:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
üç Aylar Geliyor
aMyLee
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=sibel]
neyse bi hafta sonu forumda bi konu açar o konu üzerine artık yazışarak bilgi alışverişinde bulunabiliriz galiba en azından olup olmadığını görürüz elimizde şimdilik bu var haftasonları felan muhakkak bir kaç katılımcı olur yeterki biz bi yerden başlayalım değil mi Smile

edd çok ii olur yaa bnde çok usak kaldım dini konulardan SadSad
Ara
Ebu-CeNDeL
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağol arkAşım çok güsell şeyler yassmışsın :A:

çabuq gelse o 11 ayın sultanı ramazan
Smile

Sende sağol arkadaşım gerçek güzellikleri paylaşmak için burdayız inşaALLAH Rabbimiz izin verdiği müddet...Ahhh ahhh bir gelse 4 gözle hepimiz bekliyoruz o mübarek ayların feyz inden bereketinden nasiplenmeyi..
Ara
ÐŽeşaren
Bu güzel paylasimin icin tesekkürler Sibelim..
Ara
aMyLee
serhad_26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sende sağol arkadaşım gerçek güzellikleri paylaşmak için burdayız inşaALLAH Rabbimiz izin verdiği müddet...Ahhh ahhh bir gelse 4 gözle hepimiz bekliyoruz o mübarek ayların feyz inden bereketinden nasiplenmeyi..

hakkaten yaa ramazan ayı bi başka

o akşam ezanını beklemek sonra tüm aile orucunu açıo filan çok başka yaa

yaa bi namaz kılmaya da başlasam ah bi SadSad

niyet ediyorumda ama bırakırm die başlamak da istemiorum

napcam bilmiorum Sad
Ara
Ebu-CeNDeL
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hakkaten yaa ramazan ayı bi başka

o akşam ezanını beklemek sonra tüm aile orucunu açıo filan çok başka yaa

yaa bi namaz kılmaya da başlasam ah bi SadSad

niyet ediyorumda ama bırakırm die başlamak da istemiorum

napcam bilmiorum Sad

Sen inşaALLAH başla devamı gelir arkadaşım yeter ki kalpten yapalım bütün ibadetlerimizi..ayrıca bırakırım die başlamıyorum mazereti sadece nefsinin seni aldatmacasıdır malesef....İnsaALLAH en faziletli ibadet olan namaz a bu sabah namazı ile başlaman dua sı ile...
Ara
aMyLee
serhad_26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen inşaALLAH başla devamı gelir arkadaşım yeter ki kalpten yapalım bütün ibadetlerimizi..ayrıca bırakırım die başlamıyorum mazereti sadece nefsinin seni aldatmacasıdır malesef....İnsaALLAH en faziletli ibadet olan namaz a bu sabah namazı ile başlaman dua sı ile...

inşallah yaa annem çok istio bnim namaz kılmamı

zaten farz namz kılmak ama bn biras tembellik ediyorum ama başlıcam en kıza zamanda

hiç bişiy için geç kalmış sayılmam telafisi var zaten
Ara
Ebu-CeNDeL
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inşallah yaa annem çok istio bnim namaz kılmamı

zaten farz namz kılmak ama bn biras tembellik ediyorum ama başlıcam en kıza zamanda

hiç bişiy için geç kalmış sayılmam telafisi var zaten

Ne güzel aile n de destekliomuş telafisi var ama nie bu güzellikten hemen yararlanmak varken geç tadacaksın bu muhteşem hazzı...
Ara
ÐŽeşaren
Bende bi Arkadasim sayesinde ve cok sevdigim Hocam sayesinde, 5 Vakit Namaz kiLiyorum cok sükür...
ALLAH onLardan razi olsun..

Kilmaya basladimmi, gerisi kendiLiginden geLiyor zaten...(;
Ara
Ebu-CeNDeL
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende bi Arkadasim sayesinde ve cok sevdigim Hocam sayesinde, 5 Vakit Namaz kiLiyorum cok sükür...
ALLAH onLardan razi olsun..

Kilmaya basladimmi, gerisi kendiLiginden geLiyor zaten...(;

kesinlikle başlamak çok önemli ilk adımı atabildikten sonra gerisi kendiliğinden zaten gelir inşaALLAH..İnsanların güzel şeylere vesile olması ne güzel Rabbim onlardan razı olsun sevda yürekli arkadaşım..
Ara
ZeNabiN
bende buna katılıyorum. Peygamber Efendimiz (s.a.v) şöyle buyurmuş .(metni tam hatırlamıyorum) "bi insan kkırk gün boyunca namaz kılarsa bir daha onu bırakamaz." çünkü namaz bizim ihtiyacımız. günde 5 kere Allah'ın huzuruna çıkmak ne demek yaa.. bize verilen nimet. namaz bizim direnişimizin en büyük sembolü. eğer bunu farketmiş olsalardı inanın başörtümüzle deil namazımıza el uzatırlardı. namaz bizi her secdede sanki yeniliyor bizi yepyeni bir enerjiyle depoluyor. eeee ondan göğüs geriyoruz ya tüm sıkıntılara. Rabbim bizi namazsız bırakmasınSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MÜMİNLER ANCAK KARDEŞTİRLER SÖZÜ, NE ANLAMA GELİYOR? HUCURAT 10. AYET. halukgta 0 500 07-03-2020, Saat: 09:40 AM
Son Yorum: halukgta
  KUR'AN IN EMRETTİĞİ SALÂT, HANGİ ANLAMLARA GELİYOR? halukgta 0 481 04-30-2020, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: halukgta
  Sizce ŞANS Ne Anlama Geliyor? halukgta 1 479 03-23-2016, Saat: 05:29 PM
Son Yorum: Beyaz
  3 Aylar ve Rahmet Iklimi ÐŽeşaren 0 328 07-24-2009, Saat: 02:26 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:33 AM