:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazık, Yazık, Yazık !!!
ѕqρα кJмя
o zmn ben susayım yafrm Big Grin
Ara
~uqqaLa~
inSan ßi canLıya nasL kıyabiLir ya? heLe bu kendini sawunamıosa! Angry ne anLıoLr eLLerne ne qeÇio ßi ßiLinSe! qerçekten de wicdan sahibi oLan yapmaz bunLarı !
Ara
Rüya Güzeli
Ewt cnm onlar dua etsin bnm karşıma çıkmadılar walla o sinirle öldürürdüm herhalde hiç bi b.. ta yapamazlardı.
Ara
ZeNabiN
çok güzel bi konu bişey eklemek istiorum..

geçen sene sabah 6.30 civarı okula gitmek için durağa yürüyorum aradaki yol da biraz ıssızdı..tam o yolda beyinsiz oğlanın teki gözümün önünde sırf köpek iki kere yanına geldi diye hayvana bi tekme savurdu. yavru köpek havada biraz döndükten sonra yere düştü iki arka bacağı katlandı . ben hayvanlara karşı biraz hassasımdır. görürü görmez gözümden yaşlar boşaldı, arkadasından bağırdım duymayınca bi taş fırlattım kafasına. dönüp ne oluyo lan..... tarzı sitemde bulundu . Allah belanı versin kırdın hayvanın bacağını dedim . daha utanmadan içtiği sigaranın dumanını yüzümeüfledi .ben kendime hakim olamadım giriştim oğlana ama benden hayli güçlü olduğu için savurdu beni ben tekrar yumruklamaya başlayınca ellerimi tuttu. bir yandan da ağladığım için sakinleşti heralde bana "niçin bu kadar kızıyosun küçük bi dokunuştu sadece bi daha gelmesin diye" dedi ve ellerimi itip arkaya döndü yürümeye başladı.. bende dayanamayıp dizlerinin arkasına indirdim tekmeyi . dizlerinin üstüne düştü. bana küfürler savurarak ve cebinden çıkardığı çakıyı yüzüme doğrultarak üstüme yürüdü. bende " niçin bu kadar kızıyosun küçük bi dokunuştu sadece bi daha yapmayasın diye" deyince sinirlendi iyice hayvan küfrede küfrede döndü gitti. köpeğin halini bi görseydiniz. bayılıp ayılıo bböyle çığlıklar atıo. hırkama sardığım gibi tirtir titreyen köpekciği yakındaki taksi durağına gittim .b u sefer onlar veterinere götürmediler beni yanımda yeterli para yokmuş beni deli ettiler Allah sizi bildiği gibi etsin dedim başka bi yolunu buldum sonra. .......

fazla uzatmak istemiyorum ama anlattım çünkü insanın nasıl hayvandan da aşğı bi varlık olabildiğini gördüğüm o günü sizde bilmelisiniz bence
Ara
Rüya Güzeli
kısım anlatmasaydın keşke Angry daha çok sinirimi bozdular baq Angry alsaydın o çakıyı onun nese yha walla o veterineri başlarına yıkardım bakmasalardı Angry ne insanlar war yha insan yazmaya utanıorum Angry
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yazık ki ne inanmışım sana (...) Sevda RenGi 5 620 12-27-2007, Saat: 06:01 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~
  Yazik Boşyere Sevmisim sudenaz 4 575 07-10-2007, Saat: 11:20 PM
Son Yorum: sudenaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 05:18 AM