:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gecelelerin efendisinin sevgi çemberi.....
GCLRNFNS
mrhaba degerli arkadaşlar içimdeki sevgi çemberimi
sizlerle paylaşmak istedim ve dicem o durki
hepinizin bi sevgi çemberi vardır ve bunu ortaya çıkartın samimi
bi şekilde ve inanın dostluklar arkadaşlıklar
daha güsel bi şekilde gelişecek ve ilerlere taşınacak
ben buna inanıyorum herkesi slmlıyorummm....

önce sevgi çemberimdeki dişi kartallardan başlıyorum.....Smile
atinin dişi kartalları:

pckopat: o anlatılmaz sadece an ve an yaşanılması gerekir ve onu tanımayan varsa inanın çok şey kaçırmıştır formda en çok hayran kitlesine sahip olan ve herkesin sevgilisi haline gelmiştir tşk janım kardeşim iyiki varsın iyiki bizimlesin....Smile

aslı: benim sevgi çemberimin ikincisidir çok mütevazi samimi ve duygusaldır he bide bu güne kadar bu formda gördügüm kısların en güselidir o serserinin çok sevdigi aşkıdır ve benim biricik kardeşimdir iyiki varsın aslı iyiki burdasın......Smile

pesimist:evet belki basılarınız çok şaşırcak bu nehız diye sevgi çemberime en büyük aşk beşiktaşk diyerek hızlı bi giriş yaptı kendine çemberimde bilki çok deger veriyorum samimimi sıcak çok güsel en önemlisi tam bi dişi kartal:hihi tşkler pesimist.... aramısda oldugun için..Big Grin

eylülce: benim bu formdaki ilk dişi kartalım imsasını her yönüyle bjk diye süsledigi zaman işte budur diyodum çok sevimli bi kardesim iyide fanatik ama nedense son zamanlarda göremiyorum tekrar aramısda olmasını diliyorum ee nede olsa ilk gözagrısı gözler arıyo........Smile

atinin melekleri...:

melek06:onu neşeliyken ve sevinçliyken kaçırmamanısı diliyorum o kadar çok samimiki ondan bişi isteyin osize iki verir arkadaşlık adına çok kötü günler geçirmesine ragmen toparlanmasını bilen bi melekimiz onu görmeyince inanın göüm arıyo acaba ne oldu diyee ama ögerendimki işe başlamış ve bundan sonra geceleri beraberiz buda benim işime geliyor tabii gündüscüler üzülmesin evlerine bir adet pc alsınlar geceleri için...:hihi iyiki varsın ankaranın güsel kısı....Smile

esra: bu bisim cadı kısımıs aslında çhatlak kısımız dicektim
ama artık rüya güselimiz bizim oo çaktırmadan sölimm
rüyalarında hep atilla abisini görüyomuş..:hihi
çok samimi sıcak ve bi okadarda konulara ilgili tşk esrajım iyiki varsın....Smile

helen: tam bi cadı abisin gülü ve başımın tatlı belası bir sohpetinde 5 kere alarsa 10 kere güler aşktan yana hep dertlidirr ama çokta güseldir benim kardeşim iyiki varsın helenim selinim.....Smile

zenabim: çok sevdigim bi kardeşim çok sevimli ama nedense bu aralar görünmüyo buralarda onu tanıyan gören kuşlar varsa
söylesinler atilla abisi onu çok özlemiş diyeSad siz söleyin o mutlaka gelecektir janım benim he bide çok gisemlidirr buu jiji kıss yaf......:hihi

djseninim: ne oldu bu melege bilmiyorum korkuyorum acaba seçkinmi
kaçırdı diye ama sonradanda düşünüyorum o seçkini kaçırmıştır :hihidiye bisim dansçı kısımız nerdeyden gel ya özledikk vallaa....Sad

çilek: ya bu kısa hayranım onu tanımayan varsa şiirlerini okumayan varsa mutlaka okusun ve tanısın eminimki herkesin içinde onun şiirlerinden bir kuble vardır çilekim iyiki varsınn janımm yaa....Smile

sudenaz: ya sen çok samimi ve çok tatlı bi kıssın tek bir yorumla kendine hayran bırakabiliyorsun insanları kendine geçtigimiz günlerde dogumgününü kutlamıştık ama içimden geldi tekrar kutlamak iyi dogdun sudenas iyiki varsın iyiki duygusuzdasın janım benimmm......Smile

sevda yürekli: şiirleriyle büyüdükçe büyür büyür ve kalbimizde kendine yer edinir he sadece şiirmi hayır bütün konularda her saman duyarlıdır o bisim gurbetteki sesimiz dir yüreklerde ki kardeşimiz ve dostumuzdur iyiki varsın sevda yürekli 12 agustos sakın unutma anladın sen onu kanımca.....Smile

yelis: ya bu kısı gerçekten seviyorum ne olursa olsun
hiç bi zaman sıcaklıgından bişi kaybetmiyor varsa yoksa tek
düşüncesi o önemli gün nedir önemli gün düğünü
umarım evlenince ayrılmaz dicem ama çok zor görünuyoo
ama hersamn sevgi çemberimde olcak yelis sana ömrüünün
sonuna kadar mutluluklar diliyorumm güsel kardeşim
inşşallta bi düzine bebişin olur.....:hihi:hihi:hihi

amylee: ya bak kıs as daha unutuyodum seniseni kısdırmaya
acaip bayılıyordum hemen gidip beni aşkıma ispiyonlaman yokmu
kopartıyodu beni ama şimdi mutlusun ne sesin var nede kendin
bir ömür mutlu olursun inşallah elbet elime düşesin
bak nasıl kısdıryom o saman seni....:hihi:hihi:hihi

atinin canları.......Smile

canat: benim janım kardeşim sen ben yokken benim adıma almış oldugun bütün
kararların altına imsamı düşünmeden atarım senin gibi gerçek bi kardeşim olmasını isterdim her haliyle o herkesin bence sevgilisi şiirleriyle ve yorumlarıyla ve iykide benim kankam çok şanslıyım çünkü canatla kankayım.....:hihi:hihi kanka kostüm yapmışsın....oooooooo........SmileSmileSmile

adem: ey koca yürekli janım kardeşim seninle geçen hafta beraberdik ama inan sana doyamadım sıcaklıgın ve samimiyetine bittim öyle bir kalbi varki
içinde sevgi adına herkesi sıgdırr ve taşır iyiki varsın janım kardeşim ademim....SmileSmile

serseri: bu benim sapıgım nerde musurluk yada ben hemen oraya biter denize balık tutmaya gitsek orda bile sulanır abi dans edelim diyee...:hihi ama çok manyak bi kalbl vardır aşk adına aslıjımın aşkıdır ve benim kara kartalımdırr janım kardeşim sende iyiki varsınnn......SmileSmile

tanju:bisim aşk şehidimizdir malumunuz durdu durdu turnayı gözünden vurdu bu tatlı jojuk mükemmel bi kişilik espirili bir aşık tam kopmalık hareketleri var ve en önmliside çok utngaçtırrr haaa duyduk duymadık demeyim 12 aguustosta gelenler görcekler bide bisi organ mafyası sanıyodu ebe tanju ebe tanjuuu yaaaa:yikildim:

mert: ya diceksinizki bunun ne işi var burda valla ben bu jojugu seviyorum
nedenmi mert oldugu için başımın fb belası bugün gene gördümki bizim sayfaya
el bombası atmış manyak fb lidir ama çok kısdırıyo beni bi gün döfücemm falla.....SmileSmilebide son bişi mert ışıklar sönünce tüm fenerliler güseldir:hihi:hihi

pashcam: janım kardeşim ben böyle bi sıcaklık samimiyet ve mütavazilk görmedim valla başım sıkışşa yardımıma hemen koşar çok jana yakındır
çokta yakışıklıdırr haa ama malesef sahibi vardır.. onun için son bi şey sölemem gerekirse şunu derim......
EROS AŞKI PASCHAM & GÜL GÜZELİNDEN ögrensin iyiki varsın benim paşam.......SmileSmile

crauture: azizim çok büyük bi kalbin var formun bence en çalışkan modatörü
hep aramısda hep bisimle öbür arkadaşlarıma küçükte bi sitemdir bu..:hihi
geceleri benden sonra sahne alır malum ben uyurum azizli saatler başlar
tşk ler sayın modumuz allah başımısdan eksik etmesin seni.....SmileSmile

atinin dostları:

morcivet: sayın adminle fazla tanışma fırsatımız olmadı ama ingiliscesi iyi
galiba bana bana bi üyelik alıcaktı ben almanım abi dedim almaktan vaz geçti:hihi
tam bi by şherif edası var yamuk yapanın gözünün yaşına bakmas valla saygı onun için herşeyden önmlidir tşk ler morci......Smile

lazmurat: herkesi çözdüm muratı bi çözemedim valla basen çok sevimlidir
bazende gereksiz farklılıklara yönelir nedense ama altın gibidir yüregi aşıkların destekçisir iyiki varsın muratım.....Smile

antisos: musti kardeş sana çok büyük bi saygım varr
herkese örnek olacak bi kardeşimsin hareketlerinlee
ya bide çok hıslısınn be kardeşşş valla korktum sendenn haaa......
12 agustosta yenikapıda görüşmek dilegiyle kardeşim musti..SmileSmile

seco: tam bi milliyetçi kardeşim yaşına ragmen türkiye sevgisi hepimizden daha fazla valla merak etmedim de deill haaanerden geliyo diyee
sevimli bi kardeşim aramısa hoş geldi ama çok ta tatlı geldii valla
benden sonraki formdaki halay başınız ona göre mendiller onda kaldıı....:hihi

deryalım:çok iyi bi dost bi arkadaş olmak isteyen ona gitsin çok sevecendir
çift bi karekterdir görüntüsü başkadır yorumları ve hayata bakış açısı farklıdır
ama dedimya çok iyi bir dosttur duygusuzda konulara enine boyuna inceler ve akıllı yorumlar yapar farklılıgınıda burda anlarsınız saten.. tşk deryalım iyiki varsın sende........Smile

izmitli peri: nerde o eski şahşahlı günler hepsi geride kaldı
bisamnlar aradan su sızmazdı ama şimdi lerde görünmes oldu
galiba biras dertli janı sıkkın bu arada çok inatçıdır acaip derecede
ve güseldir ayrıca ben söliymde sende iyiki varsın izmitli peri....Smile

ATİLLA NIN AŞKI.........

SİBELİM....:hihi O BENİM HAYATIMDA GÖRDÜGÜM EN GÜSEL YARATIKTIR O BİR SEVDADIR O BIR O BİR ANLAYIŞTIR O BİR SEVGİDİR O BİR FIKRADIR O BİR ŞİİRDİR O KİMSENİN KALBİNİ KIRMAK İSTEMEYEN BİR KİŞLİKTİR O ONA BİR ADIM GELENE O BEŞ ADIMLA VE SEVGİYLE KARŞILIK VERENDİR O BENCE BURDAKİ EN SAKİN KİŞİLİKTİR O BURDAKİ YAŞI KÜÇÜKLRERİN ABLASIDIRR O ENDER Bİ KİŞİLİKTİR O BENİM CANIMDIR O BENİM CANANIMDIR....

KISACASI O HERŞEYE DEGERDİR O HAYATTIR HAYATTA BENİM İÇİN ODUR....:k:

evet arkadaşlar benim sevgi çemberim bu kadarla sınırlı deildir herzamanda açıktır yerki samimi ve sıcak olun önemli olan payalşımla birlikte konudaki sıcaklık tır.
sevgi çemberim daima açık kalacaktır bu kadar kişiyi nasıl sıgdırdın derseniz işte size sadece birbirinizi sevin ve deger verin derim ben biliyorumki duyguzuz hayatımısın vazgeçilmez bi parçası ve içindeki arkadaşlarımız neden olmasın.? karar sizin sevgiyle kalın hoşçakalın ve en önemlisi duygusuzla kalın.......

duygusuzu ve sizleri seviyorum...........Confusedmiley17:
Ara
CaNaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
canat
: benim janım kardeşim sen ben yokken benim adıma almış oldugun bütün

kararların altına imsamı düşünmeden atarım senin gibi gerçek bi kardeşim olmasını isterdim her haliyle o herkesin bence sevgilisi şiirleriyle ve yorumlarıyla ve iykide benim kankam çok şanslıyım çünkü canatla kankayım.....:hihi:hihi kanka kostüm yapmışsın....oooooooo........SmileSmileSmile

Aticim yüreğin dert görmesin eksik olma
sende beniim için çok önemli çok değerlisin
iyiki seni tanımışım iyiki hayatımdasın
Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
helen
helen: tam bi cadı abisin gülü ve başımın tatlı belası bir sohpetinde 5 kere alarsa 10 kere güler ..

öncelikle sevgi çemberinde banada yer verdiğin için tesekkürler bisde seni çok seviorus sen bnm 2.abimsin =)
sende iiki varsın özellikle canımın sıkkın oldugu zamanlarda verdiğin nasihatlarla kendime geldim..abimmmm benim
Ara
pum'um
sizleri tbrk ediyorum umarım her daim sürer bu dostluklarınız
Ara
helen
sizleri tbrk ediyorum umarım her daim sürer bu dostluklarınız

inş.pum'umm Smile
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslı: benim sevgi çemberimin ikincisidir çok mütevazi samimi ve duygusaldır he bide bu güne kadar bu formda gördügüm kısların en güselidir o serserinin çok sevdigi aşkıdır ve benim biricik kardeşimdir iyiki varsın aslı iyiki burdasın......Smile

Aslı ıcın bı kac bıseyde ben sölıım o gercekten cok ıyı bırı ve benım cok degerlı bu sevgılım oldugu ıcın degıl o benım ona verdıgım degerı gercekten hakedıyo onu tanıyalı uc ay oldu ama ılk gunden ne kadar temız bı kalbı oldugunu bellı etmıstı......

Aslı
nda onu anlatmaya benım kelıme hazınem yetmez ama o benım onun ıcın neler dusunduguu bılıytodur ve hıssedıyodur

gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serseri: bu benim sapıgım nerde musurluk yada ben hemen oraya biter denize balık tutmaya gitsek orda bile sulanır abi dans edelim diyee...:hihi ama çok manyak bi kalbl vardır aşk adına aslıjımın aşkıdır ve benim kara kartalımdırr janım kardeşim sende iyiki varsınnn......SmileSmile

ve ben abı evet bu sıralar sana fazlasıyla sırnasıyorum ama bu beım öle bı ınsan oldugumdan degıl senın o temız kalbındekı sevgıyı bıraz daha hıssetmek ıcın emın olkı sana yaptıklarımı baska kımseye yapmam ben ve eger bulusmaya gelebılseydım gercek serserıyı tanırdın ve o zaman bı kes daha severdın

ama malum bılıyosun gelemıcem ve en cok uzuldugumde senın gıbı koca yureklı bı ınsanı yakından tanıma fırsatı bulamamak oluyor

bu arada kendım ıcın bı kac sey sölıım :yikildim: kımseyı kırmammaya özen gösterrım eger bı hatam varsa mutlaka özür dılerım bıde yuzsusumdur ama ıyı yonde bu yuzsuzluk bırını kırdıysam benı affedene kadar pesınde dolasırım :Smile:Smile:Smile:Smile buda ınsanlara deger vermemden kaynaklanıyor:Smile:Smile:Smile bazen nefret etmıs olsam bıle ınsanlardan asla o kısılere karsı bı nefretım ılerkı zamanda kalmaz.... herkes benım ıcın önemlıdır... herkes aynıdır benım ıcın

ama burda en degerlı kısı benım ıcın sensın atılla abı :Smile:Smile:Smileama aslıdan sonra Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

abı ben bayagı bahsettım kendımden senın konunda umarım kızmassın

Ara
GCLRNFNS
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aticim yüreğin dert görmesin eksik olma
sende beniim için çok önemli çok değerlisin
iyiki seni tanımışım iyiki hayatımdasın
Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

eyvallah canım kardeşim canatım
imünşallah doslugumuz bunla sınırlı kalmaz
bizim bebelerde birbirleriyle
kanka olurlar inşallahhhh......:hihi:hihi
Ara
GCLRNFNS
helen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:helen: tam bi cadı abisin gülü ve başımın tatlı belası bir sohpetinde 5 kere alarsa 10 kere güler ..

öncelikle sevgi çemberinde banada yer verdiğin için tesekkürler bisde seni çok seviorus sen bnm 2.abimsin =)
sende iiki varsın özellikle canımın sıkkın oldugu zamanlarda verdiğin nasihatlarla kendime geldim..abimmmm benim

canım benim sensiz bir çember
ancak ateşle dolardı oysa sen
benim çemberimi süsleyen bir neşesinn
janım helenim........SmileSmile
Ara
GCLRNFNS
pum'um Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sizleri tbrk ediyorum umarım her daim sürer bu dostluklarınız

çok tşk ederim pumum inşallah sende
katılırsın bu dostluga valla sen nedersin bilmem ama
seni kattım bile zaten öyle olması gerekiyodu
tşk ler güsel dileklerin için pumumm....:hihi:hihi
Ara
CaNaT
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eyvallah canım kardeşim canatım
imünşallah doslugumuz bunla sınırlı kalmaz
bizim bebelerde birbirleriyle
kanka olurlar inşallahhhh......:hihi:hihi

olur tabi aticim ya olmazlarmı belki dünür bile oluruz
:yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgi ??te , ?l?m?ne bu ?l?m?ne ... Firari Fırtına 1 472 04-04-2022, Saat: 04:11 AM
Son Yorum: wildfang
  Tutku , Aşk ve Sevgi Üçgeni ... Firari Fırtına 4 630 12-23-2007, Saat: 04:44 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz.com///Sevgi S?zc?kleri(((Ar?iv))) MacArthur 24 1,998 11-21-2006, Saat: 11:41 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:14 AM