:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatali Insan
RAMSES
hata Yapmak çok Farkli Bi Kavramdir....
bazi Hatalarin Telafisi Olmaz Bazilarininda Olur Ama Içine Sinmezz
beki Hata Yapan Insan Eksili Insan Midirr Yani
peki Sizi Hayatinizda Kaç Yanlişiniz Bir Bir Doğrunuzu Götürdü
şimdi Benim Hiç Doğrum Olmadi Ki Dersinizz
mesela Yanlişlarla Mi Yüzleşmek Daha Zor Gelirr Insan Ama Doğrularin Yanlişlariyla Yüzleşmek Yanlişlarin Yanlişlariyla Yüzleşmakten Daha Zordurr Nbencee
ben Hayatimda Hep Yanlişlarla Yaşaadim Kardeşim Doğru Yapmak Zorundamiyim Tapmiyorum Abii Ben Yanlişlarimla Mutluyum Diyen Bi Sürü Insan Var...mesela Der Işte Olum Onu öyle Yapma Yanliş Olur Belki Ben Yapmak Istiyorumm..
yani Hem Toplim Hem çevre Hem De Aile Yanliş Ve Doğrularini Belirleyen Etken Oluyor Bence
demek Ki Ben Hayata Hep Yanliş Yapan Insan Olarak,hep Eksi(k) Bi Insan Olacam... Saydiğim çevreye Göree

ama Bu Hayatta Da Doğru Yapmak 9 Bilinmeyenli Bi Denklemin 1 Tanesini Tek çözebilmeik Gibidir Diğerlerini Nasil çözeksem Artik O Senin Sosyolojik Dehana Kalmişş
okuduğunuz Için Teşekürlerr
Ara
Masal_yuzLu
Tşkler eksikleri görmek yüzleşmek iyidir
Saol oktay
Ara
RAMSES
rica erderimm
eminimmm
Ara
CaNaT
paylaşım için tşklr
Ara
pionist
insanlar yaradılışları itibariyle hep doğru adalatlı ahlaklı olduğuna kendileribni inandırmışlardır o zaman niye avukatlık var mahkemeler var ben yalan söylüğyorum diyen birini hiç biri duyduğumu hatırlamıyorum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnsan Yüreğinde Kuraklık Firari Fırtına 7 705 08-16-2008, Saat: 07:12 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Büyüyünce İnsan Olacağım ... Firari Fırtına 18 1,015 05-08-2007, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:30 PM