:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖLÜM FISILTISI ( Whisper ) 29 Ağustos
CReATuRE
whisper.jpg

Orjinal Adı: Whisper

Yönetmen: Stewart Hendler
Oyuncular: Josh Holloway, Sarah Wayne Callies, Blake Woodruff, Joel Edgerton

Senaryo: Christopher Borrelli
Görüntü Yönetmeni: Dean Cundey
Müzik: Jeff Rona
Kurgu: Armen Minasian
Tür: Drama - Gerilim
Süre: 95 Dk.
Yapım: 2007 - ABD
Dağıtımcı: 35 Milim Filmcilik
Gösterim tarihi: 13 Temmuz 2007
Bitiş tarihi : 29 Ağustos 2007

Editörün Notu: Gizemli güçlere sahip küçük bir çocuğun kaçırılmasının neden olduğu ölümcül sonuçları soğuk bir kış manzarasıyla daha da ürkütücü hale getiren heyecan dolu bir gerilim.

Konu: Max Truemont’un (Lost dizisinin yakışıklı oyuncusu Sawyer - Josh Holloway) tek isteği nişanlısı Roxanne (Sarah Wayne Callies) ile yeni bir başlangıç yapabilme fırsatını yakalayabilmektir. Ancak daha önce adam öldürmekten suçlu bulunan biri olarak Max’in, bankadan kredi alması oldukça zor bir iştir.

Max’ın tek çaresi istediği parayı bulabilmesi için eyaletteki en zengin kadının çocuğunu kaçırmak ve ondan fidye istemektir. Bu işi, iki ortakla beraber gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Max, sekiz yaşındaki çocuğu kaçırdıktan sonra nişanlısı Roxanne ve ortakları ile terkedilmiş bir yaz kampı olan izbe bir yere doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Çocuğun ailesinden alacakları fidyeyi beklerken, Max, nişanlısı ve ortakları arasında geçmişten kaynaklanan kuşkular, yapılan ihanetler ve saklanan sırlar nedeniyle gerilimli bir oyun başlar. Olayların beklenmedik bir sonuca sürüklenmesiyle Max, bu küçük çocuğun hiç de sandıkları kadar masum olmadığını farkedecektir.

[YT]F4-dbxwzktw[/YT]

whisper01.jpg

whisper02.jpg

whisper05.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ölüm çikmazi ( See No Evil ) CReATuRE 1 548 04-10-2022, Saat: 08:21 AM
Son Yorum: wildfang
  Uyurgezer & Sleepwalking (8 Ağustos) ..Beni..Kaybettin.. 0 502 08-12-2008, Saat: 04:31 AM
Son Yorum: ..Beni..Kaybettin..
  Ölüm Kapanı & Dark Floors (8 Ağustos) ..Beni..Kaybettin.. 0 495 08-12-2008, Saat: 04:30 AM
  Bonneville (8 Ağustos 2008) ..Beni..Kaybettin.. 0 535 08-12-2008, Saat: 04:28 AM
  TRANSFORMERS ( Transformers ) 20 Ağustos CReATuRE 2 580 06-16-2008, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: whippet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:40 AM