:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k...Hak m? Rava m????
Emy
1pv2.gif

2zg4.gif

3pz8.gif

4wn4.gif

5th6.gif

6fp5.gif

7sr1.gif

8je7.gif

[url="http://imageshack.us"][img]
http://img175.imageshack.us/img175/2660/9gh7.jpg[/img][/url]

10my5.gif

11ed4.gif
Ara
PunisheR
yüreğine sağlık emy..

bence aşk bi hak..önemli olan oldugu kadar yaşayabilmek

Çünkü mutluluk kelebek gibidir,sen kovaladıkça o kaçar..ama sen peşini bırakıp sadece güzelliği izlemekle yetinmeyi öğrendiğinde gelir yavaşça omuzuna konar ve sana katılır Wink
Ara
Emy
Teşekkür ederim. Benim de içimi kararttı isyanbitmez. Bir isyana başlarsam; kaçacak delik ararsınız:o

Güzel yorumların için sağol
Ara
PunisheR
isyan bitmez..ama isyani Allah'a değil,kaderine değil,kendine değil,hayata yapmak önemli..doğru zamanda doğru yerde ve en önemlisi doğru şekilde..mesela kendinle,hayatla dalga geçebilmek gibi Wink
Ara
Emy
Yok isyanım en fazla kendime olur benim de fazlası bana göre değil. Bu arada başlıkta reva yerine rava yazmışım; özür diliyorum herkesten
Ara
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ekk?r ederim. Benim de i?imi karartt? isyanbitmez. Bir isyana ba?larsam; ka?acak delik arars?n?z:o

G?zel yorumlar?n i?in sa?ol
BURADA ?OK ACI B?R ?EK?LDE SU?LANMI?IM.??? KARARTMAK H?? B?R ZAMAN ?Y? ANLAMDA KULLANILMAZ. OYSA"Yaw ne s?kmas?; g?n?llerimiz bayram etti sa?olas?n." DEM??T?N. ??MD? KA?ACAK DEL?KLER ARAMAYA BA?LADIM. TEESS?R, TEESS?F VE Y?NE DE TE?EKK?RLER?M? B?LD?R?R?M. HAKKIM OLAN BUDUR!.........
Emy
Yapma ya ben sürekli beni yanlış anlamana üzülüyorum artıkSad
Kusura bakma gereksiz bir alınganlık farkındayım ama neyse benden bu kadar. 10 güzellikten 1 hatayı bulman ve ona yoğunlaşman böyle kolay olduğu sürece de susmaya devam edecem. Ben teşekkür ederim
Ara
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yapma ya ben sürekli beni yanlış anlamana üzülüyorum artıkSad
Kusura bakma gereksiz bir alınganlık farkındayım ama neyse benden bu kadar. 10 güzellikten 1 hatayı bulman ve ona yoğunlaşman böyle kolay olduğu sürece de susmaya devam edecem. Ben teşekkür ederim
BU KAÇINCI SUÇLANMAM BEN OLDUĞUM İÇİN. SAYMADIM BİLMİYORUM. AMA BU DİĞERLERİ GİBİ DEĞİLDİ. SENİ YORDUM SANIRIM. BİR ÇUVAL İNCİR Mİ DESEM YOKSA ÇORBANIN DEĞERİNİ YİTİRTEN SİNEĞİ Mİ? SUSMAYA DEVAM ETMEKTE ÇOK BENCİLCE. YİNE DE BEN SUÇLUYUMDUR. BİLİYORUM GÜZELLİKLER DEĞİL HATALAR PEŞİNDE KOŞUYORUM. YİNE DE AMAÇTI ÖNEMLİ OLAN HATALARI GÜZELLİĞE ÇEVİRMEK. TERCİHİNDİR. BEN KONUŞTUM YİNE DE TEŞEKKÜRLER........
Emy
B?R ?UVAL ?NC?R M? DESEM YOKSA ?ORBANIN DE?ER?N? Y?T?RTEN S?NE?? M?

Bunu yapan ben miyim.+Bencilli?i sadece sana de?il kendime de yapm?? oluyorum susarak
Ara
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?R ?UVAL ?NC?R M? DESEM YOKSA ?ORBANIN DE?ER?N? Y?T?RTEN S?NE?? M?

Bunu yapan ben miyim.+Bencilli?i sadece sana de?il kendime de yapm?? oluyorum susarak
BUNLARA CEVAP VERMEDEN ?NCE BANA ???N?N KARARMASI NE DEMEK ONU S?YLEYEB?L?R M?S?N? R?CADIR.....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:24 PM