:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k...Hak m? Rava m????
YARGIÇ
Emy Bana Katilmamani Anliyorum Ama Bu Konu BaŞka Ben DoĞru BİldİĞİmİ Savunuyorum İhanet Tekrar Edİlİr Sadece Bellİ Edİlmez Sana SÖyleyeyİm
Ara
Emy
Bilmiyorum belki de hiç işin bu tarafını düşünmem gerekmediği için sadece duygusal baktım meseleya
Ara
YARGIÇ
Evet Malesef Ama Buradan Bakmak Lazim Dİye DÜŞÜndÜm Sende Haklisin Ama İŞte
Ara
melek00
Merhaba Emy ,yeni ?ye oldum ve ilk okudu?um mesaj senin ki ve yazd?klar?nda kendimi buldum.Beynimde depremler ya?an?yor,?iddeti ?ok b?y?k asla onar?lmayacak hasarlar al?yorum,ac?lar?m her ge?en g?n azalacak derken daha da art?yor.?haneti kald?ram?yor y?re?im. ?ki ucu keskin bir b?cak ,?ift tarafl? ac?t?yor bu ihanet.G?nlerdir a?l?yoruz birlikte b?yle olmamal?yd? diye.
O bensiz ya?amay?, bense ihaneti kabul edemiyorum.A?layarak sevdi?imi s?yleyerek ?ekip gidiyorum bu evden bu ?ehirden.
Payla?mak istedim sizlerle.....
Ara
isyanbitmez
melek00 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba Emy ,yeni ?ye oldum ve ilk okudu?um mesaj senin ki ve yazd?klar?nda kendimi buldum.Beynimde depremler ya?an?yor,?iddeti ?ok b?y?k asla onar?lmayacak hasarlar al?yorum,ac?lar?m her ge?en g?n azalacak derken daha da art?yor.?haneti kald?ram?yor y?re?im. ?ki ucu keskin bir b?cak ,?ift tarafl? ac?t?yor bu ihanet.G?nlerdir a?l?yoruz birlikte b?yle olmamal?yd? diye.
O bensiz ya?amay?, bense ihaneti kabul edemiyorum.A?layarak sevdi?imi s?yleyerek ?ekip gidiyorum bu evden bu ?ehirden.
Payla?mak istedim sizlerle.....
BEN BUNU B?R YERLERDEN HATIRLAYACAM.B?R ?NCEK? SAYFADAN OLAB?L?R M??
Emy
21073_.jpg

21075_.jpg

21074_.jpg

21076_.jpg
Ara
PunisheR
gerçekten çok gusel..emy süpersin Wink
Ara
Emy
Teşekkür ederim; o senin kendi süperliğin:o
Ara
PunisheR
utand?m walla :o
Ara
eLiFiMM
bence a?k die bi?i yoktur ger?ekten .oturup d???n?nce a?k?n tan?m?n? "kar??dakine duyulan yo?un ilgi"die tan?mlarn?o.bazende ba?ka yorumlar yap?l?o tabi.ama sevgi daha samimi.sevgide daha ?ok sayg? var ve bu sevgiyi dayan?labilir k?l?o.a?k denince akl?mda hep ac? belirio.ama sevgi denince mutluluk huzur...bu y?zden sevgi ya?ay?n.a?k?n?z u?up gider sevginiz hi? gitmez...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:59 PM