:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: gittin ama unutamadım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım.Öylesine acıdı ki içim tutup koparsalardı kolumu bacağımı bu kadar acı duymazdım. Acım yaş olup gözlerimden akmalıydı.Ağlayamadım...

Gittin...Bir yıkım gibiydi gidişin.Sen adım adım uzaklaşırken benden, çöküp kaldı bedenim olduğu yere.nice terk edilişlere dayanan yürek bu kez yenilmişti.Bu kadar zayıf değildim ben ayağa kalkmalıydım.Kalkamadım...

Gittin...Oysa kaldığın gün gideceğini biliyordum.Hazırdım gidişine,Kaçak günleri yaşıyorduk,zaman bitecek ve sen gidecektin. Bense gidişinin ertesi günü hayatıma kaldığım yerden başlayacaktım. Başlayamadım...

Gittin...Seni delicesine bir tutkuyla seviyordum oysa.Tutkum seninle olmaktı,tutkum teninde erimek,tutkum hayatı seninle sadece paylaşmaktı.Anlatamadım..

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki...

Gittin... Bir şey söyledin mi giderken? "Kal" dememi istedin mi? Son bir kez "seni seviyorum" dedin mi? "Bekle beni döneceğim" diye umut verdin mi? Beynim öylesine uğulduyorduki. Duyamadım...

Gittin... Unutulanların arasına katılmalıydım Anıları bir sandığa koyup hayatı bir yerinden yakalamalıydım. Bu aşk noktalanmalıydı, bu sevdadan vazgeçmeliydim. Yapamadım...
Bil ki; sevmekten vazgeçmedim seni, Bil ki; seninle birlikte sevdanı da taşıyacağım yüreğimde, Bil ki; seni Unutamadım...
seni tebrik ediyrum gerçekten büyük yemin Smile
evet batucum büyük ve geriye dönüşü olmayan bi yemin
yüreğine sağlıkSmile
eline sağlık Wink
unutmaq için sevilseydi aşq aşq olmazdı...

çoq güsel helen ellerine ve yüreğine sağlıq