:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:.:.:. Dansa Davet .:.:.:
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah seni varya ne yapsın imi pis sapık milleti güldücen bise bu yaştan soraaa.....Big Grin

abı senı ölüyom bak hayır dersen bogaz köprusunden atarım kenımı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: dans et benımlen :yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pişşş, bana da dans etcek birini bulun Big Grin

yuh be kardeşim admin böyle yaparsa üyeler ne yapmaski....:yikildim::yikildim:

hem admin olan sensin esraya sölede yada tehdit ette benimle halay çaksinn.....:yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı senı ölüyom bak hayır dersen bogaz köprusunden atarım kenımı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: dans et benımlen :yikildim::yikildim:

ulan sapık sen ordan atlarsan dünyadan bi sapık eksilir diycemde

ölmessin sen bu sapıklıkla ondan ko-rkarım işte.......:yikildim::yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
aman bu yaşta hastaneLerde yatmak istemiyorum Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ulan sapık sen ordan atlarsan dünyadan bi sapık eksilir diycemde

ölmessin sen bu sapıklıkla ondan ko-rkarım işte.......:yikildim::yikildim:

öldürmyen Allah öldürmez abı ama bu senın benımle dans etmene engel degıl be abı:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
:hihi
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman bu yaşta hastaneLerde yatmak istemiyorum Big GrinBig Grin

esra jım ben en son derken serseriyi kastetmiştim adi sulanmaya kalktıda

o bakımdan azının üstüne yedi bitane:yikildim::yikildim:

ben sana nasik olurumm ayıp sınnn yaffffff........:hihi:hihi
Ara
Rüya Güzeli
:yikildim: tmm kategoride haLay yoktu ama seni kırmıyım
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öldürmyen Allah öldürmez abı ama bu senın benımle dans etmene engel degıl be abı:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

olum seninle dans etmek çölde susuz kalmakla eş degerde be ha öle

ölücem ha böyle
at ta degilizki arpadan öldük diyelim.......:yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: tmm kategoride haLay yoktu ama seni kırmıyım

bak kıs söz sana halaydan sora seninle

hipop dansı edecezz sonrada latin dabsı bende dans çokkk

ta karşımdaa edicek yokk........:hihi:hihi:hihi
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olum seninle dans etmek çölde susuz kalmakla eş degerde be ha öle

ölücem ha böyle
at ta degilizki arpadan öldük diyelim.......:yikildim::yikildim:

abı dans etme varya benımle dunyayı dar ederım sana :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:baskasıyla dans ettırmem vuruum uleyn :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:Allama vurrum sakam yok dans etcen benlen :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumdan Bir Kişiyi Dans'a Davet Edin ... Melek06 422 15,286 03-12-2012, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Alttaki Kişiyi Dansa Davet Edin: *Asİ-yÜrEk* 86 3,128 07-05-2008, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 11:20 AM