:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazık, Yazık, Yazık !!!
Rüya Güzeli
Biz insanız dimi. Kendini koruyabilen hakkını savunabilen vs. Ya onlar kendini bilmezlerin elinde bir oyuncakmı_? Ewde tekim yanlızım bir köpeğe ihtiyacım war bana dostluk yapsın diyip ewe alıp sıkıntı gidermek için oynadıgınız canlı oyuncaklarmı. Çok şahit olmuşumdur köpek, kedi besleyip onları döven insanlara.
Haberlerde görmüştüm köpeklerin patilerini keserek öldürdüklerini. Ne qeçti ellerine bikaç köpek bacagı napcaklarsa onlarıAngry. Sanki cansız birşeyi kesiyolar biçiyolar sanki o köpegin canı acımıcak.
Başka bigün yine kendileri plajda serinleyip yüzerken iki yavru köpegi sımsıcak arabanın içinde bırakan vicdansızları gördüm haberlerde. Sıcaktan kriz geçiren iki köpegin sadece 1 tanesi zorla kurtarılmış diqeri ise ölmüş. O rezil insan köpekleri düşünmüyoda haberlere çıkıp rezil olucagını düşünüyo. Rezillik işte vicdansızlık bu yaptıkları.
Şimdi hükümet ne cezası werdi acaba o köpeklere o eziyetleri yapanlara.
Bugün kaplumbağamın bacagını yanlışlıkla bi taşın arasına sıkıştırdım çok kötü olmadı belki bacagı ama bn çok kötü oldum saatlerce agladım neden mi_? Bn bi canlıya zarar werdim hemde kendini koruyamayan bi canlıya canı acıdı tıpkı bnm acıdıgı gibi.
O eziyet edenlere yazıyorum bunları o zavallılara yaptıklarınızı Kendinize de yapın. Ancak öyle anlarsınız belki ne vicdansız oldugunuzu. Zaten vicdanı olan biri o hayvanlara yaptıklarını kendi çekmeden de anlayabilir.
Ara
Rüya Güzeli
İnsanlardan Çok Hayvanlara Acıyorum ...
Ara
CaNaT
üzme tatlı canını sen isteyerek yapmamışsın
diğer söylediklerindede sonuna kadar haklısın
vicdana sahip birisi o sölediklerini zaten yapmaz
Ara
d€n!z kısı
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üzme tatlı canını sen isteyerek yapmamışsın
diğer söylediklerindede sonuna kadar haklısın
vicdana sahip birisi o sölediklerini zaten yapmaz
aynen katılıyorum
riukeen
İnşallah o yaptıkları birgün onların başına gelir onların ellerini kesmek isterdim ve keserken zevk duyardım....
Ara
Rüya Güzeli
yorumlarınız için tşk.ler
Sanırım o köpegi arabada bırakan adama para cezası wermişler.
bn olsam o sıcakta köpekleri nsl bekletmişse bnde o kdr bekletirdim haberleri izlerken sinirden küplere bindm keşke bn orda olsydım adamı arabaya kilitler orda o sıcakta bırakırdım
Ara
ѕqρα кJмя
Sokak köpekLerine gösteriLen iLgi sokak çocukLarını geride bırakmış!!!

Doğru söyLeyeni 9 köyden kovarlarmış..
Ara
Rüya Güzeli
sokak köpeklerine ilgimi gösteriyolar _?
Ara
ѕqρα кJмя
ya sokaktan yakalayıp sattılarsa onlara Tongue
Ara
Rüya Güzeli
Mert ülkemizde çocuk esirgeme kurumları war o kdr kötülüyolar çocuk dövüyolar felan die ama hiç öle yerler deqil bn gördüm dışarda kalmış çocuk gördükleri an alıp oraya götürüyolar we emin ol bazılarımızdan ii yaşıyolardır.
Bunlar köpek ne dertleri oldumu söyleyebilirler nede kendilerini koruyabilirler.
Ewine köpek alanlarrda dolu para basıp ewcil egitilmiş bi hayvan alıyo dolu para basıp dolu hayvanın karnını doyurmayı bilmiyo sanki.
nese bnm sinirim fazla bozuldu.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yazık ki ne inanmışım sana (...) Sevda RenGi 5 620 12-27-2007, Saat: 06:01 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~
  Yazik Boşyere Sevmisim sudenaz 4 574 07-10-2007, Saat: 11:20 PM
Son Yorum: sudenaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:56 AM