:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekler S?zl??? :)
Karatas
Erkeklerin s?yledikleriyle s?ylemek istedikleri ne yaz?k ki birbirinden ?ok farkl?. Onlar baz? kelimelere farkl? anlamlar y?kl?yorlar ve kendi aralar?nda olu?turduklar? erkek s?zl???n? kullan?yorlar. Siz de erkek?e s?zl??e bir g?z atarsan?z onlar? ?ok daha kolay anlars?n?z...
Birbirimizi g?r?yoruz: Erkeklerin s?zl???nde, birbirimizi g?rmeye ba?lad?k demek birka? geceyi birlikte ge?irdik ve bunlardan en az biri zevkli dakikalarla son buldu anlam?na gelir Bu kelimeyi kullanmalar? onlar?n ba?ka k?zlar? da g?rmelerini engellemez.

Fl?rt ediyoruz: Bu c?mle, birbirimizi g?r?yoruz durumundan biraz daha ileri boyutta olduklar?n? anlat?r. Di?er k?zlarla g?r??mesini engellemeseniz bile, onlara oranla ilerisi i?in daha ?ansl? oldu?unuz belli olur.

??k?yoruz: "Sizi k?z arkada??mla tan??t?ray?m" diyen bir erkek asl?nda ?ok ?eyi ortaya koyar. Sadece g?r??menin d???nda duygusal bir ?eyler payla?t???n?z? ve sizinle mutlu oldu?unu anlatmaya ?al???r. Di?er k?zlarla aran?zda fark vard?r.

Birka? tane: "Birka? tane bira i?tim ya da birka? ka?ama??m oldu" diyen bir erke?in g?r?nd??? kadar masum olmad???n? bilmelisiniz. Birka? tane demek elbette birden ?ok ama, kesinlikle 50'den az demek de olabilir.

Sessiz bir gece istiyorum: Demek ki geceyi evde ge?irmek istiyor. Ama bu sessizlik kavram? g?recelidir. Kimilerine g?re evde romantik dakikalar ge?irmek anlam?na gelirken, kimilerine g?re de televizyon seyretmek anlam?na gelebilir. Ama her iki durumda da seks ka??n?lmazd?r.

?irin: "Bu kad?n ?ok ?irin." Bu masum iltifat asl?nda gizli anlamlar saklar. "Bu kad?n ?ok az makyaj yap?yor, yine de ?ok g?zel, g???sleri ?ok ?ekici ve ne kadar g?zel ki, hep g?l?yor. Hemen muhabbet kurabilirim..." Pek de ?irin de?il...

M?thi?: "Aman allah?m ?u kad?n ne kadar m?thi?. "Erkeklerin en s?k kulland??? c?mle. As?l anlam? ?ok bak?ml?, kendine ?ok iyi bak?yor ve ger?ekten ?ok g?zel". Onlara g?re kendine bakan her kad?n g?zeldir...

?ekici: Bir kad?n? ?ekici bulan bir erkek asl?nda kendisi i?in de baz? ?eyleri itiraf eder. Kar??s?ndaki kad?n?n ?ok g?zel olmad???n? itiraf ederken, belirsiz bir cazibenin kendisini etkilemesini engelleyemedi?ini de a??klar.

Do?al: "D?n geceki parti ?ok do?ald?" diye kar??n?za ??kan erkek arkada??n?zdan ??phelenmenize hi? gerek yok. T-shirt'? ve jean'ini giyerek gitti?i do?al bir arkada? toplant?s? oldu?unu anlars?n?z. Yani hi?bir ka?amak yap?lmam??t?r.

Temizlik: "Evimi ?ok g?zel temizledim, g?rmek ister misin?" Teklif ?ok ilgin? ama kar??n?za s?per temiz bir ev ??kaca??n? beklemeyin. Erkeklerin temizlik anlay???na g?re b?t?n da??n?kl?k dolaba s?k??t?r?lm??, tozlar hal?n?n alt?na do?ru at?lm?? anlam?na gelir.

Orgazm: "Daha fazla orgazm olmak istiyorum!" Yani; "Daha fazla oral seks istiyorum!" Se?im size kalm?? art?k.

A????m... Erkeklerin s?k?a kullanmad??? ama kad?nlar?n duymak istedi?i en ?nemli kelime. Bunun bir?ok anlam? olabilir. Birincisi, "Yataktaki ola?and??? tutumu beni ger?ekten ?ok etkiliyor." ?kincisi ve en g?zel olan? da; "Beni ger?ekten ?ok mutlu ediyor. Onunla zaman ge?irmeyi ?ok seviyorum."

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  erKekLer Herzaman KoŞar ??KızLar NeDen KacaR ? kesiN oKu özeLLiqLe erkLer;;) yaraliyureq 5 863 04-13-2022, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler ve Kadınlar için ufak Tavsiyeler. ZencefiL 4 895 03-11-2012, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler ZencefiL 12 1,031 05-31-2011, Saat: 01:24 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Erkekler Kime Kadınım Der? MaSaL 5 524 04-25-2011, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: history
  ErkeKler meLekmi? inanMak zor ama Neyse :) CeYceYY 2 556 08-30-2006, Saat: 05:17 PM
Son Yorum: CeYceYY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:40 PM