:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gecelelerin efendisinin sevgi çemberi.....
GCLRNFNS
[quote=Serseri127] Aslı ıcın bı kac bıseyde ben sölıım o gercekten cok ıyı bırı ve benım cok degerlı bu sevgılım oldugu ıcın degıl o benım ona verdıgım degerı gercekten hakedıyo onu tanıyalı uc ay oldu ama ılk gunden ne kadar temız bı kalbı oldugunu bellı etmıstı......

Aslı nda onu anlatmaya benım kelıme hazınem yetmez ama o benım onun ıcın neler dusunduguu bılıytodur ve hıssedıyodur

ve ben abı evet bu sıralar sana fazlasıyla sırnasıyorum ama bu beım öle bı ınsan oldugumdan degıl senın o temız kalbındekı sevgıyı bıraz daha hıssetmek ıcın emın olkı sana yaptıklarımı baska kımseye yapmam ben ve eger bulusmaya gelebılseydım gercek serserıyı tanırdın ve o zaman bı kes daha severdın

ama malum bılıyosun gelemıcem ve en cok uzuldugumde senın gıbı koca yureklı bı ınsanı yakından tanıma fırsatı bulamamak oluyor

bu arada kendım ıcın bı kac sey sölıım :yikildim: kımseyı kırmammaya özen gösterrım eger bı hatam varsa mutlaka özür dılerım bıde yuzsusumdur ama ıyı yonde bu yuzsuzluk bırını kırdıysam benı affedene kadar pesınde dolasırım :Smile:Smile:Smile:Smile buda ınsanlara deger vermemden kaynaklanıyor:Smile:Smile:Smile bazen nefret etmıs olsam bıle ınsanlardan asla o kısılere karsı bı nefretım ılerkı zamanda kalmaz.... herkes benım ıcın önemlıdır... herkes aynıdır benım ıcın

ama burda en degerlı kısı benım ıcın sensın atılla abı :Smile:Smile:Smileama aslıdan sonra Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

abı ben bayagı bahsettım kendımden senın konunda umarım kızmassın

nan sapık herif doldurmuşsunnn ya sayfayı bi müslümana bu kadar sayfa
olurmu bee:yikildim: janım kardeşim sersi trabiki kendin den ve aşkından bahset ceksinnn konuya başlarken dedim saten sevgi çemberinizi açıklayın diyeee
janım kardeşim aslı için söylediklerinin sonuna kadar arkasındayımm
allah sizin aşknızı daim etsin hiç bozmasın sizede bol bol bebeler versin dermişimm.....:yikildim::yikildim:

ama ban ne olcam yaaaaaa sapıgımm benimm.........Confusedmiley18:
Ara
PCKoPaT
pckopat: o anlatılmaz sadece an ve an yaşanılması gerekir ve onu tanımayan varsa inanın çok şey kaçırmıştır formda en çok hayran kitlesine sahip olan ve herkesin sevgilisi haline gelmiştir tşk janım kardeşim iyiki varsın iyiki bizimlesin....Smile

Sewmeyenim de Chok ߀a aßiJim Smile t$kLer Genede :$
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur tabi aticim ya olmazlarmı belki dünür bile oluruz
:yikildim:
evet abi sen kısını verirsin ogluma nede olsa yakışıkllı
olur benim oglummmmmm bababası gibimmmmmm......:yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pckopat: o anlatılmaz sadece an ve an yaşanılması gerekir ve onu tanımayan varsa inanın çok şey kaçırmıştır formda en çok hayran kitlesine sahip olan ve herkesin sevgilisi haline gelmiştir tşk janım kardeşim iyiki varsın iyiki bizimlesin....Smile

Sewmeyenim de Chok ߀a aßiJim Smile t$kLer Genede :$

ne saçmalıyosun sen yaa kimmiş seni sevmeyen
şu yaptıgın yoruma bak hele:kizgin:
tam dayaklıksınn haaaaaa vallaaaaaa......:kizgin:
Ara
PCKoPaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne saçmalıyosun sen yaa kimmiş seni sevmeyen
şu yaptıgın yoruma bak hele:kizgin:
tam dayaklıksınn haaaaaa vallaaaaaa......:kizgin:
aßiJim doruya doru Big Grin Sen Sanmaki herkeS ßeni Sewio Big Grin SewmeyenLeri SaySam OoOoo Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
CaNaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet abi sen kısını verirsin ogluma nede olsa yakışıkllı
olur benim oglummmmmm bababası gibimmmmmm......:yikildim::yikildim:

aa olrmu be ben kızımı öle kolay kolay vermem kimseye sen simdiden hazırla başlık parasını felan bu sana biraz pahalıya malolcak nede olsa bi aslan parcası yaws
:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CaNaT
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aßiJim doruya doru Big Grin Sen Sanmaki herkeS ßeni Sewio Big Grin SewmeyenLeri SaySam OoOoo Big GrinBig Grin

oooo derken pcko kaça kadar sayabiliyordun sen canım
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
pum'um
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok tşk ederim pumum inşallah sende
katılırsın bu dostluga valla sen nedersin bilmem ama
seni kattım bile zaten öyle olması gerekiyodu
tşk ler güsel dileklerin için pumumm....:hihi:hihi
:yikildim::yikildim::yikildim:yok ben küstüm mecburiyetten bahsetmişin olmaz böle dostluk işteyim yaww nerde olcamm reca ederim küçük eniştecimConfusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
PCKoPaT
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oooo derken pcko kaça kadar sayabiliyordun sen canım
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
iki kere eLLiye kadar SayaßiLyom Tongue
Âh be.
Ara
CaNaT
pcko seni sevmeyen karsısında atiyi bulur ona göre bak
karışmam sonra

:yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgi ??te , ?l?m?ne bu ?l?m?ne ... Firari Fırtına 1 472 04-04-2022, Saat: 04:11 AM
Son Yorum: wildfang
  Tutku , Aşk ve Sevgi Üçgeni ... Firari Fırtına 4 630 12-23-2007, Saat: 04:44 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz.com///Sevgi S?zc?kleri(((Ar?iv))) MacArthur 24 1,998 11-21-2006, Saat: 11:41 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:40 AM