:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşTe SeRsErİ ( MeRaK EdEnLeR İçİn )
PCKoPaT
ahahha Big Grin o zaman merak edenLer ayak ßa$ parmağını kaLdırSınBig Grin
Âh be.
Ara
CaNaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demekkı herkes merak edıyormus :yikildim::yikildim::yikildim:

ainen Smile Smile Smile
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahahha Big Grin o zaman merak edenLer ayak ßa$ parmağını kaLdırSınBig Grin

ıstıyosan bıde amuda kaklsınlar :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
ahahha Big Grin Big Grin Big Grin
Âh be.
Ara
YARGIÇ
Ben merak etmiyodum ama etmiş kadar oldum birader Allah sevdiklerini sana bağışlasın karizma sağlam herşey gönlünce olsun....
Ara
EndLess
ne guluyosun be yalan mı söluyoz ınsanlar senı tanımak için bıde yazılı sınav olsunlar [b][u][SIZE=6]uuu.gif[/SIZE][/u][/b][b][u][SIZE=6]uuu.gif[/SIZE][/u][/b][b][u][SIZE=6]uuu.gif[/SIZE][/u][/b][b][u][SIZE=6]uuu.gif[/SIZE][/u][/b]
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben merak etmiyodum ama etmiş kadar oldum birader Allah sevdiklerini sana bağışlasın karizma sağlam herşey gönlünce olsun....

ya onu lafın gelıısı sölemıstım nese sagol yargıc
Ara
PCKoPaT
yarGıç aßiii ßeni merak edion muuu Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
hadı pc sekerım senı kımse merak etmıyo:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: ben edıyorum ama Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
YARGIÇ
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yarGıç aßiii ßeni merak edion muuu Big GrinBig GrinBig Grin

Etmem gerekiyomuBig GrinBig Grin Merak iyidir aslında insanlar hep birgün merakım gidecek umuduyla yaşarlar bu daha uzun yaşamalarını sağlarBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Budaaa Aşkımın Resmiiiii - Sudeeemm. ölürüm .... senin için. blue_belial 62 2,562 04-12-2022, Saat: 05:25 PM
Son Yorum: wildfang
  İşte Biriciğim :) MorciveT 33 2,561 04-12-2022, Saat: 03:07 PM
  İşte Mızmız :) Mızmız_Prenses 38 1,733 04-12-2022, Saat: 12:27 PM
  işte ben ve tek dostum morcivet :) CReATuRE 23 1,619 04-11-2022, Saat: 03:00 AM
  İşte duygusuzlar burdayız Qetesh 76 4,628 10-27-2009, Saat: 05:38 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 04:45 AM