:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sewgiLi a?Hk !!
CeYceYY

87117799_325bc48e6c_m.jpg

SEWG?L? A?HK !!

neyi anlatmam? bekliyosun??
seni bekledi?imimi....
yataklara d??t???m?,a?hk a?hk die inledi?imi mi duymak istiyorsun ???
okutmal? m? bunlar? sana sewgili a?hk sen nesin??
gelmemi mi bekliyosun??
k???kken benim karde?ime yapt???m gibi uzakta durup kollar?n? a??p kim gelmi?,kim gelmi?,kim gelmi? diye ba??r?p sana ko?mam? sonrada ?ekip gitmeyi mi d???n?yosun???

sen ne istiyosun???
ceyCeYy
CeYceYY
Ben seNDeKi sewgiYi sewdiM !!

noir_eyes.gif

vanes_b.jpg

sewgili aşhK!!!

bulmaya çalışıyorum seni...Gözlerimi kapattılar,ortalığı kararttılar...hadi dediler...bul bakalım bulabilecek misin aşhkı??....
Onu herkes bulamaz dediler..Yol ikidir biri beşeri yoldur diğeri Allah yoludur...bul bakalım bulacak mısın?ikisinden birini dediler...Ama ikisini birden bulamayıp Leyla olma ihtimalinde war dediler...Bende sustum sadece sustum...Düştüm yollara yürüyorum şuan..Bazen dipsiz kuyulara düşüyorum,bazen pembe diyarlara varıyorum...
Aşhkı arıyorum!!!
Aşhk beni arıyor mu????
Hadi gel seni bekliyorum diyor mu bilemiyorum....ben sadece Aşhkı arıyorum...
YORULMUYORUM...
ümitliyim çünkü biliyorum...Limana ulaşmak için fırtınalardan geçmek lazım..Zaferlere warmak çiçek tarlalarından diil mayın tarlalrından geçer...Ben şuan bunları aşmaya çalışıyorum...Ama bir şeyi anlamıyorum...EY AŞHK!!!sen bir yerlerdeysen kapımı çalmayı ne bekliyorsun????

ceyceYy
isyanbitmez
"k???kken benim karde?ime yapt???m gibi uzakta durup kollar?n? a??p kim gelmi?,kim gelmi?,kim gelmi? diye ba??r?p sana ko?mam? sonrada ?ekip gitmeyi mi d???n?yosun" K???KKEN KARDE??NE KAR?I ?OK ACIMASIZMI?SIN. B?Y?M??S?ND?R UMARIM. HAKLISIN A?KTA B?YLE ACIMASIZ. "Ama ikisini birden bulamay?p Leyla olma ihtimalinde war dediler" LEYLA MI BULAMAMI? A?KI. B?LD???M?Z HER ?EY YALAN OLDU. ?U RECM ED?LMEY? G?ZE ALAN LEYLA MI?
A?KI ARAMAYA DEVAM ET. AMA UNUTMA B?LMED???N B?R ?EY? ARIYORSUN. YAPTI?IN TANIMLAMALARDAN ?IKARDIM. E?ER NEY? ARADI?INI B?LM?YORSAN NE YAPTI?ININ B?R ?NEM? YOK BULMAK ???N. ?NCE TANI ?NCE YAN ?NCE DAYAN AMA DAYANAB?L?RSEN...........
CeYceYY
ewet aşkı bilmiyorum...bildiğimi zannetmişim sadece...

bu arada ewet büyüdüm kardeşimde büyüdü artık yapmıyorum öle bişey Big Grin

leyla olayına gelincede aşkı tanıdığım dediğim kişi leyla derdi bende ona mecnun derdim onunla alakalı bişey öle bişey olduğundan diil abii...

güsel yorumlarınla yorumladığın için saol.....ihitayacım wardı Big Grin
p£r!k!z!
çok gzller ellerine sğlık cnm !
Ara
CeYceYY
tşk ederim beğendiğine çok sewindim cnaım.....
p£r!k!z!
bişi deil elbette güzel!
Ara
CeYceYY
sewGiLi aşhK !!

Kalbimde bir şey war...Dilimin ucuna geliyor kelimeler ama kağıda dökülemiyorlar…Bir sewinç hakim bi tarafımda bide hüzün war bedenimin diğer tarafında... Eski anılar canlanıyor birden hafızamda özlüyorum bazı şeyleri,gülümseyerek hatırlıyorum anıları..Pişmanlık duymuyorum hiç bir şeyden
Hatta ey a
şHk !!seni kaybettiğime bile üzülmüyorum....Çünkü ben seni kaybettiğimde öğrendim ....
[i][SIZE=2]yani aşkı öğrendim...

sewgiLi aşHk:bana sölediğiN we sölettiğin tüm şarkıLarı dinliyorum...Üzülmüyorum ama artık...sewmiyor muyum neyim anlamadım....ruh halim karmarkarışık...yüreğimde sızlamıyor...Taş kesildi kalbim...Hayatla boğuşuyorum...Yaşayarak öğreniyorum her şeyi...Düşünmek istemedikçe seni düşünmüyorum zaten...Bitirip tekrar başlamak istemekte saçma zaten...Ama saçmalıklar renk katar haya[i][SIZE=2]ta...SewgiLi aşhk; bunları sana yazıyorum masum sewgiLiye diiL..Masum sewgiLi aşhktı zaten....aşhktı o...

sewgiLi aşhK;şu şarkı sözü çok hoşuma gitti : HER GÜSEL ŞEY BİTERMİŞ AŞHK NEDENSE SEWMEKMİŞ !!

ceyceyy
[/i]
[/SIZE][/i]
[/SIZE]
isyanbitmez
CeYceYY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kalbimde bir ?ey war...Dilimin ucuna geliyor kelimeler ama ka??da d?k?lemiyorlar…Bir sewin? hakim bi taraf?mda bide h?z?n war bedenimin di?er taraf?nda... Eski an?lar canlan?yor birden haf?zamda ?zl?yorum baz? ?eyleri,g?l?mseyerek hat?rl?yorum an?lar?..Pi?manl?k duymuyorum hi? bir ?eyden
Hatta ey a
?Hk !!seni kaybetti?ime bile ?z?lm?yorum....??nk? ben seni kaybetti?imde ??rendim ....
[i][SIZE=2]yani a?k? ??rendim...

sewgiLi a?Hk:bana s?ledi?iN we s?letti?in t?m ?ark?Lar? dinliyorum...?z?lm?yorum ama art?k...sewmiyor muyum neyim anlamad?m....ruh halim karmarkar???k...y?re?imde s?zlam?yor...Ta? kesildi kalbim...Hayatla bo?u?uyorum...Ya?ayarak ??reniyorum her ?eyi...D???nmek istemedik?e seni d???nm?yorum zaten...Bitirip tekrar ba?lamak istemekte sa?ma zaten...Ama sa?mal?klar renk katar haya[i][SIZE=2]ta...SewgiLi a?hk; bunlar? sana yaz?yorum masum sewgiLiye diiL..Masum sewgiLi a?hkt? zaten....a?hkt? o...

sewgiLi a?hK;?u ?ark? s?z? ?ok ho?uma gitti : HER G?SEL ?EY B?TERM?? A?HK NEDENSE SEWMEKM?? !!

ceyceyy
[/i]
[/SIZE][/i]
[/SIZE]
bu bir yorumu hakediyor. ama ?u an vaktim yok. en k?sa zamanda. ?imdiden payla??m i?in te?ekk?rler...........
CeYceYY
aaaa çook teşekkür ederim Smile tamam bekliyorum yorumunuzu en yakın zamanda....ben teşekkür ederim asıL Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gec KaLdın sewgiLi... ßLacK_DragoN 8 597 04-12-2007, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: ezoo20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:03 PM