:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZOR ÖLÜM 4 ( Live Free or Die Hard ) 13 Ağustos
CReATuRE
LiveFree_DieHard.jpg

Orjinal Adı: Live Free or Die Hard

Yönetmen: Len Wiseman
Oyuncular: Bruce Willis, Timothy Olyphant, Maggie Q, Justin Long, Jeffrey Wright

Senaryo: Mark Bomback
Görüntü Yönetmeni: Simon Duggan
Müzik: Marco Beltrami
Kurgu: Nicolas De Toth
Tür: Aksiyon - Macera
Süre: 115 Dk.
Yapım: 2007 - ABD

Gösterim tarihi: 27 Haziran 2007

Bitiş tarihi : 13 Ağustos 2007

Editörün Notu: John Mc Clane (Bruce Willis) günümüz dijital dünyasına analog bir kahraman olarak geri dönüyor.

Konu: Artık yaşlanmaya başlayan polis memuru John McClane (Bruce Willis), karısından boşanmış ve alkol tedavisi görmektedir. Artık polis departmanında çalışmayan McClane, devlete bağlı bir güvenlik biriminde tehlikeli bilgisayar korsanlarını takip etmektedir.

Matt Foster (Lustin Long) isimli genç bir korsanı tutuklamak için yolda olduğu bir sırada, trafiğin içinde sıkışmış durumda iken, terörist saldırıların modern bir versiyonunu ilk elden yaşar. Greg Pope (Timothy Olyphant) tarafından yönetilen bir bilgisayar korsanları çetesi, Amerika’nın bilgisayar altyapı unsurlarına saldırıp, işe trafik ışıklarından başlayarak sistemleri teker teker kapatmaktadırlar. Bankalar arası bilgisayar ağlarına ve borsaya da müdahale ettikten sonra, Amerika’nın ekonomisi çökmeye başlamıştır. Her zamanki gibi McClane, bütün bu olayların ortasında kalıvermiştir. Görünüşe göre yeni tutukladığı Matt, teröristlerin tam olarak ne yapmak istediklerini ve amaçlarına ulaşmak için hangi adımları atmaları gerektiğini anlayabilecek kadar parlak bir zekaya sahiptir.

[YT]zND-2OkHUAI[/YT]

LiveFree_DieHard01.jpg

LiveFree_DieHard02.jpg

LiveFree_DieHard04.jpg

LiveFree_DieHard05.jpg
GCLRNFNS
valla kardeş manyAK efektleri varr gitmek lasımm hemen tşk lerr
paylaşım içinn azizimmmm eyvallahh..Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ölüm çikmazi ( See No Evil ) CReATuRE 1 548 04-10-2022, Saat: 08:21 AM
Son Yorum: wildfang
  Uyurgezer & Sleepwalking (8 Ağustos) ..Beni..Kaybettin.. 0 502 08-12-2008, Saat: 04:31 AM
Son Yorum: ..Beni..Kaybettin..
  Ölüm Kapanı & Dark Floors (8 Ağustos) ..Beni..Kaybettin.. 0 495 08-12-2008, Saat: 04:30 AM
  Bonneville (8 Ağustos 2008) ..Beni..Kaybettin.. 0 535 08-12-2008, Saat: 04:28 AM
  TRANSFORMERS ( Transformers ) 20 Ağustos CReATuRE 2 580 06-16-2008, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: whippet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:21 AM