:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k...Hak m? Rava m????
YARGIÇ
hehehhehe sen çok yaşa kuzi
Ara
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?z?r beklemiyordumm. Tamam susuyoruz; kapat?yoruz kararan ya da ayd?nlanan g?n?llerimizi
C?DD? ANLAMDA KALP KIRIYORUM. BU Y?ZDEN KEND?NE HAKSIZLIK ETME ?ABUK KIRILMA KONUSUNDA. BU "S?RE" VERD???M?Z DE?ERLE ?L??LEB?L?R SANIRIM. YA?ADI?IM G?N? ANLATAN KEND?MDEN B?R PAR?A YAZIYORUM.(BA?LIK YALNIZLI?IN TANIMI)
"BUG?N SENDEN NEFRET ED?YORUM D?YEN B?R? OLDU MU? PEK? BUNUN EKS?KL???N? H?SSETT???N?Z? E?ER H?SSETT?YSEN?Z YALNIZLIK DED?KLER? ?EY O. D?KKAT ED?N YALNIZLIK YALNIZ DE??LD?R.S?ZLE GE?EN HER SAN?YES?NDE ?O?ALIR." ANLATAB?LD?M M?? ?Z?R BEKLEMESEN DE HAK ED?YORSUN. ANLA?ILAB?LMEK D?LE??YLE...........
YARGIÇ
bugün sende bir sabitlik görüyorum isyanbitmez kardeşim ne ileri ne geri gidecek gibisin yoksa bana mı öyle geliyor anlaşılmak yada anlatmak istemiyor gibisin kendini kendine saldırıyorsun sadece
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bug?n sende bir sabitlik g?r?yorum isyanbitmez karde?im ne ileri ne geri gidecek gibisin yoksa bana m? ?yle geliyor anla??lmak yada anlatmak istemiyor gibisin kendini kendine sald?r?yorsun sadece
SAVA?LARIN EN G?ZEL?.KEND? KEND?YLE OLANIDIR AMA BURDA ?YLE B?R DURUM YOK.OLSA KAYIP OLMAZDI.OYSA BEN TAM B?R KAYBEDEN?M. HEM KEND?M? HEM KEND?MDEN HEM DE S?ZDEN KAYBED?YORUM.......
YARGIÇ
bizi karıştırmamanı ümit ederdim senden bu kadar çabuk bıkacak olsak zor olanı seçmezdik zaten seninle konuşup tartışamak yada paylaşmak kolayı tercih edecek kadar basit değiliz sen tam bir kaybeden olamazsın olmamalısın bu sana yakışmaz kazanmak için mücadele vermek olmalı zaten isyan başkaldırış değilmidir ki kazanmak için
Ara
Emy
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:C?DD? ANLAMDA KALP KIRIYORUM. BU Y?ZDEN KEND?NE HAKSIZLIK ETME ?ABUK KIRILMA KONUSUNDA. BU "S?RE" VERD???M?Z DE?ERLE ?L??LEB?L?R SANIRIM. YA?ADI?IM G?N? ANLATAN KEND?MDEN B?R PAR?A YAZIYORUM.(BA?LIK YALNIZLI?IN TANIMI)
"BUG?N SENDEN NEFRET ED?YORUM D?YEN B?R? OLDU MU? PEK? BUNUN EKS?KL???N? H?SSETT???N?Z? E?ER H?SSETT?YSEN?Z YALNIZLIK DED?KLER? ?EY O. D?KKAT ED?N YALNIZLIK YALNIZ DE??LD?R.S?ZLE GE?EN HER SAN?YES?NDE ?O?ALIR." ANLATAB?LD?M M?? ?Z?R BEKLEMESEN DE HAK ED?YORSUN. ANLA?ILAB?LMEK D?LE??YLE...........

Tamam ya ben ?abuk k?r?l?r; ?abuk onar?r?mSmileHava almak iyi geldi bana sana da ?yle olur in?.

Bu arada d?kt?rm??s?n yine yaln?zl??? tan?mlarken.Yazd?klar?n? okumak ?ok g?zel, yorum yapmakta ?ok kolay ama yazd?klar?ndan anla??labilmeyi bekleme. Ne demi?tik(ya da demi?tim) anlamak i?in ya?amak gerek.Anlamam gerekeni anl?yorum ?tesi benim i?in muamma senin i?inde ?zel.

Ha bi de sen kendini kendinden kaybetmi? olabilirsin ama Yarg?? g?zel demi? yine; bizi bu i?e kar??t?rma.

Kendi ?z?r borcumu da burada ?deyeyim; bitsin tats?zl?klar; ?z?r dilerim..
Ara
p£r!k!z!
emy! ellerine sa?l?k
Ara
melek00
Merhaba Emy ,yeni ?ye oldum ve ilk okudu?um mesaj senin ki ve yazd?klar?nda kendimi buldum.Beynimde depremler ya?an?yor,?iddeti ?ok b?y?k asla onar?lmayacak hasarlar al?yorum,ac?lar?m her ge?en g?n azalacak derken daha da art?yor.?haneti kald?ram?yor y?re?im. ?ki ucu keskin bir b?cak ,?ift tarafl? ac?t?yor bu ihanet.G?nlerdir a?l?yoruz birlikte b?yle olmamal?yd? diye.
O bensiz ya?amay?, bense ihaneti kabul edemiyorum.A?layarak sevdi?imi s?yleyerek ?ekip gidiyorum bu evden bu ?ehirden.
Payla?mak istedim sizlerle.....
Ara
YARGIÇ
melek00 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba Emy ,yeni ?ye oldum ve ilk okudu?um mesaj senin ki ve yazd?klar?nda kendimi buldum.Beynimde depremler ya?an?yor,?iddeti ?ok b?y?k asla onar?lmayacak hasarlar al?yorum,ac?lar?m her ge?en g?n azalacak derken daha da art?yor.?haneti kald?ram?yor y?re?im. ?ki ucu keskin bir b?cak ,?ift tarafl? ac?t?yor bu ihanet.G?nlerdir a?l?yoruz birlikte b?yle olmamal?yd? diye.
O bensiz ya?amay?, bense ihaneti kabul edemiyorum.A?layarak sevdi?imi s?yleyerek ?ekip gidiyorum bu evden bu ?ehirden.

?HANET? KABUL ETMEMEK SEN?N HAKKIN YOLUNDAN VAZGE?ME SEVEN NE YAPMAZ DESELER ?LK S?YLEYECE??M ?EYD?R ?HANET ETMEZ....
Ara
Emy
melek00 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba Emy ,yeni ?ye oldum ve ilk okudu?um mesaj senin ki ve yazd?klar?nda kendimi buldum.Beynimde depremler ya?an?yor,?iddeti ?ok b?y?k asla onar?lmayacak hasarlar al?yorum,ac?lar?m her ge?en g?n azalacak derken daha da art?yor.?haneti kald?ram?yor y?re?im. ?ki ucu keskin bir b?cak ,?ift tarafl? ac?t?yor bu ihanet.G?nlerdir a?l?yoruz birlikte b?yle olmamal?yd? diye.

Mele?im ya sen de zor durumdas?n bug?n ?yle mi. Ben yarg??tan azc?k ayr?lcam; sadece y?re?ini dinle. Eminsen ayn? ?eyin olmayaca??ndan bir dk. b ile durma d?n sevdi?ine bence ama en ufak tekrarlanma ihtimali bile durman i?in yeterli olmal?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:21 AM