:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:.:.:. Dansa Davet .:.:.:
Rüya Güzeli
ArkadaşLar bu dans saLsa oLabiLir tanqo oLabiLir forumdan bir üyemizi dansa davet ediceksiniz Big Grin
umarım anLaşıLmıştır hadi koLay qeLsin Big Grin
Ara
EndLess
atılla baım benımle dan s edermısın:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
esra gel halay çekelim senle omasmı...Smile

ben dansı pariste yaPALIM DERİM.....:d
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:atılla baım benımle dan s edermısın:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

nan sapık sen ne anlarsın danstan sen anca gol at yada taç......D
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:esra gel halay çekelim senle omasmı...Smile

ben dansı pariste yaPALIM DERİM.....:d

abı ıtıraf edıyorumm herskesın ıcınde senı bayılıyom :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: lutfen dan s et benımle :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
yoq oLmaz haLay oLmaz dans ediLcek :yikildim:
Ara
MorciveT
Pişşş, bana da dans etcek birini bulun Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
Sen buL morcivet Big Grin burası dansa eş buLma oyunu deqil Big Grin
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı ıtıraf edıyorumm herskesın ıcınde senı bayılıyom :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: lutfen dan s et benımle :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

allah seni varya ne yapsın imi pis sapık milleti güldücen bise bu yaştan soraaa.....Big Grin
Ara
GCLRNFNS
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoq oLmaz haLay oLmaz dans ediLcek :yikildim:

bak benimle dans eden en son kişi

hasarlı bi şekilde yatıyor janımm......Big Grin

ben o yüsden halay dedimm tehlikesi az zeki doyumsuz valla....:hihi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumdan Bir Kişiyi Dans'a Davet Edin ... Melek06 422 15,286 03-12-2012, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Alttaki Kişiyi Dansa Davet Edin: *Asİ-yÜrEk* 86 3,128 07-05-2008, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:18 AM