŞHK GEL ARTIK DÖN NE OLUR BENİ DE GÖR die...

[i][SIZE=2]Korkuyorum,yalnızım,tutunacak dalım sewip sewilecek sebeplerim yok...Duyuyor musun EY AŞHK ! demek istiyorum ama bağıramıyorum.....Sesim kısılmış ya da kısmışlar sesimi...Kalbim kırılmış ya da kırmışlar kalbimi...mantık dışı kalıyor tüm kapılar..

[i][SIZE=2]Duygu seli alıp götürüyor beni....yağmur yağıyor.....sırılsıklam oluyorum,üşüyorum ölürcesine üşüyorum...yağmurun altından çekip çıkaran olmuyor...hasta oluyorum....Alew alew yanıyorum,kawruluyorum ateşten çare bulamıyorlar....

[i][SIZE=2]Her neyse aşhK sana diyorum !!Neden cewapsız bırakıyorsun...her seferinde aynı kelimeleri söylettiriyorsun bana??.... mecalim kalmadı

sesimi duy artık ne olur !!
DUY SESİMİ
……

ceyCeyy
[/i]
[/SIZE][/i]
[/SIZE][/i]
[/SIZE][/i]
[/SIZE]
[/SIZE]
CeYceYY
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ellerine sa?l?k Wink

?ook te?ekk?r ederim saoLas?n...
CeYceYY
sewgili aşhK!şimdi senden diil ondan kurtulmak istiyorum...Kıvranıyorum kıvranıyorum kendime gelemiyorum...Aşkı istemek ne kadar zormuş böyle...içinden çıkılamayan hortum misali...İnsan bi yakalanınca boğuluyor içinde yüzme bilmek pek işe yaramıyor...
[i][SIZE=2]Çünkü etrafında her cins deniz mahlukatı mewcut...yiyor seni kıtır kıtır...Bazen diyorum EY AŞHK ÇİÇEĞİM SENİ BEN YAŞATACAĞIM!die şairin sewgilisine dediği gibi...ama yaşatamıyorum....neyse yoruluyorum...yoruluyorum...yoruluyorum...

ceYceyy
[/i]
[/SIZE]
isyanbitmez
Pi?manl?k duymuyorum hi? bir ?eyden

pi?manl?k duymuyorsan ya?ayarak neyi ??reniyorsun. pi?man olmamak ne kazand?r?r. ayn? duvara kafan? vurmaktan ba?ka. ama senin i?in pek ?nemli de?il san?r?m. demi?sin ya "sa?mal?klar renk katar hayata" bu s?z tam bir sa?mal?k. ger?i hakl? oldu?un bir y?n var. kafan? ayn? duvarlara vurmak renk katar. k?z?l kanlar. bir ?eli?ki de ?urda var." ta? kesildi kalbim" pi?manl???n ula?aca?? son nokta bu de?il midir?

??nk? ben seni kaybetti?imde ??rendim ....
[SIZE=2]yani a?k? ??rendim...

birini kaybetti?inde a?k? ??reniyorsan. kaybetmeden ?nce kimi kand?rd?n. ne ya?ad?n. san?r?m senin a?k?n? anlayamayaca??m. ama aran?za girecek de de?ilim siz devam edin. tekrar te?ekk?rler......

[/SIZE]
CeYceYY
benim aşkımı ben anlayamadım zaten...teşekkür ederim.....
YARGIÇ
Hep SÖylerİm AŞki İyİ Tarafindan Yazabİlen Bİrİnİ Bulamadan ÖleceĞİm Sanirim Ne Kadar Aci.deĞer Yalnizca Kaybedİlİnce Bİlİnİyo Demek DÜz Mantik Heryerde Gİt Ben Arkandan AĞlarim Oysa Kollarinda Sevda GÖzyaŞi DÖkebİlmenİn MutluluĞunu YaŞamayi Tavsİye Ederİm....
Ara
CeYceYY
inş...ona değer bi sewgili bulurumda kollarında sewda gözyaşları düşerim we o mutluluğu yaşarım mesele öle birini bulmakta....Big GrinBig Grin
CeYceYY
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pi?manl?k duymuyorum hi? bir ?eyden

pi?manl?k duymuyorsan ya?ayarak neyi ??reniyorsun. pi?man olmamak ne kazand?r?r. ayn? duvara kafan? vurmaktan ba?ka. ama senin i?in pek ?nemli de?il san?r?m. demi?sin ya "sa?mal?klar renk katar hayata" bu s?z tam bir sa?mal?k. ger?i hakl? oldu?un bir y?n var. kafan? ayn? duvarlara vurmak renk katar. k?z?l kanlar. bir ?eli?ki de ?urda var." ta? kesildi kalbim" pi?manl???n ula?aca?? son nokta bu de?il midir?

??nk? ben seni kaybetti?imde ??rendim ....
[SIZE=2]yani a?k? ??rendim...

birini kaybetti?inde a?k? ??reniyorsan. kaybetmeden ?nce kimi kand?rd?n. ne ya?ad?n. san?r?m senin a?k?n? anlayamayaca??m. ama aran?za girecek de de?ilim siz devam edin. tekrar te?ekk?rler......

[/SIZE]

sizin pi?manl?k anlay???n?zla benimki ?ok kar???k heralde....yada ben sizin demek istedi?inizi sizde benim anlatmak istedi?imi anlayamad?n?z...

ewet ben onu kaybetti?imde a?k? ??rendim burda hi?bi?eyi kand?rmak yada anlamamk yok...ben onunlayken onu sewmedi?imi sewsem bile ?ok fazla de?er wermedi?imi d???n?yodum k???c?k bi?eydede ayr?l?yodum d?n?yodu ayr?l?yodum d?n?yodu gene k???k bi?eyde ayr?ld?m busefer d?nmedi o d?nmedi?i zaman ben onu asl?nda ne kadar ?ok sewdi?imi anlad?m.....

te?ek?r ederim yorumlad???n?z i?in...eksiklikleri tabii g?rmeliyiz ben bu yaz?lar?m? buraya koyarken ona yazd???m i?in koymuyorum bi?eyler yazm?? olman?n sewinciyle koyuyoum we eksiklliklerimi g?rmek istiyorum....saoLun tekrardan...
isyanbitmez
"kalbim taş kesildi" bu neyin sonucu yeni aşklara yelken açabilecek misin? hayır çünkü taş kesildi. niye taş kesildi. çünkü yaşadıkların yüzünden bunu kendine uygun gördün cezalandırdın. niye cezalandırdın çünkü yaşadıkların sana acı verdi ve eğer bunlara rağmen açamıyorsan kalbini hala pişmanlık var demekki burda. bu sebeplerden pişmanlık anlayışlarımızı bir kenara bırakırsak düz bir mantıkla bu sonuca varırız.

hayır sen onu kaybettiğinde aşkı falan öğrenmedin senin öğrendiğin ona verdiğin değer. onun yokluğu sana bunu öğreten. yoksa aşk onla da onsuz da yanındaydı. kimseyi kandırmak nasıl yok dersin. yokluğunda anladığın değeri varlığında öğrenemediysen zaten baştan değer vermediğin anlamına gelir. ama hafifletici sebepler var ben ona bu kadar değer verdiğimi bilmiyordum cümlesi gibi. ama değil işte. bu ağırlaştırılmış müebbettir bence. onunlayken varlığının verdiği mutluluğu, huzuru hakkında düşünmemek. yokluğunun neler yapabileceğine kafa yormamak. kısaca yaşadığın ilişkiye küçük de olsa zamanlar ayırmamak.

ona yazdığın için koymadığın da çok açık bilgilendirme için yine de çok teşekkürler. ben de yorumlarımla elimden geldiğince sevincini çoğaltmaya çalışıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gec KaLdın sewgiLi... ßLacK_DragoN 8 597 04-12-2007, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: ezoo20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:54 AM