:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
slm forum ben geldim
CaNaT
ORIGINAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok korku yok oyuna dalmışım..çok güzel oyunlar var arcede bölümünde

tamam kardes panic yok buda gececek zamanla :yikildim:
Ara
EndLess
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam kardes panic yok buda gececek zamanla :yikildim:

ercan abı bakma sen buna acaıp otlektır korkudan öluyop suana buyuk bı ıhtımalle bugun onu8 forumda son görusunuz nasıl kacsam dıye dusunuyo kapıları kıtledık forumun kacamıyo :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ORIGINAL
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadı len ahmet bılmem mı ben senı

korktugunu bellı etmıyon ama atılla ısmını duyunca nasıl aglıyodun lan :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

erkek adam ağlarmı hiç kanka erkekliğin kitabında yaazamaz
Ara
djseninim
sersii bu sana benzemiyodur inşallah yoksa forum batar:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
neyı bana benzıcek be bana kımse benzeyemez benzemeyede calısmasın beceremez

bu dunyada benden bı tane daha yok
Ara
GCLRNFNS
yokk yaaa nerdee bu adcedeee bendeee gidemmm bakammmm yaaaa

baksanıza karizmayıda bosmuyo oyun oynuyodumm falan filaannn bizde yedikkkkkk haaaaaaa:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
sersii sert çıkış et tin ya ati bey sen önce tuna tabuyu bul
Ara
GCLRNFNS
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sersii sert çıkış et tin ya ati bey sen önce tuna tabuyu bul

ben sana kendimi gönderdim bi süre idare et bulcam sonra sannaaaaaa:yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hosgeldın Kardesım Iyı zaman Gecırmen Dılegıyle Zaten arkadaslar almıslar Ortaya senı.. Cok sanslısın walla Bız geldıgımızde Bızı Kımse Boyle karsılamadı Big Grin

eeee hep gelennneeee nbe hoşgeldinmi dicezzzz birazzz korksun istedikkk paşam amaa iyidee korktuu haniii varyaaaa:yikildim: :yikildim:
Ara
ÐŽeşaren
Aramiza hosgeLdin Arkadasim...

GüzeL Vakit gecirme diLegiLe..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ben geldim..duygusuzca... duygusuzum 32 1,116 04-15-2022, Saat: 01:36 AM
Son Yorum: wildfang
  ben geldim tekrardan (: |v|_U_S_T_! 17 677 04-14-2022, Saat: 09:45 PM
  Selam kanqalar ben geldim CeZa_ 19 572 04-14-2022, Saat: 05:20 PM
  Bende geldim... benide alsanıza aranıza:D coNrad 18 999 04-14-2022, Saat: 02:01 PM
  hoş geldim mi acaba?_? gecelerinyargici 14 525 04-14-2022, Saat: 09:10 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:09 AM