:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: hamarat erkekler uzun yasiyor:)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hamarat Erkek Uzun Ya??yor.!

Bu haber kad?nlar? ?ok sevindirecek.,

Ev i?i yapmak erkeklerin ?mr?n? uzat?yor.!

Amerika'daki Victoria ?niversitesi profes?rlerine g?re; ev i?i yapmak, erkeklerin ?mr?n? uzat?yor.

Bilimadamlar?na g?re; ev i?i yapman?n bu yarar?nda en b?y?k rol?, erke?in e?inin "d?rd?r?ndan" kurtulmas? oynuyor.

Bu nedenle daha az stres ya?ayan erkeklerin sa?l?klar? da daha iyi oluyor.

?? stresini de ev i?i yaparak ya da ?ocuklar?yla ilgilenerek azaltan erkekler, ev i?i yapt??? zaman bir bak?ma spor yapm?? da say?l?yor.

Ev e?i yapman?n fiziki yarar? d???nda manevi olarak da faydas? bulunuyor.

Hamarat erkeklerde sorumluluk duygusu art?yor.

Bu da onlar?n kalp ile damar sa?l?klar?na yar?yor.

Ev i?i yapan erkeklerin ortalama ?mr?, ev i?i yapmayanlardan ortalama 4 y?l daha uzun oluyor.
Big Grin bunu herkese dagitmak gerekliBig Grin
çok güzelmiş..Big Grin o zaman erkekler siz her zaman iş yapın ama ev işi..Big GrinBig Grin
hahahah dimiBig Grin
keske erkekler evde oturup ev isi yapsa bizde calissak Big Grin
valla benim çalışmam için önce okulu bitirmem sonra lise bitmesi sonra ünv. bitmesi lazım..Big Grin ama tatillerde olabilir bak ben çalışırım onlar temizler ama benim evimi temizlemek isteyen biri olması lazım..temizlemek isteyen var mı benim evi..??? Big Grin Big Grin
Bilimadamlarına göre; ev işi yapmanın bu yararında en büyük rolü, erkeğin eşinin "dırdırından" kurtulması oynuyor.

İşte budurSmileSmile
Hehe HİÇ Sanmiyorum BÖyle Bİr Tercİh YapacaĞimi Benİm Rahmetlİ BÜyÜk BÜyÜk Babam 110 YaŞinda ÖlmÜŞ Ve HİÇbİr İŞ YapmazmiŞ Valla PaylaŞim İÇİn TeŞekkÜrler Elİne SaĞlik