:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gittin ama unutamadım
helen
Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım.Öylesine acıdı ki içim tutup koparsalardı kolumu bacağımı bu kadar acı duymazdım. Acım yaş olup gözlerimden akmalıydı.Ağlayamadım...

Gittin...Bir yıkım gibiydi gidişin.Sen adım adım uzaklaşırken benden, çöküp kaldı bedenim olduğu yere.nice terk edilişlere dayanan yürek bu kez yenilmişti.Bu kadar zayıf değildim ben ayağa kalkmalıydım.Kalkamadım...

Gittin...Oysa kaldığın gün gideceğini biliyordum.Hazırdım gidişine,Kaçak günleri yaşıyorduk,zaman bitecek ve sen gidecektin. Bense gidişinin ertesi günü hayatıma kaldığım yerden başlayacaktım. Başlayamadım...

Gittin...Seni delicesine bir tutkuyla seviyordum oysa.Tutkum seninle olmaktı,tutkum teninde erimek,tutkum hayatı seninle sadece paylaşmaktı.Anlatamadım..

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki...

Gittin... Bir şey söyledin mi giderken? "Kal" dememi istedin mi? Son bir kez "seni seviyorum" dedin mi? "Bekle beni döneceğim" diye umut verdin mi? Beynim öylesine uğulduyorduki. Duyamadım...

Gittin... Unutulanların arasına katılmalıydım Anıları bir sandığa koyup hayatı bir yerinden yakalamalıydım. Bu aşk noktalanmalıydı, bu sevdadan vazgeçmeliydim. Yapamadım...
Bil ki; sevmekten vazgeçmedim seni, Bil ki; seninle birlikte sevdanı da taşıyacağım yüreğimde, Bil ki; seni Unutamadım...
Ara
batu_efe
seni tebrik ediyrum gerçekten büyük yemin Smile
Ara
helen
evet batucum büyük ve geriye dönüşü olmayan bi yemin
Ara
Qetesh
yüreğine sağlıkSmile
Ara
ask_sehidi
eline sağlık Wink
Ara
asi_ve_mai
unutmaq için sevilseydi aşq aşq olmazdı...

çoq güsel helen ellerine ve yüreğine sağlıq
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Paslı Bir Makasla Budayıp Gittin… icimdekises 1 458 08-06-2010, Saat: 11:09 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sen gittin ben yanlız kaldım:( lazmurat 0 709 12-03-2008, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: lazmurat
  Sen Gittin Geriye Kalan Boşluk.. ÇiLeK 26 1,810 10-07-2008, Saat: 09:57 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Gittin Aşksı@z 6 777 08-31-2008, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: Aşksı@z
  Sen Gittin Gideli Bir Umutla Bekliyorum ÇiLeK 10 1,321 03-27-2008, Saat: 05:25 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 08:04 AM