:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K?zlar ne zaman b?rak?lmal??
Karatas
* Ay bu ak?am de?i?ik bir?ey yapal?m (B?rak)

* Ay ?ekerim sa?lar?m b?yle mi g?zel ??yle mi g?zel (B?rak)

* Baz? ?eyler art?k bana yetmiyor (B?rak)

* Annem seninle tan??mak istiyor (B?rak)

* Babam seninle tan??mak istiyor (B?rak)

* Kendimi asmak istiyorum (B?rak)

* Bug?n kendimi yorgun hissediyorum (B?rak)

* U?ur beni (B?rak)

* Hadi yi?idim aslan?m kalem ka?l?m (Hemennnnnn)

* Yaa bu ay ki telefon faturam? sen ?desen (D???nme bile)

* Pelin'in erkek arkada??n?n arabas?n? g?rd?n m? (Neee b?rak tabi)

* Ben de mi o k?yafetten alsam (Ko?arak uzakla?)

* Sinema m? olmaz ya g?n?m?z? sinema ile berbat etmiyelim ama sen bilirsin (B?rak b?rak b?rakmakla kalma tokat at)

* Kendimi bu ak?am ?lecekmi?im gibi hissediyorum (B?rak)

* Evlenirsek ben ?t? ve ?ama??r olay?na girmem (B?rak imkan?n varsa kafa at, yere d??erse tekme ile devam et)

* Ayyy bu k?yafet sana hi? yak??mam???? (Sus ve ba?ka bir tarafa do?ru ?sl?k ?alarak y?r?meye ba?la)

* ?akalar?n bat?yoooooooooooo (U?an tekme at)

* Di? etlerimde iltihaplanma ??kt? ?p??meyelim bir s?re olur mu hayat?m (D?ner tekme at midesine)

* Cep telefonunu ?ald?r?r kapat?rsa (Polis karakoluna y?nlendir, b?rak)

* Hayat?m ben makyaj?m? yap?p a?ag?ya inece?im deyip 2 saat gecikiyorsa (G?z?ne parma??n? sok)

* Burnumu biraz kald?rsam m? (Kula??n? ?s?r)

* Siz erkekler futboldan ne anl?yorsunuz (Ko?arak omuz at)

* ?z?r dilerim geciktim (Sopa varsa etrafta sopa ile kovala yoksa ta? bul gerisini b?rak i?indeki hayvan bitirsin)

* Komik ayakkab?lar giyiyorsa (Ben kar??m?yorum bu k?sma isteyen istedi?ini yaps?n)

* Eski erkek arkada??mla bir yemek yesem ne olur ki hem bana ?nemli bir ?ey s?leyecekmi? ?ok merak ettim (Son * s?zleri mi mezarta?? i?in biraz uzun oldu da...)

* Ba?kalar?n?n hikayelerini dinleyipte siz erkekler ?ok hayvans?n?z derse (Kafa g?z dal ben su?u ?zerime al?r?m)

* Evlenince ben senin aya??na basaca??m (?yle bir tokat at ki allah? ?a?s?n)

* Ben eski hayat?mda bir diktat?rm???m biliyor musun (?stiklal mar??n? s?ylet Smile)) ama siz ?eklini biliyorsunuz kankalar)

* ?u anda seninle konu?amam evde misafirler var (D?rb?nl? t?fekle vur 250 metreden)

* Ay s?k?ld?m ??kal?m bu filmden (Patlam?? m?s?rlar?n hepsini zorla yedir)

* Sevgililer g?n?nde sana ay? al?rsa (Kafaderisi kemerini s?slesin veya postu ??mineni)

* Hay?r o arkada??nla g?r??meni istemiyorum (!!!!!!)

* A?z? a??k yemek yedi?i zaman (Masay? f?rlat sandalyeyi k?r kafas?nda)

* Alo kocac?m naber (!!!! evlenmeden hele aman amannnnnnnnn. b?rak b?rak hatta b?rakma ka?.....)

* Bu listeyi istedi?iniz kadar uzatabilirsiniz.... Ama en iyisi hi? ba?lamamak Smile))

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?imdiki k?zlar annelerimiz gibi de?il?? Karatas 1 435 04-13-2022, Saat: 06:45 AM
Son Yorum: wildfang
  en son ne zaman ?? _kardelen_ 20 703 04-04-2022, Saat: 09:51 PM
Son Yorum: wildfang
  Yaşlanmaya ne zaman başlarsınız? sıla 2 403 04-26-2011, Saat: 10:25 AM
Son Yorum: sıla
  iLaç değildir zaman,sizi sadece kanatır .. Hasretiim 1 361 10-20-2010, Saat: 02:42 PM
Son Yorum: acemhe
  ''Zaman insanı değil, armutları olgunlaştırır.'' acemhe 0 534 07-26-2010, Saat: 08:21 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:13 PM