:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bariş Akarsu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
YÜCE ALLAH'IM SENİ BİZDEN DAHA FAZLA SEVİYORMUŞKİ SENİ ALDI GÖTÜRDÜ BU KADAR İNSAN SENİN İÇİN ÜZÜLDÜ GÖZYAŞI DÖKTÜ HEPİMİZ SENİ SEVDİÄžİMİZ İÇİN DİLERİM ALLAH'IMDAN MEKANIN CENNET OLSUN...
Sonuçta hepimiz öleceğiz ama sevdiklerini kaybetmek koyuyor insana.
hak edeni ßuLmaz ki zaten :'(:'(

iLk 3 Şık da doÄžru ßnm iÇn. Genç-traFi kazası- we o Lafdan etkiLeniorm Sad

aLLah sewdikLeriini yanına erken çaÄžırırmıŞ...ama keŞke ßöyLe ßiŞey oLmasaydı Sad
ölümlü dünya hepimiz oraya gideceğiz sonucta.

Allah gittiğimiz yere imanla gitmeyi nasip eylesin orası gercek hayat ölenler için gercek mekanları.

birgün hepimiz orda olucaz.belki o zaman anlarız hea ölümün güzel oldugunu...

Barış'ın ve tüm ölenlerin mekanları cennet olsun..
arkadaşlar farkettinismi bisim medyamız ne kadar adi tamam tabiiki çok üsüldük genç bi bireyi ve herşeyden önce Mustafa Kemal ATATÜRK ' ün genel sözlerinde övdüğü sanatçı sıfatlı birini kaybettik herşeyden önce gençti yaşanacak çok şey wardı Allah onu aramızdan aldı mekanı cennet olsun ama bizim medyamız Barış AKARSU için yaptıı şu gündemi şehitlerimiz için yapıomu bu kadarı geçtim acaba yarısını bile yapıomu hiç düşündünüzmü????Sad
mert18_41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar farkettinismi bisim medyamız ne kadar adi tamam tabiiki çok üsüldük genç bi bireyi ve herşeyden önce Mustafa Kemal ATATÜRK ' ün genel sözlerinde övdüğü sanatçı sıfatlı birini kaybettik herşeyden önce gençti yaşanacak çok şey wardı Allah onu aramızdan aldı mekanı cennet olsun ama bizim medyamız Barış AKARSU için yaptıı şu gündemi şehitlerimiz için yapıomu bu kadarı geçtim acaba yarısını bile yapıomu hiç düşündünüzmü????Sad

Ayni fikirdeyim.. Sad
ölümün her türlüsü kötüdür ama genç yaşta ölmek çok daha kötü olur çünkü daha hayatta yapacak çok şeyin var
genç Yaştaki Kişilerin ölümleri Beni Daha çok Etkiliyor Sad
Peki şehitLerin öLümü seni ne kadar etkiLiyor?????!!!!!!