:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hamarat erkekler uzun yasiyor:)
gurbetci
Hamarat Erkek Uzun Ya??yor.!

Bu haber kad?nlar? ?ok sevindirecek.,

Ev i?i yapmak erkeklerin ?mr?n? uzat?yor.!

Amerika'daki Victoria ?niversitesi profes?rlerine g?re; ev i?i yapmak, erkeklerin ?mr?n? uzat?yor.

Bilimadamlar?na g?re; ev i?i yapman?n bu yarar?nda en b?y?k rol?, erke?in e?inin "d?rd?r?ndan" kurtulmas? oynuyor.

Bu nedenle daha az stres ya?ayan erkeklerin sa?l?klar? da daha iyi oluyor.

?? stresini de ev i?i yaparak ya da ?ocuklar?yla ilgilenerek azaltan erkekler, ev i?i yapt??? zaman bir bak?ma spor yapm?? da say?l?yor.

Ev e?i yapman?n fiziki yarar? d???nda manevi olarak da faydas? bulunuyor.

Hamarat erkeklerde sorumluluk duygusu art?yor.

Bu da onlar?n kalp ile damar sa?l?klar?na yar?yor.

Ev i?i yapan erkeklerin ortalama ?mr?, ev i?i yapmayanlardan ortalama 4 y?l daha uzun oluyor.
Big Grin bunu herkese dagitmak gerekliBig Grin
Ara
tatlı_cadı
çok güzelmiş..Big Grin o zaman erkekler siz her zaman iş yapın ama ev işi..Big GrinBig Grin
Ara
gurbetci
hahahah dimiBig Grin
keske erkekler evde oturup ev isi yapsa bizde calissak Big Grin
Ara
tatlı_cadı
valla benim çalışmam için önce okulu bitirmem sonra lise bitmesi sonra ünv. bitmesi lazım..Big Grin ama tatillerde olabilir bak ben çalışırım onlar temizler ama benim evimi temizlemek isteyen biri olması lazım..temizlemek isteyen var mı benim evi..??? Big Grin Big Grin
Ara
Emy
Bilimadamlarına göre; ev işi yapmanın bu yararında en büyük rolü, erkeğin eşinin "dırdırından" kurtulması oynuyor.

İşte budurSmileSmile
Ara
YARGIÇ
Hehe HİÇ Sanmiyorum BÖyle Bİr Tercİh YapacaĞimi Benİm Rahmetlİ BÜyÜk BÜyÜk Babam 110 YaŞinda ÖlmÜŞ Ve HİÇbİr İŞ YapmazmiŞ Valla PaylaŞim İÇİn TeŞekkÜrler Elİne SaĞlik
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  erKekLer Herzaman KoŞar ??KızLar NeDen KacaR ? kesiN oKu özeLLiqLe erkLer;;) yaraliyureq 5 866 04-13-2022, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir Güzel İnsan "Şoray UZUN" ZeNiTH 1 914 04-11-2022, Saat: 04:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler ve Kadınlar için ufak Tavsiyeler. ZencefiL 4 895 03-11-2012, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler ZencefiL 12 1,031 05-31-2011, Saat: 01:24 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler Kime Kadınım Der? MaSaL 5 525 04-25-2011, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 11:49 PM