:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İdeal Koca Adayı...
YARGIÇ
Bazen geri kafalı olmak çok güzeldir kardeşim.Kültürünü kaybedenler yok olmaya mahkumdur.Bu güzel yorum için yürekten teşekkür ederim.
Ara
SECO_UA22
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnan içinde bulunduğum yaşın tavır ve davranışları o kadar iğrençki..
Onlarla aynı süre yaşamış,hemen hemen aynı tecrübeleri olan biri olmak.Ama düşünce olarak bu kadar uçlarda olmak...
Etrafımda böyle kızlar istemediğim kadar var.Ve ben çok kez konuşmayı denedim bu konuyu... Ama sanki onlar uzaydan gelme.Konuşamıyorsun bile.O kadar değişikki dünyaları,düşünceleri.Tii ye almaya başlıyorlar seni.Ne geri kafalısın falan diye.Daha sevmekten,fedakarlıktan,sadakatten haberleri yok ama ağızlarında sakız gibi seni seviyorum'lar.Çok önemli bi konu gerçekten... Çok güzel ifade etmişsin Abicim...
Tşk'ler...

noktası virgülüne kadar katılıyorum

yazıda süper hem güzel bir konu hem de güzel ifadeler ile anlatılmış
Ara
*fahriye*
başta şunu sölemek isterim ki çok güzel bi konuya değinmişsin we bunu en güzel şekilde anltmıssın teşkkürler...yazdıklarnın hepsine bende arkdaslar gibi katılıyorum.....ne yazıkki artık böle şeyler güzelmiş gibi hala dewam ediolar ...
Ara
rapunzel
yazı çok güzel teşşekürler.bu zamanda sigara,esrar ve extazi gibi maddeleri artık ilk okulda kullanmaya başlayan çokcuklar için çokta normal ne olacakları.elbette üzücü bir durum ama buna çevresindeki insanlar etken oluyor.okuduğu okuldaki arkadaşları,aile içi şiddet,mahallesindeki serseriler.kızlarda sert kabadayı vurdum mu yıkan erkekleri istiyorlar.sadece korunduklarını hissetmek için.umarım bu yolda gidenler bir şekilde haa yapmadan geri dönerler.biraz uzun ve birazda konum sapmış olabilir ama bağlantılı olduğuna inanıyorum.kusuruma bakmayın birden yazdım.
Ara
YARGIÇ
Sizlerin bu konuya bu şekilde yaklaşmanız ve konunun gelişmesine katkıda bulunmanız beni mutlu etti.Teşekkür ederim arkadaşlar.
Sevg....
Ara
jackal beyi
kuzicim seni tebrik ederim..eline sağlık kuzimin konuş kuzim konuş helal sana Big GrinBig Grin
Ara
pionist
öncelıkle böle bir evlılık olduktan sonra hayatın gerçekleriylede karşı karşıya kalınca bu kişiler acaba birbirleriyle özveride saygıda bulunabilecekler mi?merak ediyorum
Ara
pionist
bence ideal koca adayı yoktur ideali eş belirler ve o standart o birey için adate değiştirilmesi teklıf edilemez anayasa seviyesindedir
Ara
Gulguzeliii
ABI BU KONUDA SANA VE ARKADASLARA KATILIYORUM INAN MAHALEDEKI BENDEN 5-6 YAS KUCUK KARDESLERIM SUAN ARKADASLARININ SEVGILILERINI ELLERINDEN ALMAK ICIN UGRASIYO VE INAN HEPSI OKS SINAVLARI VAR ONU AILE YANINDAN KURTULKMAK ICIN KAZANMAK ISTIYOR VE SORU SORDUGUNDA AILENIN YANINDAN GIDINCE NE YAPCAN DIYE RAHAT OLCAM OZGUR OLCAM INANIN BEN ONLARIN YASINDAYKEN PASTA YAPIYODUM KUMDAN VE BEN 20 YASINA GIRCEM 2 TANE SEVGILIM OLDU VE O BILE COK FAZLA GELIYO BANA HALA EVLENMEYI YUVA KURMAYI GOZUM YEMIYO GENC KIZLAR KARDESLERIM LUTFEN AILELERINIZI HAYAL KIRIKLIGINA UGRATMAYIN SEVGILI HERZAMAN BULUNUR AMA AILE BULUNAMAZ OKUYUN BASARIN ZATEN O SIZI BULUR...bıraz konuyu saptırmı olabılırım ve bıraz uzun oldu...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 01:23 AM