:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sana yar diyorum yaralarım kanıyor..
GCLRNFNS
Sana yâr diyorum yaram kanıyor...

Bitti sanmıştım, unuttum demiştim,

ömrümün geri kalanını sensiz geçirebileceğim fikrine bile kendimi inandırmıştım!...

En büyük yalan, insanın kendine söylediği yalanmış geç anladım. Kaleminden çıkan birkaç cümleyle gözlerimin karşılaşması, yüreğimin seni yeniden hissetmesi,

beynimin içine kazınan kare kare resimlerin ve kalabalıklar arasında yaşadığım başıboş dalıp gitmelerim!...

Seninle yaşadığı bir günü, tüm geçmişine ve geleceğine denk tutan bir ruhu,

mahşere kadar taşımak zor gelecek biliyor musun?...

Öyle ya bir yağmur da, bir göl kenarında, gözlerinden içtim yağmur ve gece kadar yoğun şarabı ben!...

Gece senin derinliğindir ben de, yağmur benim yüreğimin sağanakları...

Aklıma düşmeye gör, en fırtınalı denizde yolunu kaybeden en acımasız dalga olur bakışlarım...

Dalgalarımın kayalıklarla buluştuğu an çıkan sesleri duymanı hiç istemem!

Canı çok acıyan bir deniz ağlıyor dersin eminim...

Seni özledim, anlıyor musun, özledim!

Gördüğüm her kuşun kanadına gözlerimi koyuyorum, bulunduğun diyarlara gelirler de seni görürüm diye...

Sana " yar" diyorum, " yaralarım" kanıyor...

Sana "yara" diyorum, tüm sözlerimin öznesi oluyor
" yar' a"...

Yara giden yolda kocaman bir yaram var!

Ne diyeyim, yara yardansa akan kanım değil, onun için gözümü bile kırpmadan verebileceğim canımdır!...
Ara
deryalım
emeğine sağlık....
Ara
TutkuM
canım yüreğine sağlık çok anlamlı bir şiir :k:
Ara
_BarBie_
resimqk6.png

Bitti sanmıştım, unuttum demiştim, ömrümün geri kalanını sensiz geçirebileceğim fikrine bile kendimi inandırmıştım!... En büyük yalan, insanın kendine söylediği yalanmış geç anladım. Kaleminden çıkan birkaç cümleyle gözlerimin karşılaşması, yüreğimin seni yeniden hissetmesi, beynimin içine kazınan kare kare resimlerin ve kalabalıklar arasında yaşadığım başıboş dalıp gitmelerim!...

Seninle yaşadığı bir günü, tüm geçmişine ve geleceğine denk tutan bir ruhu, mahşere kadar taşımak zor gelecek biliyor musun?...

Öyle ya bir yağmur da, bir göl kenarında, gözlerinden içtim yağmur ve gece kadar yoğun şarabı ben!... Gece senin derinliğindir ben de, yağmur benim yüreğimin sağanakları...

Aklıma düşmeye gör, en fırtınalı denizde yolunu kaybeden en acımasız dalga olur bakışlarım... Dalgalarımın kayalıklarla buluştuğu an çıkan sesleri duymanı hiç istemem! Canı çok acıyan bir deniz ağlıyor dersin eminim... Seni özledim, anlıyor musun, özledim!!!

Gördüğüm her kuşun kanadına gözlerimi koyuyorum, bulunduğun diyarlara gelirler de seni görürüm diye...

[SIZE=5]Sana " yar" diyorum, " yaralarım" kanıyor... [/SIZE]
[SIZE=3]Sana "yara" diyorum, tüm sözlerimin öznesi oluyor [/SIZE]
[SIZE=3]" yar' a"...

Yara giden yolda kocaman bir yaram var!!!

Ne diyeyim,, yara... Yardansa akan kanım değil, onun için gözümü bile kırpmadan verebileceğim canımdır!!!...[/SIZE]
Ara
a/r/z
Bitti sanmıştım, unuttum demiştim, ömrümün geri kalanını sensiz geçirebileceğim fikrine bile kendimi inandırmıştım!... En büyük yalan, insanın kendine söylediği yalanmış geç anladım. Kaleminden çıkan birkaç cümleyle gözlerimin karşılaşması, yüreğimin seni yeniden hissetmesi, beynimin içine kazınan kare kare resimlerin ve kalabalıklar arasında yaşadığım başıboş dalıp gitmelerim..

[b]Seninle yaşadığı bir günü, tüm geçmişine ve geleceğine denk tutan bir ruhu, mahşere kadar taşımak zor gelecek biliyor musun?...

Öyle ya bir yağmur da, bir göl kenarında, gözlerinden içtim yağmur ve gece kadar yoğun şarabı ben!... Gece senin derinliğindir ben de, yağmur benim yüreğimin sağanakları...

Aklıma düşmeye gör, en fırtınalı denizde yolunu kaybeden en acımasız dalga olur bakışlarım... Dalgalarımın kayalıklarla buluştuğu an çıkan sesleri duymanı hiç istemem! Canı çok acıyan bir deniz ağlıyor dersin eminim... Seni özledim, anlıyor musun, özledim..

Sana " yar" diyorum, " yaralarım" kanıyor...
"yar'a"...

Ne diyeyim, yara yardansa akan kanım değil, onun için gözümü bile kırpmadan verebileceğim canımdır..
[/b]
Ara
a/r/z
Sevdam Üstüne

Son bir kez gel,gözlerini al benden,
Akan o yaşlar,bana miras kalsın
Çık artık, hazan rengi bedenden
Lanet benim,ihtiras sana kalsın

Sinem ağır,düşen vefasız sevda,
Yeşerdi Izdırabım, inler ah’ım
Düştü sensizlik,gönül tahtıma,
Ne olur git artık bitsin günahım

Sen yoksun,sevdam hep yapayalnız
Umudun alevi, zamanın bağrında
Seveceksen sev beni be, vicdansız
Öldürdün aşkımı,en güzel baharımda.

Kaç kez tuttuğum, o soğuk ellerin
Serilmiş bekliyor,naaşım üstünde,
Vakti yüreğime böylesi,dar edenin
Düşmez ki sevdası,sevdam üstüne.
Ara
ÐŽeşaren
Alıntı:[b]Sana " yar" diyorum, " yaralarım" kanıyor...
[/b]
Alıntı:[b]"yar'a"... [/b]

[b]Yara giden yolda kocaman bir yaram var!!! [/b]

[b]Ne diyeyim, yara yardansa akan kanım değil, onun için gözümü bile kırpmadan verebileceğim canımdır.. [/b]

Ikiside birbirinden başarılı şiirler ..

Yüreğine zeval gelmesin inş. Smile

Teşekkürler ..
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Daha önce bunu okudum sözleri çok güzeldi en beğendiğim sözü ise;Yara giden yolda kocaman bir yaram var!!! (:

of of ..gönlüne sağlık..

Ara
fındık-s

sana YAR dedim söyle bundan daha ötesi mi var.....

ahhhh ahhhhhhhh....
asi_ve_mai
yar demek kolay olaydı...
yarenin ne anlamı kalırdı...
herkes yari baside alaydı...
yardan cayan yarenin hali nicolurdu...

yüreğine sağlık güzeldi...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 450 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 331 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 727 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 321 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:29 AM