:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekler
Karatas
1 . E?er ?i?manlad???n? d???n?yorsan b?y?k ihtimalle ?i?manlam??s?nd?r zaten, bana sorma, cevap vermeyi reddediyorum.

2. E?er bir ?ey istiyorsan sorman yeterli. Bir ?eyi a???a kavu?tural?m. Biz erkekler basitizdir. ?yle farkl? anlamlar ta??yan dolayl? sorular? anlamay?z. Ne istiyorsan direk s?yle.

3. E?er, asl?nda cevap beklemedi?in bir soru sordu?unda, duymak istemedi?in bir cevap al?rsan sak?n ?a??r?p k?zma.

4. Biz erkekler basitizdir. Mesela senden ekme?i getirmeni istiyorsam, asl?nda ekme?i getirmeni istiyorumdur. Bundan ekmek masada de?il diye bir i?neleme yapt???m sonucunu ??karma. Bunda ne bir dolayl? anlam ne de bir i?neleme var. Biz ger?ekten basitizdir.

5. Biz basitiz. Bana ne d???nd???m? sorman?n o y?zden hi? bir anlam? yok. Erkekler zamanlar?n?n y?zde 96.5'inde seks d???n?rler. Yanl?? anlama, biz sap?k de?iliz, sadece en ?ok ho?umuza giden ?ey seks.

6. Biz basitiz. Seni d???nmedi?im zamanlar da olabilir. Bu k?t? bir ?ey de?il, buna al??mal?s?n. Bana ne d???nd???m? sak?n sorma, ??nk? bu benim i?in senin politika, ekonomi, felsefe, futbol, kafa ?ekmek, g???sler, kal?alar ve arabalar hakk?nda muhabbet edebilece?ini g?sterir, ama edemezsin.

7. Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol bol yemek yemek = Arkada?larla muhabbet = Futbol = Bira... Benden ba?ka bir ?ey bekleme. ?ster deprem, ister yang?n, ister sel, ister dolunay olsun bizim i?in hafta sonlar? budur.

8. Al??veri? yapmak zevkli de?ildir ve asla da olmayacak.

9. Bir yere gitti?imizde, hangi k?yafeti giyersen giy sana ?ok yak???yor, yemin ederim, o y?zden bir daha sorma.

10. Yeteri kadar ayakkab?n ve elbisen var. Beni iflas ettirmek bir sevgi g?sterisi de?ildir.

11. Erkeklerin ?o?unun en fazla 3 ?ift ayakkab?s? vard?r. Tekrar ediyorum, biz basitiz. O y?zden 30 ?ift ayakkab?ndan hangisinin k?yafetine uyaca??n? sorma, bilmiyorum, 9. maddeye bak yeter.

12. Evet ya da hay?r gibi cevaplar yeterlidir, soru ne olursa olsun. Ba?ka anlamlar arama, evet ya da hay?r i?te.

13. Bir problemin oldu?unda benden sorunu ??zmek i?in yard?m iste. Benden seninle ayn? ?z?nt?y? ?ekmemi bekleme, o senin k?z arkada?lar?n?n i?i.

14. 8 hafta s?ren ba? a?r?lar? ba? a?r?s? olamaz, bir doktora git.

15. E?er 2 de?i?ik ?ekilde anlayabilece?in bir ?ey s?ylemi?sem, ve bunlardan biri k?t? ve seni ?zecekse, kesinlikle ?b?r anlam?nda s?ylemi?imdir, bo?una beni s?k?nt?ya sokma.

16. Erkekler sadece 16 renk g?r?rler. ?ampanya bir renk de?il bir i?kidir.

17. Siz el ?antalar?n? ne kadar seviyorsan?z biz de biray? / rak?y? o kadar seviyoruz. Bunu anlaman? beklemiyorum ??nk? ben de sizinkini anlam?yorum.

18. Sana neyin var diye sordu?umda hi? bir ?eyim yok dersen sana inan?r?m, benim i?in olay bitmi?tir. O y?zden bir ?eyin varsa direk s?yle.

19. Beni seviyor musun diye sorma. Emin ol ki sevmesem yan?nda 1 saniye bile durmam.

20. En karma??k durumda bile bizim i?in temel kural ?udur: En kolay?n? se?. Bizden komplike ?eyler bekleme. Biz ger?ekten basitiz.

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  erKekLer Herzaman KoŞar ??KızLar NeDen KacaR ? kesiN oKu özeLLiqLe erkLer;;) yaraliyureq 5 863 04-13-2022, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler ve Kadınlar için ufak Tavsiyeler. ZencefiL 4 895 03-11-2012, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler ZencefiL 12 1,031 05-31-2011, Saat: 01:24 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler Kime Kadınım Der? MaSaL 5 524 04-25-2011, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: history
  ErkeKler meLekmi? inanMak zor ama Neyse :) CeYceYY 2 556 08-30-2006, Saat: 05:17 PM
Son Yorum: CeYceYY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:54 PM