:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ErkeKler meLekmi? inanMak zor ama Neyse :)
CeYceYY
a020.gif i?Te erkLerin MeLek oLdu?unuN kan?T?

Bir g?n ormanc?n?n biri dallar? nehrin ?zerine sarkan a?ac?n dallar?n? keserken baltas?n? suya d???r?r.

"Aman tanr?m" diye ba??rd???nda bir peri belirir ve "Ne diye ba??r?yorsun?" der.

Ormanc? baltas?n? suya d???rd???n? ve ya?am?n? s?rd?rebilmek i?in o baltaya ihtiyac? oldu?unu s?yler.

Peri suya dalar ve elinde bir alt?n balta ile tekrar belirir. "Baltan bu muydu ?" diye sorar. Ormanci "hay?r" diye cevaplar.

Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde g?m?? bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. "Baltan bu muydu ?"

Ormanc? yine "hay?r" diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.
"Baltan bu muydu?
" Ormanc? "evet" der. Ormanc?n?n d?r?stl??? perinin ?ok ho?una gider ve baltalar?n ???n? de kendisine verir. Ormanc? mutlu bir ?ekilde evine d?ner. Bir zaman sonra ormanc? esiyle birliktenehir boyunca y?r?rken karisi suya d??er. Ormanc? "aman tanr?m" diye ba??r?r. Peri yine belirir ve sorar: "Ne diye ba??r?yorsun ?"

Ormanc?" karim suya d??t? der. Peri suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri d?ner."Senin karin bu mu?" diye sorar. Ormanc? "evet" der.
Peri sinirlenmi?tir, "Yalan s?yl?yorsun, ger?ek bu de?il" der.

Ormanc? "?z?r dilerim peri, ortada bir yanl?? anla??lma s?z konusu. E?er Jennifer Lopez i?in hay?r deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri d?necektin, ona da hay?r deseydim kar?mla d?necek ve her ???n? de bana verecektin. Ben fakir bir adam?m ve ?? karimin sorumlulu?unu ta??yabilecek durumda de?ilim. Jennifer Lopez'e evet dememin sebebi budur...

Bu hik?yeden al?nacak ders: Ne zaman bir erkek yalan s?yl?yorsa bunun iyi ve sayg?n bir nedeni vard?r ve bu ba?kalar?n?n yarar? i?indir.
Kendileri i?in bir ?ey istiyorlarsa tren ?arps?nd?r...
Emy
Cicim ya ben bu konuyu daha bugün ekledim biliyon mu; yine de teşekkür ederimSmile
Ara
CeYceYY
hadi yaa bilmiyodum cicim kusura bakma bilsem eklermiydim hiç silsinler o zmn.....çok üzüldüm şimdi....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  erKekLer Herzaman KoŞar ??KızLar NeDen KacaR ? kesiN oKu özeLLiqLe erkLer;;) yaraliyureq 5 866 04-13-2022, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler ve Kadınlar için ufak Tavsiyeler. ZencefiL 4 895 03-11-2012, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler ZencefiL 12 1,031 05-31-2011, Saat: 01:24 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler Kime Kadınım Der? MaSaL 5 525 04-25-2011, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: history
  Erkekler ?i?ektir(Hadi yine iyisiniz) Emy 3 473 08-30-2006, Saat: 03:20 PM
Son Yorum: YARGIÇ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:27 AM