:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bonneville (8 Ağustos 2008)
..Beni..Kaybettin..
43816.jpg

Yönetmen:
[INDENT]Christopher N. Rowley[/INDENT]Senaryo :
[INDENT]Daniel D. Davis[/INDENT]Müzik:
[INDENT]Jeff Cardoni[/INDENT]Görüntü yönetmeni:
[INDENT]Jeffrey L. Kimball[/INDENT] Tür:
[INDENT]Komedi, Dram[/INDENT] Yapım:
[INDENT]ABD 2006 93 dakika (Renkli)[/INDENT] Dil:
[INDENT]İngilizce[/INDENT] Dağıtıcı Firmalar:
[INDENT]Pinema[/INDENT] Fragman:

http://www.sinema.com/fragman/287/bonneville

Christopher N. Rowley’in yönettiği ve Jessica Lange, Kathy Bates, Joan Allen ile Christine Baranski’nin oynadığı "Bonneville", 3 yakın arkadaşın hayatlarını sonsuza dek değiştirecek, beklenmedik bir yolculuk hikayesini anlatıyor.
20 yıllık bir evliliğin sonucunda, Arvilla Holden kocasının ölümüyle birlikte kendisini duygusal bir yol ayırımında bulur. Kocası yakıldıktan sonra küllerinin gökyüzüne salıverilmesini vasiyet etmiştir. Ancak, Arvilla’nın üvey kızı babası için bir cenaze töreni düzenlemeye kararlıdır. Arvilla külleri üvey kızına teslim etmeye karar verir. En yakın arkadaşları Margene ve Carol’ı kocasının 66 model üstü açılan klasik Bonneville’iyle alır. Arkadaşları Santa Barbara’ya doğru gitmek için yola çıktıklarını sanırken Arvilla onları Amerika’nın batısına doğru bir yolculuğa çıkartacaktır.
Arvilla’nın kocası Joe’nun küllerini teslim etmek için başlayan bu yolculuk, kendilerini, arkadaşlıklarını, verilen sözlerin önemini yeniden keşfetmeleri için bir fırsat ve hayatlarının macerası olacaktır.

[INDENT][url=http://www.bonnevillethemovie.com/][/url]

[/INDENT]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  August Rush ( Kalbini Dinle ) - 2008 - Dram / Müzikal in_love_girl 0 437 10-06-2008, Saat: 07:43 PM
Son Yorum: in_love_girl
  Ölümün Sesi (One Missed Call) 2008 Türkçe Dublaj/DVDRip KiNG 0 585 09-12-2008, Saat: 10:41 PM
Son Yorum: KiNG
  Uyurgezer & Sleepwalking (8 Ağustos) ..Beni..Kaybettin.. 0 499 08-12-2008, Saat: 04:31 AM
Son Yorum: ..Beni..Kaybettin..
  Ölüm Kapanı & Dark Floors (8 Ağustos) ..Beni..Kaybettin.. 0 492 08-12-2008, Saat: 04:30 AM
Son Yorum: ..Beni..Kaybettin..
  TRANSFORMERS ( Transformers ) 20 Ağustos CReATuRE 2 577 06-16-2008, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: whippet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:14 AM