:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:.:.:. Dansa Davet .:.:.:
Rüya Güzeli
ßen ederim yhaf hertürLü dans :yikildim:
sibeL abLada eder Big Grin
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı dans etme varya benımle dunyayı dar ederım sana :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:baskasıyla dans ettırmem vuruum uleyn :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:Allama vurrum sakam yok dans etcen benlen :yikildim::yikildim::yikildim:

olum saten dünyaa ikimise dar gelirr iyisi sen öl ben kendi çapımda egeleneyimmm.....Big Grin
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olum saten dünyaa ikimise dar gelirr iyisi sen öl ben kendi çapımda egeleneyimmm.....Big Grin

abı bunu senden beklemesdım can evımden vurdun benı SadSadSadSadSadSadSad
Ara
sudenaz
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pişşş, bana da dans etcek birini bulun Big Grin
gel hadı gel yanlız kalma edelım eheuehueeTongueTongueTongue
Ara
sudenaz
hgakket yaws dans etmesek halay ceksek nası oluyTongueTongue: amanda tey tey tey tey metalcılerın halay cekıs tarzıyla eheuehueTongueTongueTongueTongue
Ara
GCLRNFNS
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßen ederim yhaf hertürLü dans :yikildim:
sibeL abLada eder Big Grin

sibel ablan la her dansı edecemm satenn o na ösel olarakkkk....Big Grin
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sibel ablan la her dansı edecemm satenn o na ösel olarakkkk....Big Grin

sıbel ablaya sölıcem sabahtan berı bana dan s teklıf edıyo bu sapık atılla bı dıcem kurtar benı sundan dıcem :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı bunu senden beklemesdım can evımden vurdun benı SadSadSadSadSadSadSad

ulan bi sana kardeşim dedik bise salça oldun

ben de beklemiyodum ama kaderimde tacize

ugramakta varmışşş....Big Grin

öl dediysem dilimle söledim be sapık ıkmmmmmmm.......:hihi
Ara
Rüya Güzeli
eeee ßen kimLe dans etcem Big GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sıbel ablaya sölıcem sabahtan berı bana dan s teklıf edıyo bu sapık atılla bı dıcem kurtar benı sundan dıcem :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

sibelim inanmass sana ve gösünede bi yumruk yersinn vallaa.....D
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumdan Bir Kişiyi Dans'a Davet Edin ... Melek06 422 15,286 03-12-2012, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Alttaki Kişiyi Dansa Davet Edin: *Asİ-yÜrEk* 86 3,128 07-05-2008, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:18 AM