:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İşTe SeRsErİ ( MeRaK EdEnLeR İçİn )
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Vakıt tamamdır resımler kaldırıldı... daha fazla cevre kırlılıgıne gerek yok..
aLLah Sewdiine ßaıShLaSın SerSiSmile ߀n merak etyodum waLLa ne yaLan diiimBig Grin
uyuscugum...cok karizmasın..da keşkem koymasaydın TongueTongue
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aLLah Sewdiine ßaıShLaSın SerSiSmile ߀n merak etyodum waLLa ne yaLan diiimBig Grin

sagol pc sekerım bende sneı merak edıyorum ama daha ısmını bılem sölemedın
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uyuscugum...cok karizmasın..da keşkem koymasaydın TongueTongue

sagol aslım ama neden koymasaydım kı sebep

bıde ınsallah bı gun canlı halımı görurusun Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17: yakındır ama
allah aslına bağışlasın eniştem yakışıklısın :Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aLLah Sewdiine ßaıShLaSın SerSiSmile ߀n merak etyodum waLLa ne yaLan diiimBig Grin

sen hiç konushma pcko mereka etmişmiş pizde seni merak ettik ama tıh yoh sende yani :yikildim:

eywallah serseri güsel resimler
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen hiç konushma pcko mereka etmişmiş pizde seni merak ettik ama tıh yoh sende yani :yikildim:

eywallah serseri güsel resimler

sagol ercan abı o senın gönlunun güzellıgı ben tesekkur ederım Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
߀ni merak etmeyenLer eLini kaLdırSınBig Grin
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:߀ni merak etmeyenLer eLini kaLdırSınBig Grin

demekkı herkes merak edıyormus :yikildim::yikildim::yikildim:
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8