:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: GENÇ ÖLÜMLERE NE KADAR DUYARLISINIZ?
TRAFİK KAZALARI ÖLÜMLERİ BENİ DAHA ÇOK ETKİLİYOR
7.14%
1 7.14%
GENÇ YAŞžTAKİ KİŞžİLERİN ÖLÜMLERİ BENİ DAHA ÇOK ETKİLİYOR
21.43%
3 21.43%
ÖLEN KİŞžİLERİ TANISAMDA TANIMASAMDA İÇİM ACIYO
35.71%
5 35.71%
SONUÇTA ÖLÜMLÜ DÜNYA HEPİMİZ ORAYA GİDECEÄžİZ
35.71%
5 35.71%
Katılımcı sayısı: 14 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bariş Akarsu
kardelen85
YÜCE ALLAH'IM SENİ BİZDEN DAHA FAZLA SEVİYORMUŞKİ SENİ ALDI GÖTÜRDÜ BU KADAR İNSAN SENİN İÇİN ÜZÜLDÜ GÖZYAŞI DÖKTÜ HEPİMİZ SENİ SEVDİÄžİMİZ İÇİN DİLERİM ALLAH'IMDAN MEKANIN CENNET OLSUN...
Ara
ZeuS
Sonuçta hepimiz öleceğiz ama sevdiklerini kaybetmek koyuyor insana.
Ara
~uqqaLa~
hak edeni ßuLmaz ki zaten :'(:'(

iLk 3 Şık da doÄžru ßnm iÇn. Genç-traFi kazası- we o Lafdan etkiLeniorm Sad

aLLah sewdikLeriini yanına erken çaÄžırırmıŞ...ama keŞke ßöyLe ßiŞey oLmasaydı Sad
Ara
*乃ム√u丂u*
ölümlü dünya hepimiz oraya gideceğiz sonucta.

Allah gittiğimiz yere imanla gitmeyi nasip eylesin orası gercek hayat ölenler için gercek mekanları.

birgün hepimiz orda olucaz.belki o zaman anlarız hea ölümün güzel oldugunu...

Barış'ın ve tüm ölenlerin mekanları cennet olsun..
Ara
mert18_41
arkadaşlar farkettinismi bisim medyamız ne kadar adi tamam tabiiki çok üsüldük genç bi bireyi ve herşeyden önce Mustafa Kemal ATATÜRK ' ün genel sözlerinde övdüğü sanatçı sıfatlı birini kaybettik herşeyden önce gençti yaşanacak çok şey wardı Allah onu aramızdan aldı mekanı cennet olsun ama bizim medyamız Barış AKARSU için yaptıı şu gündemi şehitlerimiz için yapıomu bu kadarı geçtim acaba yarısını bile yapıomu hiç düşündünüzmü????Sad
Ara
KoLera
mert18_41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar farkettinismi bisim medyamız ne kadar adi tamam tabiiki çok üsüldük genç bi bireyi ve herşeyden önce Mustafa Kemal ATATÜRK ' ün genel sözlerinde övdüğü sanatçı sıfatlı birini kaybettik herşeyden önce gençti yaşanacak çok şey wardı Allah onu aramızdan aldı mekanı cennet olsun ama bizim medyamız Barış AKARSU için yaptıı şu gündemi şehitlerimiz için yapıomu bu kadarı geçtim acaba yarısını bile yapıomu hiç düşündünüzmü????Sad

Ayni fikirdeyim.. Sad
Ara
kötü
ölümün her türlüsü kötüdür ama genç yaşta ölmek çok daha kötü olur çünkü daha hayatta yapacak çok şeyin var
Ara
deryalım
genç Yaştaki Kişilerin ölümleri Beni Daha çok Etkiliyor Sad
Ara
ѕqρα кJмя
Peki şehitLerin öLümü seni ne kadar etkiLiyor?????!!!!!!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:49 AM