:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GeLMe YüReÄžiMiN ÜsTüNe.....
Melek06
2006117508241392355_rs.jpg
Gelme yüreğimin üstüne bu kadar..Canımı acıtıyo ağırlığın..Taşıyamıyom sensizliği...
sensizlikte seni sewmeyi..!Ağır geliyo sewgin..Eziliyom altında..
Gelme yüreğimin üstüne bu kadar..Attığım her adımda, önümde uçurumlar...gözümü her kapattığımda,sensizliğin kabusu..we her yeni günde ayrılığın acısı.....Gelme işte yüreğimin üstüne bu kadar...
Sevgin acı weriyo...Anlamıyomusun?!Uzak olmalı sen we sana dair her şey bana...Olmuyo...Yapamıorum…!Kaçtıkça sana ait olanlardan,bi bakıyom boğulmuşum yine sewginin içinde..we ağırlığını daha çok hissediyom küçücük yüreğimin üstünde.Nefes almak bile zor geliyo artık bana.Gelme dedim ya bu kadar yüreğimin üstüne...
Bitiyorum yawaş yawaş...!Gelme...gelme....!Hissediyomusun acaba bendeki bu yürek ağırlığını?Neden hep unutmak istedikçe karşıma çıkıyosunki? Neden ağırlığın hiç hafiflemiyo?Neden ben sensiz yaşamayı başaramıyom?we Neden bunları sana söyleyemiyom?!Çek artık sewgini yüreğimden!ağır diyorum...çok ağır....!Anlamazsınki sen bunları....Sen gerçek sewgiyi yaşadınmı hiç?Bi yürekteki, diğer bi yüreğin ne demek olduğunu bilirmisin?Hiç benim yüreğimden görmek istedinmi kendini?Bak,Geldin yine yüreğimin üstüne olanca ağırlığınla,nefes alamıyorum....Kalbim çarptıkça dahada ağırlaşıyosun we ben her çarpışta, bi kez daha sessizce bitiyorum...!we sana sesleniorum; gelme....gelme....GELME!!!!!Yada beni boşwer,sen tüm ağırlığınla gelmeye dewam et,ağırlığını hiç çekme yüreğimden.Hep orda kal.............
Ara
Melek06
BU GECE AGLIYOR AY SEVIPTE KAVUSAMAYANLAR ICIN, YILDIZLAR SARKI SOYLUYOR SEVIPTE SEVILMEYENLER ICIN. BU GECE BENDE AGLIYORUM OZLEYIPTE ULASAMADIGIM SEVDIGIM ICIN.

adszpa7zd8nt0.gif

Ara
Qetesh
Alıntı:BU GECE AGLIYOR AY SEVIPTE KAVUSAMAYANLAR ICIN, YILDIZLAR SARKI SOYLUYOR SEVIPTE SEVILMEYENLER ICIN. BU GECE BENDE AGLIYORUM OZLEYIPTE ULASAMADIGIM SEVDIGIM ICIN.

yüreğine sağlık....
Ara
:: CiMCiMe ::
Gelme yüreğimin üstüne bu kadar..Canımı acıtıyo ağırlığın..Taşıyamıyom sensizliği...
sensizlikte seni sewmeyi..!Ağır geliyo sewgin..Eziliyom altında..
Gelme yüreğimin üstüne bu kadar..Attığım her adımda, önümde uçurumlar...gözümü her kapattığımda,sensizliğin kabusu..we her yeni günde ayrılığın acısı.....Gelme işte yüreğimin üstüne bu kadar...
Sevgin acı weriyo...Anlamıyomusun?!Uzak olmalı sen we sana dair her şey bana...Olmuyo...Yapamıorum…!Kaçtıkça sana ait olanlardan,bi bakıyom boğulmuşum yine sewginin içinde..we ağırlığını daha çok hissediyom küçücük yüreğimin üstünde.Nefes almak bile zor geliyo artık bana.Gelme dedim ya bu kadar yüreğimin üstüne...

Çok güzel olmuş canım..Yüreğine sağlık..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YÜreÄžİmİn Dantelİ eRCi 11 532 04-09-2022, Saat: 02:39 AM
Son Yorum: wildfang
  Gelme !! YasSmin 0 455 06-22-2011, Saat: 05:12 PM
Son Yorum: YasSmin
  Yalancı Aşıkların Sahtekarlıklarına Ağladım ardından .Sakın Sen Üstüne Alınma. MaSaL 1 624 04-21-2011, Saat: 09:32 AM
Son Yorum: YasSmin
  Üstüne Alınana ;) acemhe 0 371 10-15-2010, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: acemhe
  Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... acemhe 0 368 09-01-2010, Saat: 10:36 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 05:54 AM